The Order 1886 - Little Bobby Paige Trailer
novinka•úterý 13. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (24)
Doufam že tam bude alespon polština[s6]
Rozhodnuti o lokalizaci se ridi hlavne ekonomickou rozvahou. Podle naklady na lokalizaci, velikosti trhu a o kolik to zvysi prodeje titulu.
Tak jinak , angličtina není pro mě důležitá abych jí obětoval čas na úkor jiných aktivit.
Myslim si že Sony na CZ překlad prdí protože koho zajímá prdelka u prostřed Evropy??Tady si to koupí tak 70% procrent majitelů Ps4,ne každej je z tohodle odvařenej,já se teda těšim maximálně a mam předobědnáno :-) Jo a ač nerad ale dneska žijem v době kdy Angličtina drtí vše co jí příjde pod ruku a neumět dneska tak světovej jazyk je ostuda.Anglicky umi tak max základy....
Paradoxně se tu zrovna bavíme v tématu u hry kde bys ho potřeboval a možná to ani není první ani poslední hra...To s Itálií a Španělském je vtip? To nikdy nepojedeš na dovolenou jinam? A i kdyby tak ono se v Itálii ani ve Španělksu nelze domluvit? V každém lepším podniku / obchodě se samozřejmě domluvíš.
Ano radši ten čas "promarním" ve sportu než se učit jazyk který nepotřebuju.
Jinak např. ve Španělsku , Itálii se anglicky domluvíš max na recepci v hotelu . Takže ani na dovolený mi to moc nepomůže.
Jo. Ve světě kde skoro celá zeměkoule mluví angicky je ti opravdu k hovnu..Statement roku tohle...Naučit se jazyk, kterým se prakticky všude domluvíš není přece ztráta času (narozdíl od jiných aktivit). No tak si alespoň užijete tu grafiku a střílení když už ani pro kvalitní hraní her nejste ochotni nic udělat..
Když je mi angličtina jinak k hovnu, tak opravdu nevím proč s ní ztrácet čas .
Pavlicek09: A je ti známo, že angličtinu můžeš používat i jinde než jen v této hře..řekl bych, že tohle neni ani první ani poslední hra u, které si lidi stěžují, že neni v češtine..to s tím časem je taková obligátní věc.."na to já nemám čas". Třeba nemáš potom je to špatný ale o tom si taky myslím svý ..
Mě CZ titulky mrzí u každé hry, když nejsou. Každopádně mě ani tohle neodradilo a mám předobjednáno![s12]
Edit: Trailer jedna báseň.
hráč..:jo,no..všichni mají tři prdele času učit se anglicky kvůli příběhu ve hře...Tady mě ty cz tit. taky pěkně mrzí:(
To jste takový lopaty se naučit anglicky?
martas mi ani neříkej že tam titulky nebudou to zas budu mít z příběhu kulový z přehazovačkou
Trailer ala Tim Burton, mám chuť předobjednat :)
Limbo s krví. Teda jen to videjko.... Jinak to bude krev a krev a.....
Zrovna u této hry by byli titulky super, jelikož to bude hodně o příběhu.
Ma Ps4 se nemuze dockat[s14]
Já teda preferuju ingame trailery (to znamená ingame)...
Maximální těšing! [s7]
Nebudou CZ titulky
Tahle hra každým dalším trailerem překvapuje! Bude to pecka!
Dobrý a atmosférický trailer na hru jde udělat i bez použití jediného záběru ze hry[s16] Natěšenost na maximum
kdy oznámí ty CZ titulky ? .)
dost dobry,moc se tesim