The Evil Within – druhá část demoverze

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Komentáře (12)
[s6]
Noooo nevim ale ten framerate se mi nezda je jaksi nizky a ta grafika nevim uvidime.
Jsem trochu rozpačitý z technické stránky jak na mě působí, ale počkám si na výsledek, protože skvělá hratelnost by to mohla vyvážit.
Postava se hejbe jako picus s prominutim a vytahnout lucernu z bricha?Boze jak ja to nesnasim!
Uz jen ten jeho radoby beh me sere...
Pokud někdo hledá chyby tak je vždy najde,bohužel je má každá hra.
Jak muzes soudit grafiku z tohoto videa? Až na to budeš kouktn v plnym rozlišení na větší tv a s kvalitnim ozvučením bude uplně něco jineho :)
to jak vytáhne zapálenou lucernu od nïkud je taky dost divný.A grafika celkově dost slabá i na poměry staré generace.Snad to zachrání atmosféra.
FuckFanboys: Jsem si toho vědom a nechápu, proč to píšeš.Jestli podle tebe má na konzolistovi být Pewdiepie kvůli power sledovanosti tak je to asi v pohodě. Tímhle videem se tak akorát člověk odtrhne od této skvělé hry. Kdyby to hráli např. vývojáři a povídali by o tom, tak určitě by to bylo lepší než sledovat toto. [s16]
Upřímně, je to dost špatný. Vizuální stránka je velmi podprůměrná, s grafickými chybami, dokreslování textur lze vidět každou chvíli. Pohyb postavy, animace nepřátel a kamera působí hrozně kostrbatě, už jen to míření vypadá dost rozbitě. Všechny záběry na mě působí hrozně "lacině," bohužel tomu vůbec nevěřím, odhaduju to tak na 6ku, max. 7mičku, víc ani prd. Tak snad jiná hra už konečně survival horory nakopne...
To jste na tom tak bídně, že sem musíte znovu dávat toho šaška. [s6]
Stačily mi ty dva první headshoty a byl jsem zpět někde v dobách RE Remake. Krásná práce pane Mikami:)
Dost hnus...