The Evil Within – záběry z E3 demoverze

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (19)
Jako bych koukal na Re5,6...
Hra vypadá kurna dopře ale řekl bych že to je takové malinko sekané že hra neběží plinule,zato ten kokot kecá ostošest :-D
Grafika je dostacujici, ale strasne me serou spatne animace a hlavne framerate, ktery se drzi kolem 20fps [s6] Tohle proste musi vypilovat. Vzdyt Id tech 5 engine je lehoucke nastavit na 60fps i na oldgen konzolich. Tango proste evidentne zaspalo cas. Snad ta hra bude dobry mix REmaku, RE4 a SH2. [s1]
na grafiku se nehraje.
Pekny. Jen to kazi ten homo lets player.
Shinji Mikami - otec hororových her. Víc netřeba dodávat[s14]
Mně je taky ten týpek nesympatickej. Má hrozně protivný hlas a ani mi neřijde nějak vtipnej.
teď nechápu logiku vývojářů.hned na začátku u toho ohně.hlavní hrdina probodne nožem hlavu šmejdovi ale to že ten další má v hlavě dva kůly tak to ničemu evidentně nevadí a běhá si po světě dál[s6]
vypadá to fantasticky jen mi to kazí Pew kterej se na můj vkus už moc opakuje a jeho "vtipné" komentáře mi příjdou už moc násilné, ale asi se to líbí soudě dle čísel shlédnutí.
Sem s tým[s6],demo by som si dal
Souhlas. I já bych to vyměnil za některé hry na plusku co mám jen abych mohl zkusit demo. vypadá to fakt nádherně jako RE ty starší verze. málo náboje. jen bych vylepšil boj na blízko. jestli to bude za dobrou cenu tak do toho jdu :)
Dobre to bude ale zadne wow se nedostavilo [s13][s8] Bavit mne to bude ale cekal jsem od Mikamiho i nove napady,tohle je styl ktery sem videl stokrat.O to vic se tesim na nej horror vsech dob [s12] Jak si dam prijemnou prochazku v Project Zero
Vypada to nadejne, tesim se na to...
Jako vypadá to pěkně, ale ruku na srdce, zombáci byly přece jen lepší než nějaký nevím co (asi posedlí?). Ale stejně se těším, uvidíme, může to bejt pecka, tak snad se nepletu.
Ondrej120: Nechci se hádat a ani být velkej hater a to co píšeš je vesměs správně(vydělávat takhle penízky) ale nová věc to není akorát ted to má strašně moc sledovanosti.A když vezmem lidi co na to koukají hlavně děcka, tak to nemá na ně dobrý dopad. 12letí smradi na youtube s nevyvinutými a odpornými hlasy, kteří perou vostrou mluvu vo sto šest. Chtějí se předvést a děti jim to žerou a potom i tak mluví. Jsou tací, kteří si myslí, že hraní je ztráta času ale to neviděli tyhle videa. [s1]
Pewdieho sleduju rád, má takový zvláštní humor, který mi vyhovuje :)
Na The Evil Within se těším a tohle mě uklidnilo, že by to opravdu mohl být pořádný horor.
gambit: Svět nejde do sra.ek, alespoň né v tomhle směru. Je to prostě nová věc a mnoha lidem se to nemusí líbit ale to samé tady už bylo když přišla první rádia, televize, konzole, internet, auta atd. prvně se na to nadávalo a posílalo někam a dneska se bez toho lidi neobejdou. A že vydělává miliony hraním her... buďme upřímní, komu by se to na herním webu nelíbilo :D
Místo aby si to lidi zahráli, tak budou koukat na teplýho Švéda, který vydělává miliony. Svět jde do sraček. [s15]
GAY.......Jinak demo bych moc rad zahral.Klidne bych ho vymenil I za ty hry z PS-
Pewds ! [s14]