Konzolista.cz

The Order: 1886 – datum vydání a dostane sběratelskou edici

novinkaúterý 10. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order: 1886 – datum vydání a dostane sběratelskou edici
Sony hned po své tiskové konferenci oznámila datum vydání akční hry The Order: 1886 studia Ready at Dawn, které zní 20. února příštího roku. Pokud se na The Order: 1886 hodně těšíte, budete si moci koupit i limitovanou sběratelskou edici, která kromě hry bude obsahovat i přívěšek v podobě lahvičky rytířského řádu, DLC (Knight’s Arsenal), soundtrack, deníčky vývojářů, nálepky se symbolem a několik dalších bonusů. Pokud jste neviděli nové gameplay záběry ze hry The Order: 1886, můžete se na ně podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Marllone
Marllone #Madao
👍1

Doufám, že v Německu to vyjde lokalizované jako Die Ordnung: Achtzehnhundretsechsundachtzig

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Kupuju sběratelku zaklinače 3 takže The Order: 1886 až ve slevě.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

To uz je lepsi :) SONY je v exklusivkach rekordman !

bf333
bf333 #Ravens
👍8

Nekteri poznaji must have/propadak z minutoveho gameplaye.Respekt[s1]

Smileface
👍4

MicrophoneSK: Proboha [s6] Na hře dělají Ready at Dawn kteří nikdy neudělali špatnou hru, bude to normální TPS s občasnejma hororovejma částma, častějšíma cut-scénama ale ne moc častěji než u her od ND, kteří jsou pro autory vzorem.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Microphone : Tak to jsi vedle jak ta jedle [s6]

MicrophoneSK
👎6
👍2

Varovanie, nasledujuce riadky obsahuju cisto subjektivny nazor :D

The Order 1886 vidim na velky prepadak podobneho typu ako Ryse. Grafika pekna, ale to je asi tak vsetko... Jedno z najhorsich gameplay videi ake som videl. Leze leze, v tom cutscena ktora ho vysmari do toho, ze ma namierene na vlkodla, stlaci par krat spust, (ani nemusi poriadne mierit) v tom zacne dalsia cutscena, toto sa opakuje, opat moze strielat do panaka, a dalsia cut scena... Do toho uzasne QTE...

Ja by som to nazval "jednotlacitkova" hra. Pre mna osobne absolutne nepodstatny titul od ktoreho necakam nic ine len sklamanie a nizke znamky v recenziach.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Tak se nam to pekne rozjelo - uz tet je mi jasne ze me cekaji zlate casy s Playstation 4 [s7]

DoomedVítek
👍1

Jestli to opravdu bude takový jako ve videu, miliarda cutscen sem tam proloze uplne zbytečným gameplayem kdy můžete střílet do vlkodlaka ci co to je ale ono je to v podstatě jedno protože o vteřinu později zase koukáte na cutscenu. Natesenost kterou jsem mel ještě pred par trailery nějak rychle mizí :/ ale kdyz třeba nebude co hrát :D

mevi

Kupuju limitku, se Zaklínačem moje nejočekávanější hra (z těch co vyjdou v rozumný době).

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍3

toto,pánové, bude pecka jako kráva..

🇨🇿 ZdeeDwo 🎮
👎9

Tohle je kravina, aby hru vydali proti zaklinaci. Urcite hru jeste odlozi. ;-)

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

První video se mi moc nelíbilo ale asi to mu dám šanci.

kurado

Vyzera to luxusne este PS4 nemam ale toto by som si rad zahral

Související články

Nejčtenější články