The Evil Within - The World Within trailer
novinka•pátek 10. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (16)
Nooo,velmo slusne video.vypaa to konecne na fajn' bojim bojim' hru so super atmosferou :-). Palec hore!
Mam predobjednanou PC master race za 800. V utery jdu na to!
Koukal jsem na streamy a musim rict vypada to paradne...hodne me to nalakalo!!
Toho hajzla s motorovkou si podam
xx345: myslím tim to, jak Capcom ničí značku. RE5 odpad, RE6 odpad, RE:Revelation odpad...
Nemyslel jsem to tak, že Shinji jí zničil. Špatně jsem to formuloval
Konečne je to tu... Krása
Spratekk_CZ: když někdo zničí značku? Shinji Mikami (tvůrce Evil Within a zároveň RE) proslavil Resident evil a podílel se na všech hlavních dílech série od prvního do čtvrtého. Čili série šla do kopru až po jeho odchodu, takže NE, on značku nezničil, naopak! A že to vypadá jako re4 s tim souhlasim, hold dělá to stejnej člověk.
Takhle to vypadá, když ti někdo zničí značku a udělá si jí znova pod jiným jménem. RE je zpátky. Já zatim ještě váhám, jestli jo, nebo ne... Možná počkám do ledna...
Nechutná nádhera[s6][s16]
Taky se strašně těším [s16]
Take mi to hodne pripomina RE4 a toto bude kazdopadne jizda panove :) Tesim se
Hmm..tomu říkam palba, hned pro to poběžim
Protoze mam moc rad RE4, tak vim, ze me tahle hra nemuze zklamat. Nucmene pokud nekdo ceka na opravdovy survivor horror, tak radsi jde do Aliena.
Predobjednana krabicova verzia za 1300 czk...nemozem sa dockat,konecne poriadny psycho horor s hutnou atmosferou.Ta hra ma velky potencial a verim jej.Uz dlho som sa tak netesil na hru ako na tuto.Uz len nakupiť pampers a noc môže kĺudne začať...
no....slusny maso,parada
Strašny Psycho a o to vic se nato tešim, 14.10. ve 00:00 [s7]