Konzolista.cz

The Order: 1886 – Gamescom gameplay video

novinkaúterý 12. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order: 1886 – Gamescom gameplay video
Ještě před začátkem své tiskové konference pustila Sony nový trailer na akční hru The Order: 1886 od studia Ready At Dawn, díky němuž jsme viděli spoustu nových záběrů přímo z hraní, které nevypadají vůbec špatně, navíc každý určitě bude souhlasit, že se jedná o jednu z nejhezčích her, jaká je v současnosti ve vývoji. Na zmíněný trailer se můžete podívat níže v novince. The Order: 1886 vyjde 20. Února příštího roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 4.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (30)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
charvisan

Grafika pěkná, atmoška bude taky asi hustá ... nicméně QB se mi jeví lépe. Každopádně jsem rád, že vyjde mám tyhle hry raději než FPS(až na výjimky). No QB, tohle a U hmmm, je na co se těšit.

dionizer
👍2

Nádhera.Pochopte to už všedci,Kráľ!je iba jeden,SONY!

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1
👎1

Nádherná grafik asi jedine co se mi na Sony konferenci líbilo.

MARTASLJ
👎7

No ništ moc, slabé.

argokib
argokib #PS space
👍3

O mnoho lepší než naposled...ta parádní atmosféra co z toho sálá mě naprosto šokovala,o grafice ani nemluvim,,ta zatim nemá konkurenci..od ted se na Order těšim snad nejvíc[s14]

Banan

Stačí trocha světla nebo sluníčka a ejhle, hnedka je to líbivější.

Spectre90CZ

ze zacatku jsem o tehle hre pochyboval, ale ted menim nazor vypadato paradne

GaMbLeRcz

hratelnej film co víc si přát?[s7]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Je to lepsi,kazdopadne si to zahraji :) Mnohem lepsi nez ta nejlepsi exklusivka na konkurenci.Hlavne ta atmosfera,pribeh,zbrane a krizenci.Budou lepsi hry ale tohle je kvalitka [s12]

Chris Redfield

[s7][s7] Hned po U4 je Order graficky ta nejlepsi hra na next gen. tesim se jak prase.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍3

Jiz od prvniho oznameni me ohromuje ten vizual, to je krute namakane, az si rikam, ze tohle bude tezke prekonat i pro NaugtyDog.

Jinak se me libi ta atmosfera, takova se jen tak ve videohre nevidi.

Harnet
Harnet #SONY
👍2

Kostej amen bratre [s6] ...tohle bude klada zaležitost, taky sem ani na vsetinu vteriny nezapochyboval a day1 [s7]

Krox
Krox #noping out
👎2

vypada to dobře ale proc bych to kupoval když vtu dobu vychazi zaklinač ktery proste bude ve vsech smerech lepsi ...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍6

o The Order 1886 jsem nikdy nepochyboval - vseci co hazou spinu na tuhle hru jsou na facku [s16] Dalsi ps4 klenot [s7]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

To bude pecka! [s16]

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club
👍1

přesně dle mého gusta. Tohle je jediné, co mě na Gamescomu (ještě teda vedle wildu) opravdu upoutalo. Quantum Breake má pěknej líbivej vizuál, hratelnost vypadá taky fajn, ale ta atmosféra tady je úžasná. Bloodborne není moje krevní skupina a ač to nevypadá špatně, tak mě to zatím nechává chladným. Graficky je order pro mě opravdu jediná hra, kde je vidět nějakej kvalitativní skok oproti staré generaci, parádní zasazení do alternativní doby, nekonvenční zbraně, zajímavý nepřátelé a možná i příběh nebude úplně guma... no... Nikdy se nesnížím k té otřepané frázi "jasná koupě", ale tohle zřejmě skutečně jednou koupím, pokud to nějak zásadně nepodělaj, nebo neotočej směrem jinam. Oproti prvním videím je tahle ukázka mnohem lepší, jako kdyby cílila na jiné publikum. První hra, která by u mě měla zásadní vliv na výběr konzole.

JEDImfp
👍1

mnohem lepsi nez na E3,duvera obnovena [s6]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

Gorated-u tebe za poslední dobu sem si nevšim jedinýho norm. neprovokujicího komentáře, ale pravdě podobně budeš ňáký ublížený dětsko, jinak si to nedovedu vysvětlit[s15]

K tématu: vypadá to skvěle, kdyby se to hrálo jako Gerasy, tak to by byla pecka!!!

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6

Taky vidíte ten rozdíl v grafice oproti QB? Tohle mi vyrazilo dech.. I v hratelnosti tak nějak cítím ten rozdíl, nemůžu si pomoct.

Arrozo
Arrozo #PS5

J3Ns: To bodnutí nožem?:)

PoliteAura84

Ready At Dawn se pomalu řadí mezi nejlepší herní vývojáře jako například Naughty Dog. Píšu pomalu,teprve se uvidí, jaké to bude, až si to pustíme v PS4ce

nomad-cz

připomělo mi to serial svatyně

J3Ns
👍1

[s7]filmové tunely[s7] Stačí je dělat chytré tzn. převrácená židle není to co mi zabrání jít dál chodbou :)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👍1

Když napíšu, že je to filmovej tunel, je to vlastně něco špatnýho ?

Není, pokud to bude dobře "udělaný", nebude to padat a nebudou tam zásadní bugy.

Stejně je tady to ALE , ale na to je čas.

J3Ns

Tak mrkni znova ;)

Arrozo
Arrozo #PS5

Parádní video, vypadá to fakt dobře....akorát jsem si teda žádnýho stealthu nevšiml...pokud tím nemyslíš krytí za sloupem:D

risix
👍1

Zajímavá doba , zajímavý příběh (doufám) , nevšední zbraně , doufám že to jako tunel zůstane :)..

J3Ns
👍1

Absolutně fenomenální! Je vidět také možnost stealthu :) Paráda!

busines
busines #Avari37

Masakr!

M-HoriS
M-HoriS #H-o-r-i-S

Dobra hra

Související články

Nejčtenější články