The Order: 1886 je oficiálně GOLD, dostal nový trailer
novinka•sobota 17. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (94)
Czzero:Taky doufám, ale můžu se plést.Mě je hrozně divný to: už musím jít, už mě volá máma. Přeci málokdo rád přizná že je smrad, když je smrad.[s14]A nebo je to smrad a je mu to jedno.[s14]Už jsem z toho magor.[s14][s14]
johnyital: Doufám že máš pravdu jinak jich tu bude pobíhat více a to se pak už dost blbě snáší ty jejich komentáře. [s6][s6][s6] Jinak jsem hoooooooodně zvědavý na recenze hry .
Heymi9615:Vypadá to, že z nás někdo má totální hlínu, prcmaster,vigu-jasně ta samá osoba, ale já bych řek, že nakonec to bude i ten Mrak. Všichni 1 level, nejdřív píše jako dement a pak nám to jako "mrak" dá rádoby inteligentně sežrat.[s16]
Ať už je to tady, to bude další hra na kterou budeme vzpomínat ještě měsíce a měsíce po dohrání a určitě si ji rádi dáme znova :)
Vigu a pcmaster je jedna a táž osoba,stejný sloh,stejný chyby,stejní rodiče,stejný věty a fráze....[s4]
mněsíce,sami bug......Tahle mládež nás bude přesvědčovat o jediné pravdě a to,že hrajeme horší,dražší hry a oni nám musí ukázat,že na PC je to lepší,protože my to nevíme....Mladej,my to víme,ale vyrůstali jsme na konzolích a nemáme potřebu hrát ty nabušené PC hry,už jen z důvodu nostalgie. Že zaplatíme víc za graficky horší hru nám kupodivu nevadí.....Divné,co? Tady nepřesvědčíš nikoho,jsme tady banda tupců,co si vybrala horší a dražší cestu. Tak to tu už nezasírej(te) svými jedinými pravdami,protože my to VÍME. :D
Vigu napsal..
"Na PC je ta hra mnohem lepší a levnější, proto je lepší hrát na PC. Nepřesvědčujte mě o tom, že je to obráceně!!!"
Milý PC kolego Vigu. Tu často používanou a velice úsměvnou frázi "na PC je to mnohem lepší", snad ani nebudu komentovat a přesuneme se rovnou k druhý části Tvýho příspěvku. Možná mi něco uniklo, ale on Tě tady někdo přesvědčuje o tom, že je lepší hrát hry na konzolích? Teda, nechci Tě nijak znervózñovat nebo strašit, ale možná by nebylo od věci zajít na vyšetření a to dřív, než-li bude pozdě. Halucinace a drogy jsou pěkný sviñstvo, mysli na to [s14]
Bananek napsal..
"Diablo III se na PC z počátku prodávalo za 1300 Kč"
Díky za upřesnění Banánku, opraveno [s14]
Oplan napsal..
"Vigu, ty vygumovaná hlavica. Sector.sk je humus, orientovaný na zlodejsku bandu PCckarov"
Ale no tak Oplane, já bych to tolik nehrotil. Co to tak pozoruju, tak i na Sectoru je naštěstí řada normálních a rozumných PC nadšenců, kteří si hry na PC kupují a rádi si u známých/přátel i na konzolích zahrají. To, že zrovna k nám na Konzolistu zavítalo několik "pomatených duší" (PCmaster, Vigu..), který se účastní svojí dětinský protikonzolový křížový výpravy, ještě neznamená, že na Sectoru trpí pošahanou protikonzolovou náladou všichni. Ale těch pomatených "křižáků" je tam dost, to je fakt...
Možná by nebylo od věci snížit teplotu varu na minimum, vyhnout se zbytečným verbálním útokům a ukázat jim, kdo má víc rozumu a kdo je nad věcí. Jde to i bez hrubých nadávek [s14]
Takhle už to dal nejde.Proč ty idioty Vigo ,mrak, pctuning nezabanujete.Tady se zaregistrujou aby mohli jen vyvolávat hadky.Podivejte se na jejich levely.mají jedničky,to znamena BAN pro ty všechny co tady přišli jen rypat a vyvolavat hadky.Ban na IP adresu a maji po ptakach.Pak jich to přestane bavit a my budeme mit klid.Mohli by jste s tím administratoři něco udělat? Děkuji[s3]
vigu: Asi jsem jen hloupý konzolista, ale co si tím jako chtěl říct?
