Konzolista.cz

The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu

novinkaneděle 27. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
Už brzy vyvrcholí druhá sezóna výborné adventury The Walking Dead od studia Telltale Games. Bude poslední díl druhé sezóny i vůbec poslední? Nebude, jak nyní oznámili přímo vývojáři na Comic Conu. The Walking Dead se určitě dočká třetí sezóny, a to někdy v příštím roce, přesný termín zatím specifikován nebyl. Ani nevíme první detaily o příběhu, na které si tedy musíme počkat. Každopádně fanoušci mají jistotu, že příští rok se do svého oblíbeného světa znovu vrátí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu
The Walking Dead dostane v příštím roce třetí sezónu

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
elpaulo
elpaulo #elpaulo

V platinu pořád doufám, ale zatím to moc nevypadá. :/

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Skvela zprava od skvělého studia

Munky
👍1

Elpaulo: Platinu podle mě přidaj až budou venku všechny epizody,takže bych se nebál [s14]

cermi85cz

Elpaulo:taky sem se chtel zeptat

Ale co sem koukam do trophy listu tak to tak nevypada

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Tesim se az bude komplet S2 to si to pak budu poustet kazdej vecer a dam si to jak ordinaci v ruzovce :) no a samo se tesim na S3 :)

Pan T
Pan T #Drifter
👍2

Telltale se pořád daří držet kvalitativní laťku nasazenou první sérií, takže se mnou můžou počítat i v budoucnu.

Mimochodem ta nejčerstvější S2E4 epizoda mi přišla jako jedna z nejlepších vůbec. Na finále jsem opravdu hodně zvědav!

elpaulo
elpaulo #elpaulo

Lidi nevíte jestli bude mít TWD sezona 2 platinu? :0

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.
👍1

nice [s7]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍4

Super,tohle mě jen tak neomrzí...Hlavně ať pořád táhne příběh.[s6]

Související články

Nejčtenější články