Konzolista.cz

The Evil Within - The World Within trailer

novinkapátek 10. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Evil Within - The World Within trailer
Už příští týden vyjde hororová hra The Evil Within, za níž stojí tvůrce mezi hráči oblíbení série Resident Evil, Shinji Mikami. Není proto divu, že jde o velmi očekávanou záležitost, která ze všech ukázek vypadá zatím hodně nadějně, a mohla by nám nabídnout po Alienovi další děsivý zážitek, z něhož se budeme ještě několik týdnů budit ze spaní. Protože se vydání blíží, byl dnes vydán další trailer, podívat se na něj můžete níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
stewkooo
stewkooo #blá bláá

Nooo,velmo slusne video.vypaa to konecne na fajn' bojim bojim' hru so super atmosferou :-). Palec hore!

Pepazdepa
👎1

Mam predobjednanou PC master race za 800. V utery jdu na to!

pishin
pishin #Pikhoved!

Koukal jsem na streamy a musim rict vypada to paradne...hodne me to nalakalo!!

King11cz
👍2

Toho hajzla s motorovkou si podam

Spratekk_CZ
👍1

xx345: myslím tim to, jak Capcom ničí značku. RE5 odpad, RE6 odpad, RE:Revelation odpad...

Nemyslel jsem to tak, že Shinji jí zničil. Špatně jsem to formuloval

ApsidalTill
ApsidalTill #One/U/PS4
👍4

Konečne je to tu... Krása

Danito4158
👍2

Spratekk_CZ: když někdo zničí značku? Shinji Mikami (tvůrce Evil Within a zároveň RE) proslavil Resident evil a podílel se na všech hlavních dílech série od prvního do čtvrtého. Čili série šla do kopru až po jeho odchodu, takže NE, on značku nezničil, naopak! A že to vypadá jako re4 s tim souhlasim, hold dělá to stejnej člověk.

Spratekk_CZ
👎1

Takhle to vypadá, když ti někdo zničí značku a udělá si jí znova pod jiným jménem. RE je zpátky. Já zatim ještě váhám, jestli jo, nebo ne... Možná počkám do ledna...

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
👍2

Nechutná nádhera[s6][s16]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Taky se strašně těším [s16]

karloslav
karloslav #deckuju se 🚢
👍2

Take mi to hodne pripomina RE4 a toto bude kazdopadne jizda panove :) Tesim se

Kawex
👍1

Hmm..tomu říkam palba, hned pro to poběžim

Chris Redfield
👍2

Protoze mam moc rad RE4, tak vim, ze me tahle hra nemuze zklamat. Nucmene pokud nekdo ceka na opravdovy survivor horror, tak radsi jde do Aliena.

biohazard1979
👍3

Predobjednana krabicova verzia za 1300 czk...nemozem sa dockat,konecne poriadny psycho horor s hutnou atmosferou.Ta hra ma velky potencial a verim jej.Uz dlho som sa tak netesil na hru ako na tuto.Uz len nakupiť pampers a noc môže kĺudne začať...

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

no....slusny maso,parada

Harnet
Harnet #SONY
👍8

Strašny Psycho a o to vic se nato tešim, 14.10. ve 00:00 [s7]

Související články

Nejčtenější články