Plejstik3: Diablo III se na PC prodávalo za 1300-1400 Kč, levnějš si ho nekoupil a dále se hra na PC nelegálně hrát pokud vím nedá.
Koukám že se studio Ready at Dawn pěkmě zlilo
stepobela1 napsal(-a) 17. 01. 2015 18:59
hlavní prodeje jsou vždycky první mněsíce ty jeden, to už nikdy nedoženete. Sami bug je možná tvoje PC, protože seš konzolák a neumíš se o něj starat. PC je na všechno a konzole na nic, každý to ví jen konzoláci ne a tak platí a platí a maj to horší.
PC hry jsou lepší ve všem a stojí míň.
prezident BarackObama napsal(-a) 17. 01. 2015 19:05
obsah PC her je lepší, na PC je všechno na konzolích nemáte strategie, WOW, LOL a další moc dobrý hry.
Lockpick napsal(-a) 17. 01. 2015 19:43
pravda, ale ps4 kouka z dalky i na PC, to musíš uznat
Oplan napsal(-a) 17. 01. 2015 20:17
sector je pravdiva stránka o PC.
Plejstik3 napsal(-a) 18. 01. 2015 08:19
co to píšeš?!?!?!?! Na PC to stoji 569 korun a na PS4 1316 korun. Podívej se na pravdivou stránku o cenách her heureka.cz. Na PC je ta hra mnohem lepší a levnější proto je lepší hrát na PC o tom mě nepřesvědčujte že je to obráceně !!!
PS děkuju Mrakovi za radu jak psát tady na zakázaném webu kde se nesmí říkat pravda, aby lidi nevěděli jak to je doopravdy. Zítra řeknu klukům ze školy aby mi pomohly a věděli ste že nejsem sám kdo ví jak to je. Vás je víc a myslíte si že máte pravdu, ale není vás víc, PC hráčů je víc, jen sem nechodí a vy to pak nevíte.
Hosi hosi, lvl1 troll a vy ho takto zivite... :D Vdaka tomu sa novinka nafukla o 70 komentov a on z toho ma urcite ohromnu srandu. Pritom ho uplne stacilo s kludom odignorovat - ani minusko, ani reakcia, proste nic.
Byt na jeho mieste, tak v tom pokracujem aj v dalsich novinkach - ked mam takyto uspech a vdacne obecenstvo. :D
Mrak napsal..
"1) Diablo III PC 4.59 mega
2) Diablo III PS3 1.71 mega
3) Diablo III X360 1.19 mega
4) Diablo III PS4 0.86 mega
5) Diablo III XOne 0.30 mega"
Inu, rozjela se tady vcelku zajímavá debata a tak si dovolím přidat sem též několik svých postřehů. Je mi osobně jedno, kolik her se prodalo na PC a kolik na konzole (nejsem akcionář ani vydavatel, tak proč by mě to mělo rozrušovat??), ale jak už tady někteří napsali, tak DIABLO III je hra, kterou znají především hráči na PC a během mnoha let se tahle RPG série stala na PC scéně velice oblíbenou. Na konzolích jde o vcelku novou záležitost a tak je pochopitelný, že netrhá světový rekordy, ovšem s ohledem na vcelku krátkou dobu jakou je v prodeji, si konzolový verze DIABLO III nevedou vůbec špatně [s14]
Ale zkusím to, podobně jako to zkusil PC kolega Mrak, vyjádřit v hrubých číslech. Takže otázka první zní, kolik je na světě osobních, domácích počítačů? Miliarda, dvě miliardy? No, bude jich zřejmě spousta a počty (teoretický) budou tím pádem až zarážející...
1 000 000 000 domácích počítačů = 4 590 000 prodaných originálních kopií DIABLO III
150 000 000 domácích konzolí = 4 060 000 prodaných originálních kopií DIABLO III
To zní už zajímavěji a taky trochu podivně, že? A to ještě není to nejlepší, jelikož to nejlepší prý vždycky přichází na konec a já s tím plně souhlasím. Kolik asi všem zůčastněným stranám "káplo" korunek z DIABLO III? Na místo DIABLO III lze dosadit jakoukoliv multiplatformovou videohru...
