Konzolista.cz

The Order: 1886 zatím odklad nehrozí

novinkastředa 15. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order: 1886 zatím odklad nehrozí
V předchozích dnech studio Ready at Dawn vypsalo několik nových nabídek práce, což někteří brali jako znamení, že může být odložena akční hra The Order: 1886 pro PlayStation 4. Nábor nových vývojářů takto u konce vývoje není zrovna normální, spíše se propouští, protože některá místa nejsou už potřebná. Andrea Pessino nyní ale na twitteru ujistil, že The Order: 1886 odklad nehrozí, vyjde 20. února příštího roku, jak bylo dříve slíbeno. Dodává ale, že na 100% to úplně není, protože třeba případná zombie apokalypsa by plány na vydání mohla narušit. Snad tedy nepřijde, a my si The Order: 1886 budeme moci v únoru užít.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (50)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

To je zase hrůza kolik individuí z osady xbotů, útočí na plejky a naši novou krásnou hru, kterou se snaží pošpinit srovnáním s Gears of war. Dokonce už pustili trojbodku z ústavu a po neúspěšném přeléčení nás bude zase atakovat výplody choré mysli...

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

RagingInsane: To tady na webu nikdy už nebude... je to fakt smutný. Svoboda demokratického internetu... Každý začne nejdřív nadávat a hledat důvod jak druhého sprasit.[s11][s10]

RagingInsane
👍2

Ja dufam ze raz pride opat cas kedy sa nebudeme hadat a urazat, ale kedy si budeme naplno uzivat svoje hry a bavit sa o nich :) Ja viem ze je to nerealne :)

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Oplan: Kde jsem napsal, že HRA je k ničemu, chci jen vysvětlit jestli to je jiná hra než GoW. Očividně to je asi stejná koridor action. Pokud cítíš moje otázky jako narážky na PS nebo SONY, tak nevím kdo tady je debil. Mě PS a SONY celkově vůbec nevadí. Mám nahráno tisíce hodin na PSku. Že mám XBOX štve lidi, kteří to nesnášejí. Urážet a ponižovat dokážou jen sprostý HOVADA. Takže asi tak... Přeber si to v hlavě a než něco napíšeš, tak se nad tím zamysli. Jsou lidi a lidi, ale plno jich tam nespadá [s11]

PS: děkuji klukům zde od PS (modrý tábor) za PM. Mezi náma, taky mi to je líto, čao

stillalive
👍1

Moc se mi ta hra líbí a těším se na první seznámení doma na PS4! Ideální hra pro propršené, nebo chladnější dny. Normálně pouštím film s přítelkyní, ale tohle protože je moje oblíbené spojení filmové vizáže se hrou, tak upotřebím jistě stejně dobře.

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Bohužel to je o lidech a lidi jsou HOVADA :D, frčím na to trapný kolo a večer si zahraji na trapném XONE. Přitom já nemám nic proti SONY a PS :D je vidět jak lidi znají ostatní podle nicku :D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍2
👎1

BoromirCZE: Jdi si hrát na tom tvém xone shitu a neotravuj.

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Pavlicek09: Díky, dnes jedu, dám si nějakou padesátku na pohodu [s6][s11]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👎1

boromir: to víš že jo..běž se radši projet na kole ty vemínko.. ZDAR[s6]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Pavlicek09: sorry myslel jsem článek, NE recenze - NAZDAR

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

pavlicek09: díky, já nemám potřebu se s tebou zahazovat

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👎1

Boromir: jaká recenze? co to plácáš? říkám ti, ať si přečteš pár článků a podíváš se na pár videí ať si o hře uděláš svůj obrázek.. Nevím co na tom nechápeš..

PS: a teď ještě přepisuješ svoje komenty..o tobě už mi nemusí nikdo dál nic vykládat..ubožáku

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Pavlicek09: ...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👎1

boromir: vím o tom [s16]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Pavlicek09: Hmmm, tak ty si taky dobrej... opravdu B.O.R.E.C.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👎1

boromir: ty seš kokot..

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Pavlicek09: opět si pomohl, si jednička, tohle si mi vysvětlil skvěle, tebe chci mít doma...

