Konzolista.cz

The Order 1886 – gameplay a rozhovor

novinkačtvrtek 19. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order 1886 – gameplay a rozhovor
Ačkoliv byla akční hra The Order 1886 od studia Ready At Dawn prezentována během E3, pořád moc o ní vlastně nevíme, protože vývojáři konkrétní informace o hratelnosti tají. Těžko tedy z oné desetiminutové ukázky usuzovat, jak se bude The Order 1886 nakonec hrát. Každopádně díky PlayStation Access se nyní můžete podívat na rozhovor s producentem, který se rozpovídal o zbraních, záhadné černé vodě, která uzdravuje, a dalších vlastnostech. Video, které obsahuje i gameplay záběry, naleznete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor

To je prave ta klicova otazka, jestli hratelnost taji a nebo zda vsechny sily napreli do grafiky a zadnou hratelnost to nema a pujde o stereotypni linearni strilecku. Podle toho na co pri prezentacich kladou duraz vse nasvedcuje tomu druhemu. link

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Špatné je to tak akorát tady že máte potřebu pořád prudit.[s14]

ati3_SVK
ati3_SVK #PS5 Pro
👍3

MARTASLJ napr. taky TITANFAIL uz ani nikto nevie ze vysiel :D zabudnuta hra :D

Gordar
Gordar #Gordar
👎1

Já vycházím z reakcí lidí kteří tu hru na E3 opravdu hráli... a bohužel se potvrdilo co jsem si myslel. Hratelnost je mělká, jednoduchá a v podstatě dost nudná. Třeba ta hra nakonec překvapí, ale zatím moje očekávání jsou nízko.

Grafika je ale určitě skvělá..

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍4

MARTASLJ : Ty jsi normálně věštec[s6], smekám před tebou, ty jsi to normálně věděl už od začátku, že hra je chabá. Ještě, že tě tu máme[s6]

MARTASLJ
👎4

No ja som vravel od začiatku, že tejto hre chýba potrebná dynamika a celá hrateľnosť vyzerá chabo. Neriešim že je to lineárna akcia - takých je kopa a sú kvalitné, ale toto je proste nemastné, neslané, ale chápem fanboji budú brániť aj keď to v recenziách prepadne. Moje slová podporili teraz nie moc pozitívne dojmy redaktorov, ktorý to hrali.

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍2

Je až s podivem, kolik šťastlivců má dnes křišťálovou věštící kouli :) Bohužel mezi ně nepatřím, ale na hru se neskutečně těším a vycházím z toho, co vím. U ostatních hráčů je to otázka vkusu. To, že je hra z pohledu 3. osoby a obsahuje cover systém ji zařazuje do technického pojetí, ale jinak žádnou spojitost s GoW nevidím (GoW hraju denně).

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Podle me to herne bude filmovejsi Gears of War, proste akcni TPS a do toho caste filmecky vypravejici pribeh, asi podobne jako v MGS4.

Pokud to udrzi tu atmosferu, ktera z toho ted cisi a pokud ten pribeh bude zajimavej a dobre vypravenej, tak to muze byt super zazitek, vizual maji naprosto libovej.

Spectre90CZ
👍3

mastrx: Než něco napíšeš, tak si to dvakrát přečti a pak pro jistotu ještě jednou, pač jsi napsal hroznej blábol. [s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍12

Tak to je docela dobrý, tak kvůli tomu, že ukazují stejnou gameplay pasáž, že se neví co od hry očekávat, tak se jedná o nejhorší exkluzivitu na PS4? No to mě poser[s6]

MARTASLJ : Exkluzivita, na ktorú sa veľmi rýchlo zabudne

No ty máš taky dost[s6]

426kahemi
👍17

Když nevíš co od hry očekávat tak jak můžeš napsat že je to nejhorší exkluzivita tve??... :D

mastrx
mastrx #damn it!
👎10
👍1

Podle mne nejhorsi exkluzivita na PS4.Hra vypada graficky pekne ale nevim co od samotne hry ocekavat.Navic E3 gameplay nam taky toho moc neukazal.

LATRINER
👍1

v inych hrach sa ta zazracna, cirrna voda nazivala lekarnicka :D :D

MARTASLJ
👎10

Exkluzivita, na ktorú sa veľmi rýchlo zabudne [s6]

madness
madness #madness
👍2
👎1

Jako vypadá to výborně, ale jaký smysl má neustále ukazovat tu stejnou gameplay pasáž? Nemůžou se pak divit, že nemají víc kladných ohlasů.

Související články

Nejčtenější články