Konzolista.cz

The Order:1886 by pole vývojářů nemohl být realizovatelný na jiné konzoli

novinkapondělí 28. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Order:1886 by pole vývojářů nemohl být realizovatelný na jiné konzoli
Akční hra The Order:1886 vyjde v únoru příštího roku exkluzivně na konzoli PlayStation 4. Nyní se o ní rozpovídali vývojáři ze studia Ready at Dawn, přičemž nápad na tuto hru vznikl ještě v době, kdy pracovali na PSP projektech. Tehdy ale nemohla být realizována, protože chtěli docílit toho, že bude vypadat jako film, zatímco se pořád bude hrát jako hra. V tom je limitoval hardware, ale pak Sony oznámila PlayStation 4, na němž už vývojáři mohli své plány realizovat. „Nemohli jsme docílit této grafické kvality na žádné jiné současné konzoli,“ dodává komunitní manažer studia Ready at Dawn. Ten poukázal i na fakt, že hra nemá žádné nahrávací obrazovky, ani během filmečků, protože i v nich může hráč stále naklánět kamerou a hrát si s ní. Další podrobnosti o The Order:1886 se dozvíme v brzké době.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (73)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

eeee: To bude tím, že máš Vitu, na který nemáš co hrát, tak děláš děti [s6] ;-)

Snad tě ten vtip neurazí :)

eeeee
eeeee #můj názor
👍1

BlacksheepTNT: konzole jako prevence, no nevim, nez jsem si poridil konzoli, mel jsem jen jedno dite, ted uz mam tri :-).

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4

Ty skeptiku - to by prvni to bajne PC muselo mit poradne hry - jinak tohle je web konzolista - nechapu co tu dela " konzoleskeptik " Pffffffff [s6][s16]

konzoleskeptik
konzoleskeptik #PC =best
👎7

Cha tohle by si pc dalo k veceri. Takhle vypadaj pc hry na ultrahight uz 3 roky :)

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍2
👎2

eeeee: Moment ono se na konzolistovi může mluvit o holkách? Protože konzole je nejlepší prevence proti početí na světě. [s6] Mátu vůbec někdo holku, jakože reálnou myslim... [s6] Ne dělám si srandu, samozřejmě. Ne jinak s tebou souhlasím, nevíme jaká hra bude, vypadá zajímavě. A proti koridorům nic nemám, pokud jsou chytře udělané a mají pěkný příběh a ten koridor není moc vidět. Uvidíme jak se hra povede.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍6
👎1

Mjollni: já vím, že jsi nedostal do vínku moc inteligence, ale když tady píše ..., který tu před týdnem prodával PS4, že to rozhodně hrát nebude, tak nepočítám s tím, že by si běžel koupit bundle. I když uznávám, že chování místních haterů PS je značně iracionální, což každý den dokazuješ i ty.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍5
👎1

nechápu, proč nám tu někteří sdělujete, že to rozhodně nebudete hrát (když ani nemáte na čem). [s15] To je jako byste stáli před kinem a vykládali kolemjdoucím, že na ten film rozhodně nepůjdete. Nejspíš by vás odhadli na chovance ústavu pro mentálně postižené.

eeeee
eeeee #můj názor
👍3
👎2

Hazet spinu na Order je uplne to same, jako hovorit o ni jako o klenotu. Cim vic bude ta hra bezduse vychvalovana, tim vic bude bezduse hanena, to je prirozena reakce. Oboji je stejne hloupe.

Dnes nikdo nemuze hodnotit, jestli ta hra bude dobra nebo spatna. Ani ti, co ji hrali a zdala se jim vic nez nudna, protoze hrali nehotovy produkt. Zatim se zda, podle ukazek, ze jde o ultra linearni neskriptovany tunel, kde hrac bude moci hrat jen velmi omezene, co mu scenar dovoli. A to se proste spouste hracu libit nebude. Vypada to spis jako konzumni dilo pro takyhrace, bez hloubky, zamerene jen na svuj vzhled (a kdo by chtel treba takovou holku, ze?). Na druhou stranu se vyvojari dusuji, ze se zameruji i na hratelnost i kdyz ji z buh vi jakych duvodu neprezentuji.

