The Evil Within dostane v Japonsku speciální bundle konzole PS4
novinka•středa 1. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Bethesda Softworks
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (17)
Já to vzdávám [s6]
[s6]
Potisk se mi nelíbí, ale bundle s hrou by byl pěknej.....
K TÉMATU...
Me osobne speciální edice PLAYSTATION 4 nelákají, respektive neláká me to "krášlení" krytu HDD. Ten cistý a "zrcadlový" kryt harddisku bych rozhodne nemenil a kdyby snad ano, tak jedine za nejaký neutrální motiv. Ty konkrétní nápisy a názvy videoher,studií, atd, jsou designove hodne rušivý, svazující. Koupil jsem si konzoli PS4, ne konzoli CALL OF DUTY, ne konzoli GRAN TURISMO, ne konzoli NAUGHTY DOG [s14]
Barevný varianty celýho výrobku jsou parádní, ale tohle me nijak neoslovuje. Ovšem pokud se tahle "výzdoba" nekomu líbí, tak s chutí do toho, proti gustu žádný dišputát. Je príjemný mít možnost výberu..
MIMO TÉMA...
CRUST - Máš pravdu, ty obrazce na krytech nejsou žádný "nálepky", nevím jak to muže nekterý lidi vubec napadnout [s14]
EZEE - Urcite o tom originálním vertikálním stojanu pro Tvojí PS4 popremýšlej link link ,jelikož PS4 je jednoznacne designovaná pro vertikální (stojící) polohu, ve který naplno vynikne její pohledný, nadcasový slim design link link link V poloze "ležmo" pusobí nevýrazne a zastrcit takový pekný kus hardwaru nekam do úzký police pod TV (nedej bože zavrít do skríne) je celkem škoda. Navíc se ve stojící poloze i líp chladí, ale to je predevším muj osobní dojem, vedecky podložený to nemám - zatím [s14]
SPRATEKK_CZ - Docela by me chlape zajímalo, jak v Tvým podání vypadá pohledný design a jaký výrobek (elektronika) si od Tebe vyslouží slova uznání a chvály, jde-li o vzhled. Nazvat totiž velmi povedený slim design PLAYSTATION 4 "topinkovacem", "digestorí" a podobnýma výplodama, který clovek obcas na internetu slýchá, to chce docela kuráž a hlavne neskutecnou dávku predstavivosti. Vždycky jsem mel dojem, že mám solidní predstavivost a dokážu si predstavit ledacos, ale at' koukám na mojí PS4 ze všech svetových stran link ,tak ten topinkovac ne a ne spatrit [s6]
No, klobouk dolu, máš opravdu bujnou fantazii, to se Ti musí nechat. Jen Te chci poprosit, až nekde v obchode narazíš na topinkovac, waflovac, kávovar nebo kuchyñskýho robota v podobným designu, který má PS4, dej mi echo, moc rád si takovýho pomocníka do kuchyne porídím [s14]
Ze je Xbox osklivy souhlasim, ale PS4 (ackoliv neprekonava PS3 fat) je porad moc pekna a treba dnes se mi libi o dost vic nez pri lauchy. Clovek casem proste doceni ten design. A ostre hrany jsem si posledni dobou zamiloval, treba telefony od Sony (Xperia Z,Z2) jsou nadherne, vedle toho vypada napr. Samsung S5 jako typicky plastovy "taman" (a to mam znacku Samsung taky rad).
Pred par dny jsem potkal kamarada a ten je z designu PS4 uplne nadseny, rikal, ze se mu hrozne libi ty ostre hrany. Xboxu One se smal...rikal, ze neco tak hnusneho dlouho nevidel (jeho slova).
Ano, 100 lidi 100 chuti, ale v tomhle pripade to vidim tak 95 ku 5 ve prospech PS4 (a tech 5 lidi je drogbazzzz, fanda, miky20, leco77 a timesplitter). Sorry kluci ;)
Spratek: srovnávat design PS4 a Xone je jako srovnávat audi s trabantem. Jasně, audi se ti jako příznivci trabanta líbit nemusí, ale srovnání spolu ani nesnesou.
Mě nejvíc mrzí že všude ukazují modrý proužek ale ten svítí pouze když konzole startuje, pak svítí bíle. Bílá se nejpomaleji vypaluje tak to chápu
Spratek: Běž si nastartovat svůj nehezký xbone s externím trafem a neotravuj chytré lidi, co nenaletěli Microsoftu..
Pominout můžeš co chceš, ale pokus o vtip to nebyl. Jen můj vlastní názor, což je na zdejších stránkách skoro mimo zákon pokud je to proti sony. Ani X1 ani PS4 nemá hezkej design, ale u PS4 se o tom mluvit nesmí, chápu...
Taky věřim, že kdyby bylo po PS4 rozmazaný hovno, tak ty jsi první co ho vychválí a ještě řekne, jak krásně ti konzole voní, když se zahřeje
Ty jo já snad pořídím ten vertikální stojan na PS4 vypadá to fakt pěkně :)
Jo a evropa co zase ostrouha co , at se jdou vyspat [s15][s15][s15][s15][s15]
no podle toho co jsem četl nejde o klasický potisk, ale o laserový gravírování...
např.já mám konzoli šupnutou v telev.stolu naležato tím pádem ani vrchní stranu nevidím.
Když pominu že jsi nejspíše chtěl být vtipný, tak koment docela o hovně.
Když pominu ten topinkovač okolo, tak potisk docela průměr
Dosti jednoduchý potisk, ale celkem pěkný. Už jsou mnohem hezčí neoficiální potisky než tyhle ofiko.
Tak tohle se mi vůbec nelíbí, ale své fanoušky to asi mít bude ;)