čtu tohle: The Order: 1866 is actually realize that I was in control of my person by name Tesla. The game and the sticky-cover system definitely same feels like Gears of War.

[s11][s11]

Asi jsem jediný kdo vidí podobnost ?? A mimochodem, proti hře jsem neřekl ani slovo, jen hledám důvod, proč z toho jsou všeci tak vydřený... Mě se to líbí a to, že nemám PS nevadí. [s11][s11]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1
👎1

boromir: přečti si ke hře pár článků,pusť pár videí a uvidíš sám..

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎1

Gears of War? Co tam je jinak a neříkejte děj a postavy... chci vidět rozdíl ve hře. Hratelnost a tak. "Koridorovka bylo jasné od začátku", bože to je koment na zabití. Co je na tom tak supeeer, nechápu. Možná asi jen to, že to bude konečně pořádná hra na PS? Nevím, poučte mě doprd...

Každý držkuje nad hrama u XONE, tak teď zkuste trochu podpořit tuto HRU a vysvětlete mi co je na tom tak MOOOC super !!! Díky[s11]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Na hru se mooooc těším[s7]

Strašně se mi líbí, jak se tu někteří jedinci stále zminují o průseru jménem Driveclub[s6] a sami ho nikdy nehráli a ani hrát nebudou[s6]

MARTASLJ
👎1

No ale na to, že tá hra meškala takmer rok je to trapas a klamstvo zo strany vývojárov a aj SONY a to sa tá hra nazývala ešte Forza Killerom... a The Order - stačí si spomenúť na ten gameplay čo bol na twitchi - nikto nebol nijako extra nadšený riadna suchota. Len pekná grafika inak riadna nuda bez poriadnej dynamiky.

Recenzie moje tvrdenie buď vyvrátia alebo potvrdia, ale skôr potvrdia to je všetko. Za toto by som peniaze určite nedal.

MARTASLJ

Ale tak veď uvidíte až hra vyjde čo to bude za hru [s6] Nebudem tu robiť predsudky, ale na hre vidieť, že to nebude žiadna bomba, proste tá hra je slabota a také budú aj recenzie. Stačí sa pozrieť teraz na oslavné ódy celé mesiace okolo DriveClubu a ako to nakoniec dopadlo - nijako. A to nebudem hovoriť ešte o ďalších veciach.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍4
👎1

Že to bude koridor to se ví od začátku..na to úplně seru..hra vypadá špičkově a z gameplay videí to vypadá že by se atmosféra dala krájet..pro mě jeden z hlavních důvodů proč si nadělím PS4 pod stromeček..

MARTASLJ
👎4

No toto opäť odložia a bude to dodrbané ako DriveClub a to táto hra vyzerá zle od samého začiatku [s6]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👎4
👍1

Vypadá to luxusně, ale pro mě vykrádačka Gears of War. Vždyť herní systém je úplně stejný. Klasická koridorovka. Na COOP to bude ale super. Ale myslím si, že PS má lepší hry. Příběh vypadá krutě dobře [s14]

Pro mě tento typ hry není. Ale hru určitě projedu až do konce přes youtube na gameplay [s11]

Harnet
Harnet #SONY
👍1
👎1

Moc rad slysim, ze nehrozi odklad, protoze jako spravnej fans mam tohle predobjednano ze store [s6]

smrtijed1
👎1

Tohle bude prvni ochutnavka toho co prijde zacatkem pristiho roku Order1886 to vse odstartuje a potom budou vychazet same narezy jj rok 2015 bude ve znameni Sony u mne nej rok protoze bude tolik vynikajich her ze je nema cenu ani psat ted uz jen cekat a doufat ze to vse vyjde brzy a bez odlozeni kurva ja se tesim :)

Kelexro
Kelexro #NoProblemo
👍1
👎1

Vypadá to úžasně a hrát za Teslu no pecka ,sem s tím! [s7]

426kahemi
👍2

Žádný strach, pan Nikola Tesla si to pohlídá!

Banan

mevi: Asi mi něco uniklo, já vím o únoru :) Díky

Související články

Nejčtenější články