Musime tedy pockat na vysledek, abychom zjistili, co je na tom pravdy, zda nam lzou nebo ne a jak moc se jim to povedlo nebo nepovedlo.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍14

Zabavne jak parta tragedu se snazi za kazdou cenu furt dokola hazet spinu na The Order 1886 . Furt ti sami a furt ty same tupoidni tunely a jine hovadiny .... fak ubohe [s15] Uplne normalni prohlaseni od vyvojaru ,ze jim next gen konzole dovoli realizovat jejich vize - nechapu co ma te za problem ? Pfffff nema cenu resit tuhle havet [s16][s6] Hru kupuju v den vydani aj kdyby cert na koze jel a drapal kopytama [s6][s6][s16] The Order 1886 dalsi klenot na Playstation 4 [s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Na tuhle hru jsem moc zvedavej,jeden z dalších duvodu proc budu na novy rok pořizovat ps4

RipperRoo

Bože, ty komentáře jsou lepší než samotná novinka!

Takhle dlouho jsem se nepobavil od vydání recenzí na Fast and Furious Showdown. [s6][s6][s6]

argokib
argokib #PS space
👍1

nitratip: ale vždyt tohle je článek o hře na PS4 a plivou tady ti "druzí".Tak si posluž taky když se ti uleví..nemusíš čekat na článek o xboxu[s14].

Ultimate7th
Ultimate7th #RedBull
👍7

Tak řeknu to asi takhle. Pár lidí mě tu pozná. V delším časovým období byla moje aktivita v komentech nulová. ALE. Ten bazík tři tečky mě prostě donutil napsat tenhle koment: Ty imbecile. Jaktože máš vůbec povolení lézt na net? Jak někdo může napsat "order už je sračka" a v zápětí dodává "teda aspon podle videi"... WHUT?! Běž radči polykat sourozence od otca a nezdržuj se nejen na téhle stránce, ale na téhle planetě celkově :D.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Arrozo: to máš určitě naprostou pravdu, ale oni mají to výhodu, že u toho zpívání nemuseli lhát, jak to tak většinou v těchhle případech bývá[s6]

stillalive

Je docela jedno na čem to je, nebo není možné. Hlavní je, že už to vzniká a já si to rád pořídím.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej...a vy v tom furt hledáte něco jiného:)

Aligator
Aligator ##PlayGames
👍3

Akoze... ani mne sa Order nepaci ale preco tu tolerujete ludi ako je trojbodka, ktory prudi snad v kazdej jednej diskusii o Ps4? To je jasny troll fanboy co len uraza a cpe kazdemu do hlavy tie jeho premudrale nazory... To je cisty BAN, inak to nema cenu tieto diskusie, vzdy v nich bude proste nasrane od hen takych mudrlantov...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

xpastic> tak samozřejmě, že je to pro ně na pikaču, když je to Only On PlayStation a musí to být deprimující, když Sony nám sází jednu lahůdku zadruhou[s6]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍13

K TÉMATU..

Jelikož vizuálne okouzlující videohra THE ORDER 1886 vzniká na PLAYSTATION 4, která je - at' se to nekomu líbí nebo ne - v soucasnosti nejvýkonnejší videoherní konzolí v historii herních "TV mašinek", tak se slovy vývojáru z READY AT DAWN nemám nejmenší problém. Ano, videohra THE ORDER 1886 by v TÉHLE podobe nemohla bežet na žádné ze známých konzolí a jen o to vývojárum šlo. Považovat tyhle slova za bláboly a kecy muže jen nekdo, kdo nechápe jednoduchou rovnici, že výkonnejší hardware = vizuálne pohlednejší videohry..

