The Order: 1886 má být zhruba 12 hodin dlouhý
novinka•neděle 18. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (34)
12 hod je na příběhovou linearní hru dost. V dnešní době 4-5 hodinových her, viz CoD a jiné méně známe hry.
ztoho 4hod filmečky a qwert mačkání,hmm není co závidet....
mě zajimaj originálnější hry Quantum Break,Cracdown,halo5 [s7][s7][s7]
[s16]
Nič moc ako som očakával
link
Na to ze to delaly tak dlouho a jeste bez multaku tak 12hod je dost malo,a podle me zadna revoluce obycejna third strilecka akorat z hezkou grafikou....
Uncharted bude to samy akorat z hezci grafikou ale jinak zadna originalita porad to samy....
Jj uz jsem natesenej az az ted uz jen toho 20 a limitkou doma a jsem spokojeny :)
Harnet asi mas pravdu teraz sa u vas oplati nakupovat.Kuknem na to ked to bude aktualne.[s1]
Tajfun a kdyby jsi si objednal bundle u nas v čechach, nebylo by to levnejši kurzem euro-kč? [s14]
Harnet dik za info uz som vyguglil len ma trochu zarazila cena 440e cakal som to okolo 400e no uvidime ako sa postavia predajci k odporucnej cene. [s6]
Tajfun ja bych rekl, že je to vic, než 100% jasny, že bude Bundle [s14]
Nevie niekto ci bude aj neaky bundle s touto hrou?
[s7]
MARTASLJ nikdo tě to hrát nenutí [s1]
No to keď hovoria vývojári tak v dnešnej dobe si treba odpočítať automaticky aspoň 4 hodiny. Skôr katastrofa, že neodstránili tie čierne pruhy. Hrozné hrať hru s pruhmi tak dlho.
Hra to bude parádní,to bezpochyby, ale dávat 1500,- nebo i víc za 10 hodin příběhu fakt nebudu, navíc když hra nemá ani žádný mulťák. Jedině pak někdy bazar [s8]
Jak se znam, tak to u me bude tak na 20+ než všechno prolezu a pokocham se všim, co mi hra nabidne [s14] u TLoU se rikalo, že jde dohrat rychle, ja na prve dohrani dal 25hod a to jsem po dohrani okamžite otačel ješte jednou a mam to na potreti rozjete [s6] ...takže u The Order 1886 se o dobu hrani nebojim a ani nezajimam, už at je to tady tvl [s3][s7]
link link link 3 nove obrazky, naprosta pecka [s7]
Od cloveka, kteremu dost verim:
- Once The Order: 1886 is launched, I feel like any criticism about the game being "a movie" will be shut up.
- The preorders for the Order: 1886 in the US are rumored to be 250k plus alone. This game is on a course to defy expectations.
- I'll say this now- the Order: 1886 will be the best looking game on any platform. Technically it will leap frog everyone. Get ready.
- The Order 1886 is a Steampunk inspired, horror driven, 3rd person shooter- with visceral gunplay AND the best graphics on ANY platform.
Takze asi tak [s14]
píšou 12 hod, takže pro mě než všechno prolezu a vysbírám tak cca 15 hod..pokud to bude jako u TLOU tak 3x dohrát = cca 40 hodiny kurva kvalitní zábavy..jo, i kdyby chtěli 2 tácky tak jim je dám[s11][s16]
Pre-Ordered "Order 1886: Collectors Edition" :)
10-12 hodin hrania na koridorovu strielacku si myslim ze je dost :)
Vela uzasnych hier nema ani 10 hodin a po dohrani sa nikto nestazoval :)
Plus aj hry s dlhsou dobou hratelnosti sa daju prejst rychlo. Kto neveri nech si pozre speed runs na hry ktore maju 15+ hodin hrania :)
Sem stím!!!
Uvidíme no snad to bude dobré [s14]
Pokud pujdou odmackavat filmecky, tak 2 hodiny :-)
Jak se znám, tak budu z vrcholku vzducholodě koukat kudy se pode mnou klikatí Temže, v halách koukat na obrazy, a v ulicích dumat, jestli je to okno ještě baroko, nebo už je to secese? [s6] Takže nějakých 14-16 hodin dám určitě.[s14]
(dragy: Za 2 táci? link )
10-12h, je krásný čas, ještě když se člověk bude první pulku hry jen kochat obrazem tak se to určitě natáhne. A jenom dobře, že skoro nic o příběhu hry neuniklo. Člověk se pak nemůže dočkat.
weskerumbrella jo ale tehdy vyvojari zakyvali ze je hra shit, tady vyvojari nechteji prozradit priběh.
Nevadí raději 12hod. skvělé zábavy než 30hod. nudy.[s14]
Takový to utajování před novináři na poslední chvíli už jsem zažil u Aliens Colonial Marines a byl z toho průser jak mraky.[s4]
To je velmi slusna herni doba a jestli to bude tak dobry jak to zatím vypada-a ja verim,ze bude-tak to bude mit i velkou znovu hratelnost
Nevidím problém 10 hodin je na akční hru v pohodě já stejně vždy nahraju víc jak v recenzích takže pohodička. Netrpělivě budu vyhlížet poštáka[s16]
Určitě si to dám pak znovu, takže s tím nemám problém, zvláště když bude dobrý příběh. Očekávám podobná hodnocení jako u Beyondu, někomu hra sedne, někomu ne. Já se na ní neskutečně těším.
kratke optimalne je 15 az 20hodin