4 590 000 kopií DIABLO III (PC verze) x cca. 1300 Kč kus = 5 967 000 000 Kč
4 060 000 kopií DIABLO III (konzole) x cca. 1600 Kč kus = 6 496 000 000 Kč
Ceny jsou samozřejmě jen orientační a premiérový (dnes jsou na všech platformách menší), ale i s klesající cenou a nezávisle na tom jakou měnu si člověk zadá, je jedna věc naprosto zřejmá. Z obchodního hlediska je "stopadesátimilionová" základna konzolových uživatelů výdělečnější, než "miliardová" základna uživatelů PC, minimálně v multiplatformových hrách, což zní vskutku zajímavě...
Ještě zajímavější by ovšem bylo zjištění, kolik hráčů na konzolích a kolik hráčů na PC si třeba DIABLO zahrálo (pokud to jde) nelegálně - pro odborníky v právním kličkování slůvko nelegální upravím na "bez zaplacení". No, nemusím být Nostradamus, Sibyla nebo Michael Pachter, abych jako případný vývojář / vydavatel pochopil, že i když na PC taky vydělám (sice xkrát méně než bych reálně mohl, ale vydělám), tak na konzolích je prodejnost a výdělek přece jen jistější. A o tom, o tom to je [s14]
Takže, i když by se nemocně zarytí a netolerantní PCčkáři (neplést s normálními, rozumnými PC hráči) na hlavu stavěli, ušima odpichovali a celý svůj život zasvětili urážení konzolí i spokojených konzolových uživatelů, tak pohodový domácí konzole tady budou i v budoucnu, jejich oblíbenost poroste a nervním PCčkářům nezbude nic jinýho, než se s tím konečně smířit......případně dospět a jít řešit životně důležitější věci. Upřímně, řešit denno-denně na internetu prkotiny typu "Kdo je větší blbec? Ten, co hraje na PS4, na XBO, na WIIU, na PC, na tabletu, na mobilu?" mi zrovna dvakrát životně důležitý nepřijde. Ale každý máme svý priority [s14]
Hezký zbytek víkendu
Ne minimálně , ale maximálně. Uncharted , Bloodborne , Order jsou exkluzivity PS4, takže se na PC nepodívají, neplést si to s "exkluzivitami" na Xbone :).
CaJTeeKaNee Minimálně Batmana si zahrajou zcela určitě
Jedno individuum tady na webu ve mě vyvolává pocit, že jsem na nějakým smíšeným webu kde je tohle běžný, tady je zas hlavní PS4 vs XONE, ale jde o to, že ta hra vypadá graficky fantasticky.I TLOU na ps3 vypadalo fantasticky a to jak je ps3 starý a takový hry můžou PC MASTERS jen závidět. Nevím jestli si PC MASTERS zahrajou Uncharted 4, The Order, Bloodborne, batman Arkam Knight :D.
Mrak :D Jo, ted si me to natrel... Diablem 3... Ktery ma na old gen naskok rok a na next gen dokonce 2 :D Navic modlou PC hracu a nicitelem mysi... Najdi si prosimte jinou hru... ;) A navic ty rozdily v CoD jsou ponekud vetsi... Vybral sem ho proto, ze sem nechtel kvuli tobe dlouho nic hledat a je to jako pest na oko... Tak se vrat ke svemu PC, kdyz ti KONZOLE tak vadi :))))
link
razi: Já ty prachy mám a stejně bych neměnil, protože kvalita se nehodnotí počtem polygonů, ale samotným obsahem. Krom toho, The Order vypadá lépe jak cokoli, co dosud vyšlo na PC díky unikátnímu art designu, takže suma sumárům - možná se nejedná o nejkomplexnější hru pod sluncem, ale rozhodně jde o nejnápaditější hru tohoto roku podle mě a hry s tématem, jako je tahle by člověk spočítal na prstech jedné ruky, takže jsem za ní nesmírně rád. Do budoucna má tahle značka obrovský potenciál.