Jinak na tuhle videohru jsem opravdu zvedavý a budu tajne doufat i v CZ lokalizaci (titulky). Ale ted' nechám vývojáre z READY AT DAWN v klidu "kouzlit", trumberum na herních webech predhánejících se v tom, kdo vymyslí vetší protikonkurencní koko*inu, se budu jen tiše smát a já se pujdu pomalu pripravit na nával skvelých her jako THE LAST OF US, DRIVECLUB, DESTINY, PROJECT CARS, GRAND THEFT AUTO 5, RIME a další lahudky, který se rítí do mechanik a harddisku našich herních mazlíku [s14]

MIMO TÉMA..

Kryndy pindy, muže mi nekdo odpovedet na otázku, kdo je ten se 3 teckama místo presdívky? Tady je 70 komentáru, z toho 40 volovin a on je autorem 20 z nich, to snad nemuže být normální svéprávná bytost z týhle planety..

Pokud ovšem ty 3 tecky v nicku znamenají 3 preživší neurony v prostoru, kde se u normálních lidí nachází celý lidský mozek se 100 miliardama neuronu, tak jeho komentáre chápu. Tri "buñky" toho opravdu moc nevymyslí, stejne jako slabší hardware nevytvorí krásnejší grafiku, než-li hardware výkonnejší. Tak to proste je a možná uzrál cas, aby se ti labilnejší uživatelé internetu konecne smírili se skutecností a naucili se s tím normálne žít [s14]

Opravdu to není tak težký, jak to na první pohled vypadá [s14]

pastic
👍3

Hru ještě nikdo nedohral a už jsou tady frajeři co píšou že je na p.ču.To snad není možné.Až snad hru vyzkouším ,tak pak řeknu svůj názor a ne že budu tady schválně rypat ,jak malý jarda.Co tady někteří píšou za chujoviny,to není možné.[s13]

Tex-Calder

Super!

Chris Redfield

Ano

Tex-Calder

Chris Redfield A je to jisty?[s16]

Pan T
Pan T #Drifter
👍11

Možná ta hra bude v tom o co se snaží opravdu revoluční. Nevzpomínám si že by tu někdy byla hra s filmovým lookem bez nečítacích obrazovek. Nejblíž je asi Beyond, ale tam plynulost mezi kapitolami není, a navíc je to herně okleštěno asi víc než Order.

Steampunková filmová adventura s kombinací akční TPS. Fakt to vypadá dost unikátně, a beru day one.

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

nemohol byť realizovaný na inej konzole :D ...reklamné keci

Chris Redfield
👍2
👎1

Tex-Calder: IP vlastni Sony, hra nikdy nevyjde na nic jineho nez PlayStation

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2

Malé děti se zas hádají :D

Tex-Calder
👎1

Schvalne, jestli ta hra za rok nevyjde i pro Xbox one. Samozrejme, ted je exkluzivne pro PS4, proto tyto reci musi probehnout, ale vyvojari jsou banda prohnana a kdyz se jim zaplati, reknou vsechno mozne[s6]

busines
busines #Avari37
👍6

... : Celou dobu jsem si říkal "dobrá, každý má jiné chutě a jemu to třeba nesedlo", ale tím kecem, že Gears of war vypadají lépe jsi se odkopal. Já tedy četl jen to, že jde o jednu z nejlineárnějších her, ale pokud jde o vizuál, tak například ve Score se nad ním rozplývali a označovali ho za jednu z nejlépe vypadajících her vůbec. Narozdíl od tebe tito pánové přímo byli na E3 a orientují se ve videoherním průmyslu bez nějakých hate arogantních přednesů. Asi by si měl více přemýšlet a méně psát.

Harnet
Harnet #SONY
👍9
👎1

Když to tady čtu, ani nemam chut nic psat [s13]

The Order 1886 vypada skvele [s7] nechapu, co se osazenstvu ´Pratel Zelenyho Udoli´ a ´Hentai Porna´ nelibi [s8]

Související články

Nejčtenější články