The Order: 1886 – datum vydání a dostane sběratelskou edici

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
Komentáře (14)
Doufám, že v Německu to vyjde lokalizované jako Die Ordnung: Achtzehnhundretsechsundachtzig
Kupuju sběratelku zaklinače 3 takže The Order: 1886 až ve slevě.
To uz je lepsi :) SONY je v exklusivkach rekordman !
Nekteri poznaji must have/propadak z minutoveho gameplaye.Respekt[s1]
MicrophoneSK: Proboha [s6] Na hře dělají Ready at Dawn kteří nikdy neudělali špatnou hru, bude to normální TPS s občasnejma hororovejma částma, častějšíma cut-scénama ale ne moc častěji než u her od ND, kteří jsou pro autory vzorem.
Microphone : Tak to jsi vedle jak ta jedle [s6]
Varovanie, nasledujuce riadky obsahuju cisto subjektivny nazor :D
The Order 1886 vidim na velky prepadak podobneho typu ako Ryse. Grafika pekna, ale to je asi tak vsetko... Jedno z najhorsich gameplay videi ake som videl. Leze leze, v tom cutscena ktora ho vysmari do toho, ze ma namierene na vlkodla, stlaci par krat spust, (ani nemusi poriadne mierit) v tom zacne dalsia cutscena, toto sa opakuje, opat moze strielat do panaka, a dalsia cut scena... Do toho uzasne QTE...
Ja by som to nazval "jednotlacitkova" hra. Pre mna osobne absolutne nepodstatny titul od ktoreho necakam nic ine len sklamanie a nizke znamky v recenziach.
Tak se nam to pekne rozjelo - uz tet je mi jasne ze me cekaji zlate casy s Playstation 4 [s7]
Jestli to opravdu bude takový jako ve videu, miliarda cutscen sem tam proloze uplne zbytečným gameplayem kdy můžete střílet do vlkodlaka ci co to je ale ono je to v podstatě jedno protože o vteřinu později zase koukáte na cutscenu. Natesenost kterou jsem mel ještě pred par trailery nějak rychle mizí :/ ale kdyz třeba nebude co hrát :D
Kupuju limitku, se Zaklínačem moje nejočekávanější hra (z těch co vyjdou v rozumný době).
toto,pánové, bude pecka jako kráva..
Tohle je kravina, aby hru vydali proti zaklinaci. Urcite hru jeste odlozi. ;-)
První video se mi moc nelíbilo ale asi to mu dám šanci.
Vyzera to luxusne este PS4 nemam ale toto by som si rad zahral