The Evil Within – PS4 vs. Xbox One
novinka•úterý 21. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (13)
soky mas pravdu jsem krapet divnej hraju 24 let jenom na ps3 sem paril pres 300 her tak nic neres mas co dohanet
Digestoř nečte články, ale jen nadpisy a pak už jen bezdůvodně napadá všechny okolo a brání srdnatě xbone. Jinak hra je taková trošku nudná ale dám ji ještě šanci. Tohle ovšem považovat za hororový žánr nejde. Pokud někomu zůstane tohle v hlavě celý život, tak je nějakej divnej, nebo asi moc mladej .)
tak tuhle hru budu mít v hlave do konce zivota
Koukal sem na srovnání i s pc, ps4 ikdyž dopadla líp tak se škube jako kráva, škoda poač na next-genu rok po vydání by to mohlo šlapat líp
Kdyz to tady tak ctu, tak premyslim jestli to mam vubec koupit
By mě zajímalo, proč tam jsou ty dva černé pruhy. Filmový zážitek? To se mi nějak nezdá :-/
MARTASLJ: Takže to hraješ na pc? Na jaké sestavě?
Táto hra je dobrá, len odflákli optimalizáciu na každej platforme a priznám sa, že ak by som to mal hrať na konzole tak by som dostal infarkt z tých čiernych pruhov. Čím vyššie rozlíšenie dal človek tak tým väčšie čierne pruhy, no našťastie PC moderi sa o túto hru na PC "ZADARMO" postarali a odstránili ako tie otrasné čierne pruhy, ktoré zaberali veľkú časť obrazovky tak aj ten lock 30fps.
Id Tech 5 je skandální engine. Do dnešního dne není OFICIÁLNÍ oprava pro první vlaštovku této slávy (RAGE) a ti šťastnější(hlavně majitelé NVIDIA) mají možnost si to laicky řečeno přeprogramovat čímž se situace zlepšuje tzn. furt je to bída ale tolik to nesere :) RAGE jsem svého času kupoval (PS3) natěšeně jako novinku za plnou pálku a za mojí hráčskou kariéru je to jediná hra co jsem úspěšně/dost drsně v obchodě reklamoval. Ten pop-in textur to bylo něco neskutečnýho...
Wolfenstein měl svoje slabší chvilky ale fungoval dobře...teď tahle hrůza.
Evil Within vypadá výborně protože má fantastickej Art Design ale technicky je to absolutní katastrofa! Na pozadí ta hra OPRAVDU nepočítá žádnej NEMESIS systém alá Mordor + filmovej ořez + kvalita MNOHA textur + animace navazujou jak v dobách ps2... není jedinej důvod proč by tuhle hru neutáhla i PS3/Xbox360 v 60 FPS než totální lenost! Posranej RAGE se na konzolích hejbal v 60 FPS! Osobně když hraju na TV tak 30fps lock občas dokonce upřednostňuju (TLOU) takže nejsem nějakej hnidopich z královské PC rasy ale ať to sakra nějak vypadá! Evil Within je rozmázlá kejda co ani 30nedrží...rok 2014 pánové...
Atmosféra TEW je dočista pohlcující a hratelnost i game design jsou na velmi vysoké úrovni. Škoda jen těch zbytečných technických chybek s optimalizací. Osobně bych změnil o FOV, aby nebyl pohled při míření First Person. Za tyhle věci mám chuť napsat petici :)
Klasika,jenom "trochu" výkonější .
martin.cernuska: Velký souhlas s tebou chlape! Já moc horůrky nemusím, ale tenhle počin za to stojí.Hra mě baví a myslím, že dlouho nepustí!
obě jsou hrozné oproti pc