Konzolista.cz

The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října

novinkaúterý 1. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
Vývojáři ze studia Telltale Games nedávno potvrdili, že obě úspěšné série jejich adventury The Walking Dead vyjdou i na nové konzole PlayStation 4 a Xbox One, ale už nám neřekli, kdy budou přesně k dispozici. Nyní Amazon přidal do své nabídky pro zmíněné konzole The Walking Dead: A Telltale Games Series – Season One a The Walking Dead: A Telltale Games Series - Season Two, přičemž datum vydání stanovil na 14. října. Vývojáři se zatím k datu vydání nevyjádřili, ale dá se předpokládat, že ono říjnové vydání je celkem reálné. Obě sezóny budou dostupné i skrze digitální distribuci.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října
The Walking Dead vyjde na nové konzole pravděpodobně během října

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cermi85cz

Tesim se na 4.epizodu 2.serie

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025

Obě? Já měl za to, že portujou jen druhou :D

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever

Mna by zaujimalo ci to vyjde aj v krabicke na Vitu podobne ako sezona 1?

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍1

no jo, fakt 160Kc! kupuju!!! samotny epizody po 135Kc.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

tak Season One mam dohrano. Dneska si koupim za 160 !!!! kc season pass na 2jku a az vyjdou vsechny epizody tak si to zase dam v jednom tydnu jako serial na nove :))) kazdej vecer jedna epizoda no a jestli si to poridim i na ps4 v krabicce? no mozna na policku ve sleve.

MARTASLJ
👎1

No táto hra nie je náročná tak to hádam pôjde 1080p a 60 fps na oboch konzolách.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

hezká adventurka ale po ps3 a vitě už ne, děkuji.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍3

Za to svoje tempo by měli vracet peníze. Slibovali epizodu měsíčně a trvá to dva. Za tu dobu člověk zapomene, co se stalo v těch minulých. [s8]

Související články

Nejčtenější články