Konzolista.cz

The Evil Within - Fight for Life trailer

novinkapondělí 6. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Evil Within - Fight for Life trailer
Už jen několik dní nás dělí od vydání zatím výborně vypadající akční hororové hry The Evil Within, která by měla navázat na úspěch prvních čtyř dílů série Resident Evil, ostatně stojí za ní její tvůrce. Dnes tu máme od vývojářů nový trailer, který je zaměřen hlavně na přežití, které bude záležet nejen na vyhnutí se děsivým protivníkům, ale i dalším nástrahám. Na trailer se můžete podívat níže v novince. Líbí? The Evil Within vyjde 17. října pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (20)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lamka74
lamka74 #Resident

Tohle bych typoval na hru roku. Zadnej capcom odpad to asi nebude.

Harnet
Harnet #SONY

Vypada to neskutečne! Predobjednano z PS Store [s7]

karloslav
karloslav #deckuju se 🚢
👍1

Zatim nejhustsi trailer na tuhle gamesu ! Tenhle masacker si necham ujit [s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

se tesim,bude to masakr

Ezccol

Nooo tak to se těším jak budu hrát večer se sluchátkama na Ps4 to bude bomba[s6]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍1

zlatej Alien..na toto bych neměl ani náhodou..

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over
👍1

romo:Mě třeba moc nebral Outlast,proto bych do Aliena nešel.Ale kazdej jsme nejakej.[s14]

romo
👍1

vypadají obě super..časem koupím asi obě..Alien co se dívám na streamy tak to vypadá dobře..mám rád takový typ her..ale hodně lidí to docela drtí,že to je pořád stejné prostředí a tak,ale mě se moc líbil i Outlast,který byl postaven na stejném základu..a Evil within je takový víc akční..ale jak říkám obě hry vypadají super..kde mám brát na to peníze? [s14]

Chris Redfield
👍2

romo: zalezi co te bavi vic. Alien je o skovavani a taktice. Evil Within o zabijeni nepratel ala RE4.

Arrozo
Arrozo #PS5
👎2
👍1

Tak pokud tohle nebo ALien, tak spíš Alien...

romo

Pořád se rozhoduji mezi touto hrou a Alien...páč mám peníze jen na jednu hru..a obě vypadají parádně..i když toto se mi zdá o něco lepší..nevím poraďte [s14]

Arrozo
Arrozo #PS5

weskerumbrella: Hororové prvky říkám tomu, do čeho střílí :D

VanDerRaven
VanDerRaven #Game over

Už se teším na ten návrat k survival horroru.Doufám že nezklame a po dlouhý době pořádný puzzly.Příští týden vecery jak u prvniho Resouše.[s16]

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍1

Už si to pro pána opravte, hra u nás vychází oficiálně 14. 10.

Beastial Dante
👍2

Neskutočná pecka,snáď najočakávanejšia hra v mojom živote[s7], už len vydržať tych pár dni, konečne dám PS4 zabrať[s1]

Chris Redfield

RE4 klon. Rozhodne to neni survivor horror hra. Nicmene se tesim i tak.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

Taky nechápu proč kachlo píše 17.10. když je všude uvedeno 14.10..No nic já hraju 14. a bude to skvělá jízda.

weskerumbrella
👍2

Arrozo : tomu masakru říkáš hororové prvky jo ? :-D

pepeNYHC
pepeNYHC #forfun

a nema to vyjit 14?

Arrozo
Arrozo #PS5
👍3

Vypadá to na parádní jízdu s hororovými prvky [s7]

Související články

Nejčtenější články