Mohu se tě na něco zeptat Mrak ? Proč jsi na tomhle webu ? Nebo za jakým účelem tady jsi když tě konzole evidentně nezajímají. To jsi tady ty a pcmaster přišli otravovat lidi svými názory , které nikoho nezajímají ?
U hry která na PC nebude, jde o víc jak marnou debatu. Chápu že se někdo cítí frustrovaný že si tohle nestáhne na torrentech v 8K rozlišení, ale s tím se holt musí smířit. Fakt není příjemné překračovat tu v diskuzi pěnu, která pacientům s padoucnicí létá od úst.[s15]
Místní admin by potřeboval vzbudit, a nafasovat brokádu.
A jéje, PC faggots a jejich moudra světa. Ano, to je jasný že hry jsou na PC lepší, kdybych měl zbytečných +- 25000,- na tu nejlepší kvalitu her šel bych do něj hned. Já jsem spokojen s Ps4 za desítku. Měnit nehodlám.
By mě zajímalo kolik těch účtu si ten zdejší chuj ještě vytvoří.
Don't feed the Troll - na pc si hrajte strategie etc ... my máme to svoje a jsme spokojení, for all bacha na YHBT YHL
btw všichni víme jak pcčkáři vypadají:
link
Bum, bum, bum [s14]
stepobela1: na pc jsou hry kvalitou dál. S tou architekturou máš pravdu, to už konzolový svět uznal, která architektura je nejlepší. Ale s tím výkonem pravdu nemáš, CPU je velmi slabé a GPU také není žádný zázrak. Je to vidět na pravěkém standardu 1080p a 60 fps, slibovaném už na PS3. I ten GTA5 bude na PC v nejlepším provedení, hned v době vydání, počkej za rok dva, až se do něj opřou modeři.
Plejstik3: facebookove tamtamy už duní, to máš pravdu, prý se tu nedodržují lidská práva.
Nejdříve se do poklidnýho konzolovýho světa, rychlostí světla - rychlost srovnatelná jen s nejnadupanějším PC - přiřítil zástupce jediný pravý herní rasy, sám PCmaster a ted' do našich luhů a hájů, po blankytně modrý obloze, připlul i temný bouřkový Mrak, který nikdy nevěstí nic dobrýho [s14]
Vypadá to na vcelku slušný "mejdlo" a asi nebudu daleko od pravdy, když napíšu, že tady bude určitě ještě kopec legrace. Jaká škoda, že mám i jiný povinnosti, než je tajtrdlíkování na internetu, docela by mě totiž zajímalo, kdo další se tady zjeví, aby spokojeným konzolových uživatelům (kteří se provinili tím, že mají rádi pohodový a bezproblémový hraní) ukázal tu jedinou správnou cestu. Cestu do "PC země zaslíbené" [s14]
No, začínají se nám tady ti emzáci...pardón, chtěl jsem napsat zarytí PC uživatelé...nějak rozlejzat a nebylo by od věci zavolat link aby to tady krapet pročistili. S pánama v černým není radno si zahrávat link [s6]
Oni si kluci budou s těma svojema mega sestavama hrát ten svůj na grafiku náročný Minecraft a u toho si budou vrnět blahem [s4][s15]
Mandaz: To s tím že se tu baví dospělí lidé o hrách to si krapet přetáhl :)
CCC: ale zahrajeme, v pc hrách se točí větší prachy než na konzolích. Dobré hry o které komunita stojí si zaplatí. Problém by měly nekvalitní hry, které se na konzolích hrají z nouze, protože není nic lepšího a těch není škoda a nebo by museli na své kvalitě zapracovat, protože je to hlavně o nabídce/poptávce.
Třeba tvé Call of Duty, to je chlubení se prodeji krabicového vína. Co tohle?
1 Diablo III PC 4.59 mega
2 Diablo III PS3 1.71 mega
3 Diablo III X360 1.19 mega
4 Diablo III PS4 0.86 mega
5 Diablo III XOne 0.30 mega
Sakra ty děti jsou v dnešní době chytrý, až nestačím zírat. A já že je to ztracená generace :( :D