The Evil Within má první recenze, zlo nabralo na síle - objednejte si s bonusy
novinka•pondělí 13. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (24)
@Anti a @Azumaru: sorry za "smailiky" jsem na mobilu a omylem jsem vam tam cosi tuknul pri rolovani!!
Určitě by měla být možnost ty pruhy vypnout, je to sice o zvyku ale opravdu my to kazí zážitek ze hry.
CZtwins - Ano fotka je in-game :)
Ty pruhy jsou o zvyku .. já už je ani neregistruju :)
Už toho mám dneska dost .. Podobný pocity úzkosti jsem míval jen u Manhunta :D
EDIT : Má to tu ještě někdo z JRC? přijde mi že mi jaksi zapoměli dát soundtrack :DD
Ja mam za to, ze pruhy byly po celou dobu hrani i u Resident Evil 4 (PS2). Shinji to tak ma asi rad...
lordinatoR: ta fotka je primo in-game? Vypada to uzasne (a taky atmosfericky).
Čakam...predobjednane...uz nech je to doma a viem ze to bude šupa...recenzie ma niekedy odjebu od hry..no toto si nenecham ujsť..
ale v těch videích ze hry co byli tak tam pruhy nejsou tak jakto [s8]že tady jsou
Pruhy jsou pevne dane ve hre po celou dobu, snad nam vyvojari daji nejake info proc tomu tak je.
A jaký pruhy myslíte.Já jen že jsem si pro ní chtěl taky zítra sfrnknout na mojí Ps4 :-( a to jsou jako i při hraní?nebo jen při videu??
ano presne kvuli tomuhle si tu hru nekoupim,sere me to i u filmu a jeste to budou srat do her?kde to jsme?[s1]
Ted to hraju, a abych rekl pravdu ano ty pruhy my tam proste stvou, takove veci by mely byt odhaleny jeste pred koupi.
no tak to me poser[s1]a to sem si pro to chtel zitra letet.nic no budu dal parit v klidu mordora a cekat na dalsi hru[s1]
Zatím skvele,jeste pockam na další recenze,ale zatím skvele
Jsou tam Ty filmový pruhy ...
no .. občas mi to přijde docela krkolomný, zvlášť když je člověk skrčenej
pockat pockat,ne,nejsou tam ty filmove pruhy ze ne??????[s3][s3][s3][s3]
pitrsone JRC at jde do prdele [s3]
Hele já volal do jrc a maj tam dvě verze jednu za 1799 a druhou za 1899, to je dost krutý. To si raději počkám na zítřek za 1399.
Chvíli jsem hrál, grafika mi přijde lepší jak driveclub :D Atmosféra je dobrá, akorát AI zombíků a toho retarda s motorovkou je divná :D Hra je dost nechutná, hlavně na začátku .. uvidíme jak dál .. tady takovej malej obrázek :D
link
EDIT : Docela mě serou Ty filmový pruhy .. docela mám problémy s kamerou
@Marty: hod sem pak prvni dojmy..
@pitrsone: digi si muzes stahnout s predstihem, ale zahrajes si az po pulnoci. Krabice nevim
Kde jste to sehnali? Vychází to až zítra ne?
Uz taham digitalku, na recenze káli pes, tu si udelam sam. Do hry vkladam velke nadeje [s2]
Predobjednano digital ze Store [s7][s6]
Ja uz mam dneska vecer zaparm to bude horror [s16]
Asi to bude dobré, ale raději ještě počkám na ostatní recky :)