Konzolista.cz

The Evil Within – druhá část demoverze

novinkapondělí 21. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Evil Within – druhá část demoverze
O víkendu jsme vám přinesli záběry z první části E3 demoverze hororové hry The Evil Within od studia Tango Gameworks, kterou mohl publikovat oblíbený LetsPlayer PewDiePie. Ten před několika okamžiky vydal druhou část, která ukazuje zbytek demoverze, takže pokud se vám první část líbila, určitě se na ní podívejte, naleznete ji níže v novince. The Evil Within vyjde 17. října pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

[s6]

kenji

Noooo nevim ale ten framerate se mi nezda je jaksi nizky a ta grafika nevim uvidime.

stillalive

Jsem trochu rozpačitý z technické stránky jak na mě působí, ale počkám si na výsledek, protože skvělá hratelnost by to mohla vyvážit.

cermi85cz
👍1

Postava se hejbe jako picus s prominutim a vytahnout lucernu z bricha?Boze jak ja to nesnasim!

Uz jen ten jeho radoby beh me sere...

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍4

Pokud někdo hledá chyby tak je vždy najde,bohužel je má každá hra.

Kawex
👍1

Jak muzes soudit grafiku z tohoto videa? Až na to budeš kouktn v plnym rozlišení na větší tv a s kvalitnim ozvučením bude uplně něco jineho :)

davik76
davik76 #PS5
👍1

to jak vytáhne zapálenou lucernu od nïkud je taky dost divný.A grafika celkově dost slabá i na poměry staré generace.Snad to zachrání atmosféra.

gambit
gambit #gambit
👍4

FuckFanboys: Jsem si toho vědom a nechápu, proč to píšeš.Jestli podle tebe má na konzolistovi být Pewdiepie kvůli power sledovanosti tak je to asi v pohodě. Tímhle videem se tak akorát člověk odtrhne od této skvělé hry. Kdyby to hráli např. vývojáři a povídali by o tom, tak určitě by to bylo lepší než sledovat toto. [s16]

JimmyPop
👍2
👎2

Upřímně, je to dost špatný. Vizuální stránka je velmi podprůměrná, s grafickými chybami, dokreslování textur lze vidět každou chvíli. Pohyb postavy, animace nepřátel a kamera působí hrozně kostrbatě, už jen to míření vypadá dost rozbitě. Všechny záběry na mě působí hrozně "lacině," bohužel tomu vůbec nevěřím, odhaduju to tak na 6ku, max. 7mičku, víc ani prd. Tak snad jiná hra už konečně survival horory nakopne...

gambit
gambit #gambit
👍5

To jste na tom tak bídně, že sem musíte znovu dávat toho šaška. [s6]

Frenky7
Frenky7 #Kafe
👍5

Stačily mi ty dva první headshoty a byl jsem zpět někde v dobách RE Remake. Krásná práce pane Mikami:)

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

Dost hnus...

Související články

Nejčtenější články