Konzolista.cz

Trailer na připravovaný film Hitman: Agent 47

novinkastředa 11. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Trailer na připravovaný film Hitman: Agent 47
V současnosti není ve vývoji jen nový díl v oblíbené videoherní sérii Hitman, který by měl být v letošním roce kompletně odhalen, ale také se připravuje na léto filmová verze Hitman: Agent 47. Dnes jsme se na tento film dočkali prvního traileru, který ukazuje, že hlavní hrdina rozhodně tichou cestu nezvolí během likvidace svých cílů, jako tak činí ve videoherní podobě. Trailer je totiž plný výbuchů a přestřelek, podívejte se na něj níže v novince. Určitě se podělte o své dojmy.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Spoock
Spoock #geek
👍5

Asi nejlepší film, který se kdy blížil Hitmanovi je Šakal s Brucem Willisem. Film o zabijákovi, který používá převleky se dá natočit a nemusí tam jen všechno bouchat.

ft5678877uy5

Raziel- A nejvetsi prdel je ,ze na novu koukaji jen duchodci a filmovy barbari a takovy lamy sem pisou kritiku na film. To je ironie. Nova kurvy sport,filmy i dokumenty

ft5678877uy5
👍3

Tady je to samy filmovy odbornik a to jste videli jen trailer. Urcite to nebude horsi jak odpad serie Rychle zbesile

filipeson

To bude dost dobrá píčovina jako to předchozí.Udělat z hitmana Ramba.Blood money byl lepší film.

CZSHORTY

já se docela těším, a plížení se může kdykoliv posrat, takže tu akci bych nezatracoval

HanSS
👍3

Jaký je to žánr? Asi parodie ne?[s6]

Spilif
👍1

A já se na to kouknu proč se nekouknout na film podle hry? :-) asi je to akčnější než akční film může vůbec být ale já prostě říkám proč ne. Jen teda ten Rupert mi na tu roly fakt nějak nesedí. Kdyby to byl Timothy jako tenkrát mě by se na to koukalo líp ;)

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Vypadá to na další průser [s15]

⛩ Nellerix_YT ⛩
👍1

Tak ten prvni film je lepsi ale taky to neni ono tenhle HITMAN je mooc akcni az nezdrave ...[s6]

Vystrel do tmy...

CRU5T
👍1

Škoda na film podle hitmana bych se s chutí podíval... ale tenhle akční paskvil byl napsanej asi ještě dřív než pro to našli název... Pak je tu ještě varianta, že zmrvili jen trailer do kterýho nasázeli všechny akční scény a zbytek filmu je o chladnokrevným stínu, který se infiltruje kamkoli a zlikviduje kohokoli kdo se mu postaví do cesty tak, že už ho nikdy nikdo nenajde. Ale v tuto variantu moc nedoufám :(

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍2

Nerad házím film do jednoho pytle jako ostatní, je jasný že bude akční, ale čekal někdo něco jiného? Navíc Rupert Friend a Zachary Quinto nejsou moji oblíbenci, ale nedá se říct že je nikdo nezná.. Já se u filmů podle her docela dobře bavím když potřebuu vypnout a nasát nějakou nenáročnou zábavu. Doom, Resident Evil 1.. To jsou filmy co mám docela rád. Kdo čeká, že každý film podle hry bude dělat herní nadšenec a bude spolupracovat na filmu s tvůrci hry jako tomu bylo u prvního Silent Hillu, je naivní. Jeden takový film připadá na 15 Uweho filmů

Predator
👍2

U tohohle filmu vidím a mám jasno. Ten kdo říká, že má Terminátor: Genisys strašné efekty (co potom na tento film říkate?), tak tohle je odpad prvního stupně co se týče efektů, dále autoři nějakým nepochopením absolutně nepojmuli o čem vlastně tahle série pojednává.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍3

Můj dojem je, že se bude jednat o sračku...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

člověk neví jestli má brečet nebo se smát..s Hitmanem to má opravdu společný asi jen název..

up_er
👍3

omg kurvi hru

risix
👍6

Tak už ten představitel vypadá jak Ukrajinec z pražský ubytovny.

CORDONASTRA
👍3
👎2

Ahoj davejte sem prosim videa pristupna vsem ,ja nemam Adobe flash player a na ps4 to bez nej na konzolistovi neprehraji a pc nemam diky ,,,kazdej nema pc a jeste playstation 4 nebo Xbox One nebo vsechno ,prosim adminy o shovivavost a nejsem sam kdo ma jen suprovou ps4ku

IggyKure
IggyKure #IggyKure
👍3

posrali už tak jednoduchou věc, jako je čárový kód na hlavě... tak jak potom může vypadat celý film???

pedrox
👍1

To je des! Som velky fanusik serie a takto diletantsky zadaptovane filmy podla videohier mi teda vedia poriadne pohnut zlcou... Tusim aj panak z Hitman Absolution Deluxe Edicie, ktoreho mam na polici, sa zamracil. Ako uz pisal pishin, autori evidentne opat nepochopili wo co go. Ale ked pozriem na meno scenaristu, tak sa vlastne ani necudujem >> link

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍2

Zatím neházím flintu do žita, jak se říká, ale už první trailer naznačuje průser roku.

DoomedVítek

Třeba tak bude vypadat novej díl :D

pishin: Ty jsi neviděl nové star treky nebo seriálové Heroes? :)

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍4

Jo tak tohle ma byt Hitman?Tak to jo.....tvurci by jsi měli nejdriv zahrat hru

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍5

[s15]boze dalsi popcorn pro decka a Hitman neni Rambo Anoooo?!!!!![s16]

pishin
pishin #Pikhoved!
👍6

Achjo dopadne to jako většina filmu podle videoher...pujde to do kytek :-/

Autori stejne jako u prvního snimku o Hitmanovi vůbec nepochopili o cem tahle cela serie je... videl bych to na minimalisticky snímek, plizeni, hra svetla a stinu na tvari...atd. Tohle je zase tuctovej akcnak aby to decka zaplatili...a to nemluve o castingu neznam jediného z tech hercu aspoň takto na první pohled...bleee

Související články

Nejčtenější články