The Order: 1886 - Gameplay Demo

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (12)
Kdybych to napsal za sebe ze se me to moc nezamlouva tak to tady asi kazdej fanda ominuskuje a posle me nekam ale problem je ze nejsem bohuzel sam a i spousta redaktoru kteri komentovaly prezentace na E3 z toho nejak do nebe neskakaly.Tak maj jeste dva roky na to aby se tohle studio (ktere nikdy nedelalo velkou hru) predvedlo v plne sile
Nic moc. Pořád ukazují to samé. Přestřelku v koridoru.
Pecka, hra si na nic nehraje a filmový zážitek si nechám líbit.
"obyčejná" střílečka typu Army of Two nebo Kane & Lynch, střižená Bioshockem, ale proč ne, že.
Mno musím přiznat, že grafika je luxusní, ale ten gameplay je jak z roku 1,2 :D Panáci vylézají po jednom z oken na balkóny, takové ála C&C Renegade. Vidím to na 75% času sledování filmečků a zbytek střílení na vylézající panáce jak Morhuhn :D
Luxus, jak tak koukám na ta videa je mi úplně jasný že jak se dostanu do příběhu tak bude neskutečně těžký přestat hrát a projedu to velmi rychle...
No nevím nevím ale maj ještě dost času.
Táto hra ma opäť nepresvedčila. Dynamika hry nula bodov.
Na tuhle hru jsem hodně zvědavý, ale je to přesně můj žánr[s16]
Vinnie: to vypadá na těžkej bug.[s6][s6] Snad to ve finální verzi vyladěj.
Na tuhle hru se strašně těším, zbožňuju filmový typ herního zážitku.. Ale v traileru vypustit bug jako v 7:55 .. Nebo to byla vážně nějaká zvláštní schopnost? :)
Ten styl hry (pošmourno, Anglie, oblečení, zbraně) je nádhernej, něco pro mě [s7] Uvidíme ještě, co gameplay, moc víc toho teda zatím neukázali.