The Order 1886 - Silent Night trailer
novinka•čtvrtek 25. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (22)
jojo první díl byl pecka ale pak to už přešlo více do akčního stylu což byla velká škoda :(
první dead space srdcovka s platinou [s7]
Se mi vybavil trailer na Dead Space 1 svého času...
Twinkle Twinkle little star
link
Antikristo666: U Evil Within ti pruhy nevadí?
Tohle nepotřebuje snad ani tu reklamu. Je jasné, že tento skvost bude pecka! Pánové z Ready at Dawn se vytáhli. Koupě jasná!
Solovy zpev bozi ❤ Jeste ta hra.....
Hra muze byt sebevic dechberouciale ty cerne pruhy to kazi a proste si na to nezvyknu, ne diky nechci.
Tak tohle si na svoji novou krásku pořídím day one [s12]
Nadhera ... Doufam ze zenska prezije [s14]
vypadá to luxusně jako všechny exkluzivní hry od sony :)
Luxusní trailer, po celou dobu jsem měl husinu!
Už ať to vyjde...nádhera.
chce to pripravit nejaky heist [s6] .zacatek roku bude brutalni utok na penezenku
leden - Daying Light
unor - Evolve a Order
brezen - Bloodbourne
jeste ze Batman je posunuty na leto [s6][s6]
Ať těch trailerů vypustí ještě milion, stejně neomluví to, že chtěli letos vydat nehotovou hru (tak jak je poslední dobou zvykem) a kdyby při prvních dojmech z hratelné verze hráči neprskali, jak je ta hra vlastně zcela průměrná, pěkně vypadající střílečka (nikdo stejně nic moc jinýho nečekal), tak by akorát teď vycházel bůh ví kolikátej patch co by tu hru konečně dal do slíbeného stavu (jako se to děje u Assassins Creed, Driveclub apod...).
Jako jo, ta hra mě zajímá, ale provází ji moc pochybností a budu s nákupem opatrný.
Luxus!!!
Ale hej, tak jak som tu hru na zaciatku hatoval, tak teraz sa na nu celkom tesim, aj ked rozhodne zazraky necakam. Bude to jednoducho priliz linearna strielacka s vela QTE. Nic tragicke, ale ani nic svetoborne necakam.
BTW pre mna bola prva "next-gen" hra Infamous :), alebo kludne aj Killzone, graficky je ta hra uzasna. Tak isto aj DC je graficky krasny. Osobne najocakavanejsia hra pre mna buduceho roku je z velkym naskokom jednoznacne Uncharted ... :P.
Lidi, jak ja se nemužu dočkat te hry, to je šilene neco, jak ten čas jede pomalu, predobjednaval jsem to na PS Store, kde mi ukazoval čas 153dni [s3] The Order 1886 je povinnost day1, prece kvuli takovym hram, jsme si kupovali PS4, tohle bude 1st Next Gen [s7]
Krásné lokace. Doufám že hra nebude svým příběhovým spádem moc tlačit na pilu, a občas nás nechá svobodně prozkoumat nějakou tu místnost/nádvoří atd.
Toto je u mne prvni nejocekavanejsi hra pristiho roku toto bude prava prvni Next-gen hra na PS4 uz aby to tu bylo.
No,jsem pln ocekavani
Maximální pecka..Povinnost pro všechny co to myslí s hraním vážne..Jinak štastné a veselé.:-)
Tak tohle byl zatim nejlepsi trailer, diky neuveritelne hutne atmosfere. Tesim se jak malej [s11]
Na toto sa velmi tesim, a ten trailer bombovy...[s16]