The Evil Within - Fight for Life trailer
novinka•pondělí 6. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
Komentáře (20)
Tohle bych typoval na hru roku. Zadnej capcom odpad to asi nebude.
Vypada to neskutečne! Predobjednano z PS Store [s7]
Zatim nejhustsi trailer na tuhle gamesu ! Tenhle masacker si necham ujit [s7]
se tesim,bude to masakr
Nooo tak to se těším jak budu hrát večer se sluchátkama na Ps4 to bude bomba[s6]
zlatej Alien..na toto bych neměl ani náhodou..
romo:Mě třeba moc nebral Outlast,proto bych do Aliena nešel.Ale kazdej jsme nejakej.[s14]
vypadají obě super..časem koupím asi obě..Alien co se dívám na streamy tak to vypadá dobře..mám rád takový typ her..ale hodně lidí to docela drtí,že to je pořád stejné prostředí a tak,ale mě se moc líbil i Outlast,který byl postaven na stejném základu..a Evil within je takový víc akční..ale jak říkám obě hry vypadají super..kde mám brát na to peníze? [s14]
romo: zalezi co te bavi vic. Alien je o skovavani a taktice. Evil Within o zabijeni nepratel ala RE4.
Tak pokud tohle nebo ALien, tak spíš Alien...
Pořád se rozhoduji mezi touto hrou a Alien...páč mám peníze jen na jednu hru..a obě vypadají parádně..i když toto se mi zdá o něco lepší..nevím poraďte [s14]
weskerumbrella: Hororové prvky říkám tomu, do čeho střílí :D
Už se teším na ten návrat k survival horroru.Doufám že nezklame a po dlouhý době pořádný puzzly.Příští týden vecery jak u prvniho Resouše.[s16]
Už si to pro pána opravte, hra u nás vychází oficiálně 14. 10.
Neskutočná pecka,snáď najočakávanejšia hra v mojom živote[s7], už len vydržať tych pár dni, konečne dám PS4 zabrať[s1]
RE4 klon. Rozhodne to neni survivor horror hra. Nicmene se tesim i tak.
Taky nechápu proč kachlo píše 17.10. když je všude uvedeno 14.10..No nic já hraju 14. a bude to skvělá jízda.
Arrozo : tomu masakru říkáš hororové prvky jo ? :-D
a nema to vyjit 14?
Vypadá to na parádní jízdu s hororovými prvky [s7]