The Order: 1886 - Launch Trailer
novinka•čtvrtek 19. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
fórum
Think before you sleep
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
Xbox series X/S
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (10)
Co to má jako být: Projíždím Options a zvuk jenom STEREO????!!!??? WTkuaF? Co to je za ubohost? I hry na PS2 jsou Surround :-)
XPASTIC: No, hlavně že z tebe je úplný Spielberg :-) prostě je to nuda
Vypadá to skvěle po grafické stránce, líbí se mi v jakém období se hra odehrává a nechápu někoho, kdo to hejtuje podle traileru, který je na dobré úrovni :-)
Paprik,nuda a šed?Je vidět ,že jsi ještě žádné video nenatočil.Takový trailer udělat da prace na hodně hodin.Ten trailer zachycuje samou podstatu teto hry,ale to ty si zdřejmě nepochopil.Režie je na profesionalní urovni a to same i střih.Nepiš o něčem čemu nerozumíš.I když tady je hodně mulošu ,co tady napíšou a myslí si že sežraly svět.
Trailer o ničem, nuda nuda šeď šeď, neukázal v podstatě nic z příběhu a jestli má tohle hráče nalákat, tak nevím... Mluvím o hráčích, ne o neobjektivních blbech, kterým se občas taky říká fanboyové :) Doufám ale, že to je jen blbou režií a střihem toho typa, co ten trailer dělal a že hra nabídne dobrý a poutavý příběh a já jsem nevyhodil 595kč za pár hodin nudy...
Zítra taktéž pařím a natěšenost maximální tento styl můžu.[s16]
The Order 1886 download [s7][s7][s7][s7][s7][s7]
153 dnu pre-order je za mnou a neskutečne se na hru tešim, tohle bude bomba! [s6]
Luxus,tak snad ten patek bude doma![s6]
trailer luxusní..
Sem na tuto hru fakt natěšenej a doufám,že bude super.I když některé recenze hře moc nepřejí,tak věřím,že to bude mrda.Minimálně grafická stránka.