Konzolista.cz

Trailer ukazuje dodatečný obsah zdarma do závodů Driveclub

novinkastředa 24. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Trailer ukazuje dodatečný obsah zdarma do závodů Driveclub
Závodní hra Driveclub dokázala překonat porodní bolesti, takže se mohou vývojáři zaměřovat na dodatečný obsah. Nové turnaje a některá auta budou placená, ale třeba nové tratě a další obsah bude zdarma, ostatně nějaký už vyšel, a právě na ten se zaměřil nový trailer. Mezi obsahem zdarma nebylo jen první DLC jako omluva za počáteční potíže, ale vývojáři přidali i hráči chtěný Photo režim a před nedávnem se do hry dostalo i počasí v podobě deště a sněhu. Na trailer se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
black mamba
👍1

Speedeyredy:když tě ta hra tak štve, tak proč k ní pořád píšeš komentáře? Ať tam přidají, udělají cokoliv, ty na to musíš pořád plivat.

Aligator
Aligator ##PlayGames

Ako ja som bol zo zaciatku k DC skepticky, ale teraz ked uz ten MP bezi ovela stabilnejsie a po tych updatoch je ta hra naozaj vyborna, a casto krat mam problem sa od toho odtrhnut so slovami "este jeden zavod a jdu spat.." :D...

Inak casto sa o tom nehovori, skorej sa spomina vyborna grafika, ale inak je DC aj skvelo ozvucenou hrou s vybornym soundtrackom. Ked nad tym tak rozmyslam, spolu s Infamousem patri DC k tomu najlepsiemu, co vyslo minuly rok a nebol to remaster na Ps4. Celkovo na to, ze islo o prvy rok zivota Ps-ka ktory vseobecne byva slabsi, tak to bol skvely herny rok, aj ked tie najvacsie pecky nas este len cakaju... Order, Bloodborne, Zaklinac, Batman, Uncharted a ja stale dufam za remastrovany Beyond ci GoW...

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Perfektní závodní hra[s14]

biohazard1979
👍1

Hrám to maximálna spokojnosť.Jazdný model je podľa mňa parádny,jeto sice arkada ale do zákrut treba poriadne brzdiť.Krásna ostrá grafika a pohľad z vnutra auta je zatial najlepší aky som kedy videl.Evolution zasa potvrdilo že aut sú ich parketa.Sony má opäť kvalitný titul[s7] [s7] [s7].

RomeoSVK
RomeoSVK #RomeoSVK

Otázka trochu mimo DC, ale neskúšali ste z volantov od Thrustmasteru T100-ku? Zaujímalo by ma či sa do nej oplatí investovať, pretože tento si ešte drží cenu v medziach ktoré by som bol ochotný za volant obetovať.

kokodas

To je pravda no, je to zmrdstvo, že rok po vydání PS4 a pořád podporuje snad jen 3 volanty. Holt Thrustmaster má se Sony smlouvu, snad jen časově omezenou.

Foxman196
Foxman196 #^ _ ^
👍1

Jenže ty volanty za 2500 se nedají např. s G25, G27, T300, T500 vůbec srovnávat, to už radši jezdim na ovladači. Bohužel moje G27 neni na PS4 podporovaná no :/

kokodas
👍2
👎1

Proč deset ? fungujou na tom volanty od Thrustmasteru a dají se koupit myslím od 2.500.

Tak uber trochu toho negativismu :)

rákos
👍1
👎1

Jo a když si chcete zahrát tuto super arkádu na volantu, musíte vypláznout dalších 10 tisíc Kč. Ať si tu arkádu strčí za klobouk! [s16]

kokodas

Mohli by zvýšit maximální level, 50 je poměrně málo.

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍3

Koupil jsem z bazaru po updatech a s funkčním online takže já jsem spokojen je to parádní závodní hra :)

rosomak
rosomak #ps4-one
👍2

Stepobela1 máš recht já se taky královsky bavím hra je to po výše zmíněných updatech výborná. Líbí se mi dost jízdní model a o grafice ani nemluvím zkrátka u mne maximální spokojenost.Jinak všem virtuálním závodníkům přeju hezké a ničím nerušené vánoční svátky.[s12]

TesiCZ
👍2

jen ta btw, ta PS+ edice se ruší? :D

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👎10
👍1

Teď ještě zrušit časové omezení při zajetí na okraj koridoru, které vás restne na trať a pak přidat replay mod, a bude to standardní závodní hra s pěknou grafikou. Tenhle vydaný avšak nedodělaný závodní počin od zkušeného studia, které stojí za perfektní sérií WRC z dob PS2 či akrádově adrenalinově laděné hry MotorStorm z PS3, fakt nechápu :-(

Edit: vlastně chápu, za vším stojí peníze. Kdyby bylo na mě, udělal bych pro hráče vánoční level ze Santova domku. Prostě jedna pěkná atmosferická ledová dráha plná noční záře svítících hvězd a křišťálového odlesku, ať ta grafika pořádně vynikne. DLC by bylo samozřejmě free :-)

Související články

Nejčtenější články