Konzolista.cz

The Order: 1886 - Gameplay Demo

novinkastředa 11. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order: 1886 - Gameplay Demo
Ačkoliv je akční hra The Order: 1886 od studia Ready at Dawn oznámena více jak rok, pořád moc nevíme, co si o ní myslet. Vývojáři zatím moc ukázek přímo z hraní nepředvedli, a spíše ukazují, jak hra plynule přechází z gameplaye do filmečku. Možná i proto potěší gameplay ukázka z E3 demoverze, která byla prezentována ve studiu IGN. Podívat se na ni můžete níže v novince. Podle všeho mají vývojáři na demoverzi velmi dobrou zpětnou vazbu, kdo si hru zahrál, byl z ní více méně nadšen. Uvidíme, jestli budeme po zahrání i my.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Deshien
👍1

Kdybych to napsal za sebe ze se me to moc nezamlouva tak to tady asi kazdej fanda ominuskuje a posle me nekam ale problem je ze nejsem bohuzel sam a i spousta redaktoru kteri komentovaly prezentace na E3 z toho nejak do nebe neskakaly.Tak maj jeste dva roky na to aby se tohle studio (ktere nikdy nedelalo velkou hru) predvedlo v plne sile

CeskyLev1886
👍1

Nic moc. Pořád ukazují to samé. Přestřelku v koridoru.

mevi
👍2

Pecka, hra si na nic nehraje a filmový zážitek si nechám líbit.

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👍1

"obyčejná" střílečka typu Army of Two nebo Kane & Lynch, střižená Bioshockem, ale proč ne, že.

viking749
👍3
👎2

Mno musím přiznat, že grafika je luxusní, ale ten gameplay je jak z roku 1,2 :D Panáci vylézají po jednom z oken na balkóny, takové ála C&C Renegade. Vidím to na 75% času sledování filmečků a zbytek střílení na vylézající panáce jak Morhuhn :D

Smileface
👍2

Luxus, jak tak koukám na ta videa je mi úplně jasný že jak se dostanu do příběhu tak bude neskutečně těžký přestat hrát a projedu to velmi rychle...

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

No nevím nevím ale maj ještě dost času.

MARTASLJ
👍2
👎1

Táto hra ma opäť nepresvedčila. Dynamika hry nula bodov.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Na tuhle hru jsem hodně zvědavý, ale je to přesně můj žánr[s16]

senator
👍1

Vinnie: to vypadá na těžkej bug.[s6][s6] Snad to ve finální verzi vyladěj.

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍4

Na tuhle hru se strašně těším, zbožňuju filmový typ herního zážitku.. Ale v traileru vypustit bug jako v 7:55 .. Nebo to byla vážně nějaká zvláštní schopnost? :)

miky20
miky20 #One& only
👍6

Ten styl hry (pošmourno, Anglie, oblečení, zbraně) je nádhernej, něco pro mě [s7] Uvidíme ještě, co gameplay, moc víc toho teda zatím neukázali.

Související články

Nejčtenější články