Konzolista.cz

Tomb Raider Trilogy HD obrázky

novinkapondělí 7. března 2011Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tomb Raider Trilogy HD obrázky
Crystal Dynamics po měsících práce dokončil pro majitele Playstationu 3 Tomb Raider kolekci, která obsahuje díly Legend, Anniversary a Underworld. O kvalitě posledního dílu nebyl pochyb. Vyšel totiž už na PS3 a později se dočkal podpory trofejí. Otazník vysel spíše nad díly Legend a Anniversary. Půjde jen o do HD předělané PS2 díly nebo se dočkají předělávky do next-genu, kterým se pyšnily Xbox 360 verze? Nyní Crystal Dynamics zveřejnil sice malé, ale jistě hodně vypovídající obrázky. Z nich můžeme vyčíst, že jak Legend, tak Anniversary používají jako základ Xbox 360 verzi, takže se hráči mohou těšit na detailnější textury a modely hlavní hrdinky. Porovnání obrázků naleznete na kartě http://www.konzolista.cz/databaze-her/hra/?link=the-tomb-raider-trilogy-hd-3076 .

The Tomb Raider Trilogy vychází pro Playstation 3 už 25. března.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
thor
thor #PSM někdo?

Ok,já jen reagoval na ty obrázky,které jak sám říkáš asi nebudou odpovídat realitě. A jaký je tedy ten rozdíl mezi předělání do HD a předěláním do nextgenu? Nějak to pořád nechápu...znamenalo by to snad jako jakýsi remake?

stillalive

Tom Raider...na těchto dvou slovech jsem vyrůstal za dob PS1 a PS2...Další byl třeba MGS1, který je po tolika letech prostě nesmazatelným zážitekem, který se vyrovná nejlepšímu filmovému zážitku...Proto chci tuhle kolekci a přeju si kompletní HD remake MGS1 s dílen Hideo Kojimi plus MGS2 a MGS3 [s7]

Thor: Pokud máš PS3 ještě starou 60GB verzi, doporučuji ti si pustit na klasické FullHD LCD diskovou PS2 verzi TR Anniversary a pak tu PS3 kolekci, garantuju ti že budeš hrát už jen tu PS3 verzi a PS2 verze ti doma lehne popelem v poličce. Být tebou opravdu bych si to zkusil, ono je vlastní zkušenost lepší, než porovnání obrázků na netu o rozměrech pár cm.Pokud nemáš PS2 verzi, tak bych si ji být tebou i kvůli tomu půjčil :) u těhle PS2 předělávek stačí jen 2x Anti aliasing a rozlišení 720p nebo 1080p a rozdíl to udělá takový, že zůstaneš už jen u té HD verze

Deshien

2Sega:On ale treba anniversary na xbox vypada krom rozliseni stejne jako na ps2..Legends byl prvni co mel vyuzivat Next gen grafiku ale take to zadnej vejvar nebyl...Vlastne az Underworld byl prvni opravdu hodne peknej ale jelikoz sem hral pc verzi tak me pak ta xbox uz moc nesmakovala :(

x360fan

pro mě nejlepši TR jsou na psone

thor
thor #PSM někdo?

Vysvětlí mi někdo jaký je rozdíl mezi předěláním do HD a Nextgen? Každopádně ten skok v grafice mi podle obrázků také nepřijde nijak zvlášt znát (zvětšení poprsí o číslo ale ano) a při hře kdoví, jestli si toho někdo všimne.

Beny
Beny #Blood 1

Nejlepší byla stejně čtyřka! Navic tam Lara umře... ten zbytek dál mi přijde akorát, jako nastavovaná kaše.

Edit :

A taky je zajímavé, ze konkurencni web řika ze jde o porovnaní obrazku PS2 a PS3 verze...

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

Zdá jse mi to nebo má Lara hezčí prsíčka[s16]

Deshien

2Sega: Angel of darkness byl vazne docela dobrej dil jenom se clovek musel dostat o neco dale,treba ta praha byla docela hezka.Spis byl problem ze zacatku v Parizi,bylo tam dost bugu a nedodelanych veci.Ja bych AoD na BR videl hrozne rad.takkhle si tu BR kolekci koupim jen tak z lasky k Lare [s6] ale az po zlevneni protoze vsechny dily uz mam na xko.kdyby tam ale daly toho angela objednaval bych hned a okamzite[s16]

jack210
jack210 #PS5

No hlavne ze ji zvetsili vnady,to staci preci :D

Tomb Raider Trilogy HD ve vysokém rozlišení. Screeny odhalují kontrastnější a ostřejší modely, lepší nasvícení, obecně barevnější prostředí či mnohem propracovanější model hlavní hrdinky komplet i s lehce zvětšenými vnadami. :-)

link

DarkWindScorpion

některé ty obrázky se mi zdají snad i horší [s8]

tommyschot

jo jo hned kupuju rad si zas zahraju [s3]

pastic

Už se těšim.Tomb Raider je srcova zaležitost ještě s PS2[s7]