Konzolista.cz

The Evil Within – záběry z E3 demoverze

novinkaneděle 20. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Evil Within – záběry z E3 demoverze
Fanoušci hororových her se už jistě těší na novinku The Evil Within, za níž stojí tvůrce Resident Evil série, Shinji Mikami, o němž jsme vás ostatně informovali ve speciálu. Dnes se na internetu objevilo video, které ukazuje ve slušné kvalitě demoverzi, která byla prezentována během E3. Pokud vás tedy zajímá, jak hra vypadá a hraje se, můžete si video pustit níže v novince. The Evil Within vyjde 17. října pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cermi85cz
👍1

Jako bych koukal na Re5,6...

Radeksuchy
👍1

Hra vypadá kurna dopře ale řekl bych že to je takové malinko sekané že hra neběží plinule,zato ten kokot kecá ostošest :-D

Chris Redfield
👍1

Grafika je dostacujici, ale strasne me serou spatne animace a hlavne framerate, ktery se drzi kolem 20fps [s6] Tohle proste musi vypilovat. Vzdyt Id tech 5 engine je lehoucke nastavit na 60fps i na oldgen konzolich. Tango proste evidentne zaspalo cas. Snad ta hra bude dobry mix REmaku, RE4 a SH2. [s1]

Beverlis
👍1

na grafiku se nehraje.

One
One #☯☯☯
👍1

Pekny. Jen to kazi ten homo lets player.

Leon
Leon #Verum Rex

Shinji Mikami - otec hororových her. Víc netřeba dodávat[s14]

hanocri
👍3

Mně je taky ten týpek nesympatickej. Má hrozně protivný hlas a ani mi neřijde nějak vtipnej.

GaMbLeRcz
👍5

teď nechápu logiku vývojářů.hned na začátku u toho ohně.hlavní hrdina probodne nožem hlavu šmejdovi ale to že ten další má v hlavě dva kůly tak to ničemu evidentně nevadí a běhá si po světě dál[s6]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍2

vypadá to fantasticky jen mi to kazí Pew kterej se na můj vkus už moc opakuje a jeho "vtipné" komentáře mi příjdou už moc násilné, ale asi se to líbí soudě dle čísel shlédnutí.

Beastial Dante
👍2

Sem s tým[s6],demo by som si dal

Beverlis
👍2

Souhlas. I já bych to vyměnil za některé hry na plusku co mám jen abych mohl zkusit demo. vypadá to fakt nádherně jako RE ty starší verze. málo náboje. jen bych vylepšil boj na blízko. jestli to bude za dobrou cenu tak do toho jdu :)

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍4

Dobre to bude ale zadne wow se nedostavilo [s13][s8] Bavit mne to bude ale cekal jsem od Mikamiho i nove napady,tohle je styl ktery sem videl stokrat.O to vic se tesim na nej horror vsech dob [s12] Jak si dam prijemnou prochazku v Project Zero

ffddss

Vypada to nadejne, tesim se na to...

senator
👍5

Jako vypadá to pěkně, ale ruku na srdce, zombáci byly přece jen lepší než nějaký nevím co (asi posedlí?). Ale stejně se těším, uvidíme, může to bejt pecka, tak snad se nepletu.

gambit
gambit #gambit
👍4

Ondrej120: Nechci se hádat a ani být velkej hater a to co píšeš je vesměs správně(vydělávat takhle penízky) ale nová věc to není akorát ted to má strašně moc sledovanosti.A když vezmem lidi co na to koukají hlavně děcka, tak to nemá na ně dobrý dopad. 12letí smradi na youtube s nevyvinutými a odpornými hlasy, kteří perou vostrou mluvu vo sto šest. Chtějí se předvést a děti jim to žerou a potom i tak mluví. Jsou tací, kteří si myslí, že hraní je ztráta času ale to neviděli tyhle videa. [s1]

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍1

Pewdieho sleduju rád, má takový zvláštní humor, který mi vyhovuje :)

Na The Evil Within se těším a tohle mě uklidnilo, že by to opravdu mohl být pořádný horor.

gambit: Svět nejde do sra.ek, alespoň né v tomhle směru. Je to prostě nová věc a mnoha lidem se to nemusí líbit ale to samé tady už bylo když přišla první rádia, televize, konzole, internet, auta atd. prvně se na to nadávalo a posílalo někam a dneska se bez toho lidi neobejdou. A že vydělává miliony hraním her... buďme upřímní, komu by se to na herním webu nelíbilo :D

gambit
gambit #gambit
👍1
👎1

Místo aby si to lidi zahráli, tak budou koukat na teplýho Švéda, který vydělává miliony. Svět jde do sraček. [s15]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍2

GAY.......Jinak demo bych moc rad zahral.Klidne bych ho vymenil I za ty hry z PS-

eversman57
eversman57 ## Popravčí
👍1
👎1

Pewds ! [s14]

Související články

Nejčtenější články