Trailer na akční hru Kingpin: Reloaded, konzolová verze zatím nemá stanovené datum vydání
novinka•pondělí 2. října 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: 3D Realms
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (10)
jako já bych to taky koupil z té nostalgie, ale něco mi říká, že za 2 stovečky to fakt nebude...
Kingpin byla pecka,ale více mě bavila hra Blood z roku 1997 tu bych si zahrál hned 😉
Prilis usili tomu neobetovali, ale v nejake slevove akci to rozhodne vezmu. Kingpin 😍❤️
@dr_chaos: máš pravdu ale prubnu to.
Totálně promarněného příležitost přivést k životu jednu legendární plecku. Par opravdu skalních hráčů asi pořídí , ale to bude tak celý.
@dr_chaos: přesně, nevypadá to úplně kdovíjak, ale v pubertě jsem to hltal, soundtrack od Cypressů výbornej a hlášku Welcome to Pawn-O-Matic, ha! mám v paměti taky zarytou hluboko :-D
Pro nenapravitelné nostalgiky a retro podivíny, jako jsem já, jsou toto zlaté časy. 😀
Tvl Kingpin! Co já jsem se tehdy nahrál Life of Crime. Sem s tím!
Za 2 stovečky proč ne? Tyhle oldschool řežby si vždycky rád připomenu a Kingpin si pamatuju že mně ve svý době dost bavil. Další na řadě by mohlo bejt třeba Soldier of Fortune 1 a 2.
jako musím říct, že jsem od toho čekal daleko víc, tohle vypadá jak port na mobilní telefony a peníze bych za to rozhodně nedal, tahle hra už prostě zůstane asi jen nostalgie z dob dávno minulých, ten soundtrack Cypress Hill byl ale parádní 🙂