The Order: 1886 – Gamescom gameplay video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (30)
Grafika pěkná, atmoška bude taky asi hustá ... nicméně QB se mi jeví lépe. Každopádně jsem rád, že vyjde mám tyhle hry raději než FPS(až na výjimky). No QB, tohle a U hmmm, je na co se těšit.
Nádhera.Pochopte to už všedci,Kráľ!je iba jeden,SONY!
Nádherná grafik asi jedine co se mi na Sony konferenci líbilo.
No ništ moc, slabé.
O mnoho lepší než naposled...ta parádní atmosféra co z toho sálá mě naprosto šokovala,o grafice ani nemluvim,,ta zatim nemá konkurenci..od ted se na Order těšim snad nejvíc[s14]
Stačí trocha světla nebo sluníčka a ejhle, hnedka je to líbivější.
ze zacatku jsem o tehle hre pochyboval, ale ted menim nazor vypadato paradne
hratelnej film co víc si přát?[s7]
Je to lepsi,kazdopadne si to zahraji :) Mnohem lepsi nez ta nejlepsi exklusivka na konkurenci.Hlavne ta atmosfera,pribeh,zbrane a krizenci.Budou lepsi hry ale tohle je kvalitka [s12]
[s7][s7] Hned po U4 je Order graficky ta nejlepsi hra na next gen. tesim se jak prase.
Jiz od prvniho oznameni me ohromuje ten vizual, to je krute namakane, az si rikam, ze tohle bude tezke prekonat i pro NaugtyDog.
Jinak se me libi ta atmosfera, takova se jen tak ve videohre nevidi.
Kostej amen bratre [s6] ...tohle bude klada zaležitost, taky sem ani na vsetinu vteriny nezapochyboval a day1 [s7]
vypada to dobře ale proc bych to kupoval když vtu dobu vychazi zaklinač ktery proste bude ve vsech smerech lepsi ...
o The Order 1886 jsem nikdy nepochyboval - vseci co hazou spinu na tuhle hru jsou na facku [s16] Dalsi ps4 klenot [s7]
To bude pecka! [s16]
přesně dle mého gusta. Tohle je jediné, co mě na Gamescomu (ještě teda vedle wildu) opravdu upoutalo. Quantum Breake má pěknej líbivej vizuál, hratelnost vypadá taky fajn, ale ta atmosféra tady je úžasná. Bloodborne není moje krevní skupina a ač to nevypadá špatně, tak mě to zatím nechává chladným. Graficky je order pro mě opravdu jediná hra, kde je vidět nějakej kvalitativní skok oproti staré generaci, parádní zasazení do alternativní doby, nekonvenční zbraně, zajímavý nepřátelé a možná i příběh nebude úplně guma... no... Nikdy se nesnížím k té otřepané frázi "jasná koupě", ale tohle zřejmě skutečně jednou koupím, pokud to nějak zásadně nepodělaj, nebo neotočej směrem jinam. Oproti prvním videím je tahle ukázka mnohem lepší, jako kdyby cílila na jiné publikum. První hra, která by u mě měla zásadní vliv na výběr konzole.
mnohem lepsi nez na E3,duvera obnovena [s6]
Gorated-u tebe za poslední dobu sem si nevšim jedinýho norm. neprovokujicího komentáře, ale pravdě podobně budeš ňáký ublížený dětsko, jinak si to nedovedu vysvětlit[s15]
K tématu: vypadá to skvěle, kdyby se to hrálo jako Gerasy, tak to by byla pecka!!!
Taky vidíte ten rozdíl v grafice oproti QB? Tohle mi vyrazilo dech.. I v hratelnosti tak nějak cítím ten rozdíl, nemůžu si pomoct.
J3Ns: To bodnutí nožem?:)
Ready At Dawn se pomalu řadí mezi nejlepší herní vývojáře jako například Naughty Dog. Píšu pomalu,teprve se uvidí, jaké to bude, až si to pustíme v PS4ce
připomělo mi to serial svatyně
[s7]filmové tunely[s7] Stačí je dělat chytré tzn. převrácená židle není to co mi zabrání jít dál chodbou :)
Když napíšu, že je to filmovej tunel, je to vlastně něco špatnýho ?
Není, pokud to bude dobře "udělaný", nebude to padat a nebudou tam zásadní bugy.
Stejně je tady to ALE , ale na to je čas.
Tak mrkni znova ;)
Parádní video, vypadá to fakt dobře....akorát jsem si teda žádnýho stealthu nevšiml...pokud tím nemyslíš krytí za sloupem:D
Zajímavá doba , zajímavý příběh (doufám) , nevšední zbraně , doufám že to jako tunel zůstane :)..
Absolutně fenomenální! Je vidět také možnost stealthu :) Paráda!
Masakr!
Dobra hra