Trailer ukazuje dodatečný obsah zdarma do závodů Driveclub
novinka•středa 24. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (14)
Speedeyredy:když tě ta hra tak štve, tak proč k ní pořád píšeš komentáře? Ať tam přidají, udělají cokoliv, ty na to musíš pořád plivat.
Ako ja som bol zo zaciatku k DC skepticky, ale teraz ked uz ten MP bezi ovela stabilnejsie a po tych updatoch je ta hra naozaj vyborna, a casto krat mam problem sa od toho odtrhnut so slovami "este jeden zavod a jdu spat.." :D...
Inak casto sa o tom nehovori, skorej sa spomina vyborna grafika, ale inak je DC aj skvelo ozvucenou hrou s vybornym soundtrackom. Ked nad tym tak rozmyslam, spolu s Infamousem patri DC k tomu najlepsiemu, co vyslo minuly rok a nebol to remaster na Ps4. Celkovo na to, ze islo o prvy rok zivota Ps-ka ktory vseobecne byva slabsi, tak to bol skvely herny rok, aj ked tie najvacsie pecky nas este len cakaju... Order, Bloodborne, Zaklinac, Batman, Uncharted a ja stale dufam za remastrovany Beyond ci GoW...
Perfektní závodní hra[s14]
Hrám to maximálna spokojnosť.Jazdný model je podľa mňa parádny,jeto sice arkada ale do zákrut treba poriadne brzdiť.Krásna ostrá grafika a pohľad z vnutra auta je zatial najlepší aky som kedy videl.Evolution zasa potvrdilo že aut sú ich parketa.Sony má opäť kvalitný titul[s7] [s7] [s7].
Otázka trochu mimo DC, ale neskúšali ste z volantov od Thrustmasteru T100-ku? Zaujímalo by ma či sa do nej oplatí investovať, pretože tento si ešte drží cenu v medziach ktoré by som bol ochotný za volant obetovať.
To je pravda no, je to zmrdstvo, že rok po vydání PS4 a pořád podporuje snad jen 3 volanty. Holt Thrustmaster má se Sony smlouvu, snad jen časově omezenou.
Jenže ty volanty za 2500 se nedají např. s G25, G27, T300, T500 vůbec srovnávat, to už radši jezdim na ovladači. Bohužel moje G27 neni na PS4 podporovaná no :/
Proč deset ? fungujou na tom volanty od Thrustmasteru a dají se koupit myslím od 2.500.
Tak uber trochu toho negativismu :)
Jo a když si chcete zahrát tuto super arkádu na volantu, musíte vypláznout dalších 10 tisíc Kč. Ať si tu arkádu strčí za klobouk! [s16]
Mohli by zvýšit maximální level, 50 je poměrně málo.
Koupil jsem z bazaru po updatech a s funkčním online takže já jsem spokojen je to parádní závodní hra :)
Stepobela1 máš recht já se taky královsky bavím hra je to po výše zmíněných updatech výborná. Líbí se mi dost jízdní model a o grafice ani nemluvím zkrátka u mne maximální spokojenost.Jinak všem virtuálním závodníkům přeju hezké a ničím nerušené vánoční svátky.[s12]
jen ta btw, ta PS+ edice se ruší? :D
Teď ještě zrušit časové omezení při zajetí na okraj koridoru, které vás restne na trať a pak přidat replay mod, a bude to standardní závodní hra s pěknou grafikou. Tenhle vydaný avšak nedodělaný závodní počin od zkušeného studia, které stojí za perfektní sérií WRC z dob PS2 či akrádově adrenalinově laděné hry MotorStorm z PS3, fakt nechápu :-(
Edit: vlastně chápu, za vším stojí peníze. Kdyby bylo na mě, udělal bych pro hráče vánoční level ze Santova domku. Prostě jedna pěkná atmosferická ledová dráha plná noční záře svítících hvězd a křišťálového odlesku, ať ta grafika pořádně vynikne. DLC by bylo samozřejmě free :-)