Konzolista.cz

The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března

novinkaneděle 2. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
První sezóna The Walking Dead startovala na kapesní konzoli PlayStation Vita se značným zpožděním, ale i tak se stala oblíbenou a prodávala se velmi dobře. Proto nepřekvapí, že studio Telltale Games v současnosti připravuje pro kapesní konzoli od Sony druhou sezónu, která měla nedávno premiéru na domácích konzolích. Laura Perusco z Telltale Games dnes řekla, že plánují první epizodu vydat na PlayStation Vita už na konci března, další pak budou následovat. To je jistě dobrá zpráva. Jen dodáme, že druhá epizoda “A House Divided” vyjde na PlayStation 3 a Xbox 360 už příští týden. Níže se můžete podívat na poslední trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března
The Walking Dead: Season Two se dostane na PSV koncem března

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

A co na WiiU? Už mě začínaj sr*t. Jinak beru taky na Vitu, budu hrát pěkně zachumlanej v posteli.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍1

na Vitu beru !!!

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

El Scorpio: Stefi má určitě na mysli časté nahrávací časy, které byly občas opravdu otravné, ale dalo se na to zvyknout.

eeeee
eeeee #můj názor

Koupim to az to bude zase komplet. Prvni serii jsem na Vite hral a nejake drobne technicke problemy to melo, myslim ze jsem jednou musel restartovt checkpoint, ale jinak v pohode.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍1

Walking Dead je MUST HAVE na Vitu. Jedna z top hier co na ten system je. Stefi nechapem, preco by to bolo na Vite nehratelne?? Dufam ze spravia aj retail verziu complete season ako v pripade 1tky.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Přesně na tohle jsem čekal a už se nemůžu dočkat. Snad tentokrát to bude lépe zoptimalizované.

StefiCZ
StefiCZ #pls no
👎2

Taky to bude na Vitě nehratelná tragédie jako season one..?

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍1

No na tohle čekám, paráda

Související články

Nejčtenější články