Konzolista.cz

The Evil Within dostane v Japonsku speciální bundle konzole PS4

novinkastředa 1. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Evil Within dostane v Japonsku speciální bundle konzole PS4
Společnosti Sony a Zenimax Asia dnes oznámily vydání speciálního bundlu konzole PlayStation 4 v Japonsku, který bude obsahovat motiv připravované hororové hry The Evil Within, na níž pracuje uznávaný producent Shinji Mikami. Jak bude konzole PlayStation 4 s motivem The Evil Within vypadat, k dostání bude ve verzích Glacier White a Jet Black, se můžete podívat níže v novince. Uvidíme, jestli se časem podobné konzole s tématem hry dostanou i k nám do Evropy, nebo jestli se u nás začnou prodávat alespoň ony krytky na pevný disk.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

Já to vzdávám [s6]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

[s6]

Arrozo
Arrozo #PS5

Potisk se mi nelíbí, ale bundle s hrou by byl pěknej.....

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍4

K TÉMATU...

Me osobne speciální edice PLAYSTATION 4 nelákají, respektive neláká me to "krášlení" krytu HDD. Ten cistý a "zrcadlový" kryt harddisku bych rozhodne nemenil a kdyby snad ano, tak jedine za nejaký neutrální motiv. Ty konkrétní nápisy a názvy videoher,studií, atd, jsou designove hodne rušivý, svazující. Koupil jsem si konzoli PS4, ne konzoli CALL OF DUTY, ne konzoli GRAN TURISMO, ne konzoli NAUGHTY DOG [s14]

Barevný varianty celýho výrobku jsou parádní, ale tohle me nijak neoslovuje. Ovšem pokud se tahle "výzdoba" nekomu líbí, tak s chutí do toho, proti gustu žádný dišputát. Je príjemný mít možnost výberu..

MIMO TÉMA...

CRUST - Máš pravdu, ty obrazce na krytech nejsou žádný "nálepky", nevím jak to muže nekterý lidi vubec napadnout [s14]

EZEE - Urcite o tom originálním vertikálním stojanu pro Tvojí PS4 popremýšlej link link ,jelikož PS4 je jednoznacne designovaná pro vertikální (stojící) polohu, ve který naplno vynikne její pohledný, nadcasový slim design link link link V poloze "ležmo" pusobí nevýrazne a zastrcit takový pekný kus hardwaru nekam do úzký police pod TV (nedej bože zavrít do skríne) je celkem škoda. Navíc se ve stojící poloze i líp chladí, ale to je predevším muj osobní dojem, vedecky podložený to nemám - zatím [s14]

SPRATEKK_CZ - Docela by me chlape zajímalo, jak v Tvým podání vypadá pohledný design a jaký výrobek (elektronika) si od Tebe vyslouží slova uznání a chvály, jde-li o vzhled. Nazvat totiž velmi povedený slim design PLAYSTATION 4 "topinkovacem", "digestorí" a podobnýma výplodama, který clovek obcas na internetu slýchá, to chce docela kuráž a hlavne neskutecnou dávku predstavivosti. Vždycky jsem mel dojem, že mám solidní predstavivost a dokážu si predstavit ledacos, ale at' koukám na mojí PS4 ze všech svetových stran link ,tak ten topinkovac ne a ne spatrit [s6]

No, klobouk dolu, máš opravdu bujnou fantazii, to se Ti musí nechat. Jen Te chci poprosit, až nekde v obchode narazíš na topinkovac, waflovac, kávovar nebo kuchyñskýho robota v podobným designu, který má PS4, dej mi echo, moc rád si takovýho pomocníka do kuchyne porídím [s14]

CZtwins
👍7

Ze je Xbox osklivy souhlasim, ale PS4 (ackoliv neprekonava PS3 fat) je porad moc pekna a treba dnes se mi libi o dost vic nez pri lauchy. Clovek casem proste doceni ten design. A ostre hrany jsem si posledni dobou zamiloval, treba telefony od Sony (Xperia Z,Z2) jsou nadherne, vedle toho vypada napr. Samsung S5 jako typicky plastovy "taman" (a to mam znacku Samsung taky rad).

Pred par dny jsem potkal kamarada a ten je z designu PS4 uplne nadseny, rikal, ze se mu hrozne libi ty ostre hrany. Xboxu One se smal...rikal, ze neco tak hnusneho dlouho nevidel (jeho slova).

Ano, 100 lidi 100 chuti, ale v tomhle pripade to vidim tak 95 ku 5 ve prospech PS4 (a tech 5 lidi je drogbazzzz, fanda, miky20, leco77 a timesplitter). Sorry kluci ;)

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍4

Spratek: srovnávat design PS4 a Xone je jako srovnávat audi s trabantem. Jasně, audi se ti jako příznivci trabanta líbit nemusí, ale srovnání spolu ani nesnesou.

DARKRAMM1988
DARKRAMM1988 #PS5 Pro
👍2

Mě nejvíc mrzí že všude ukazují modrý proužek ale ten svítí pouze když konzole startuje, pak svítí bíle. Bílá se nejpomaleji vypaluje tak to chápu

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9
👎1

Spratek: Běž si nastartovat svůj nehezký xbone s externím trafem a neotravuj chytré lidi, co nenaletěli Microsoftu..

Spratekk_CZ
👍2
👎1

Pominout můžeš co chceš, ale pokus o vtip to nebyl. Jen můj vlastní názor, což je na zdejších stránkách skoro mimo zákon pokud je to proti sony. Ani X1 ani PS4 nemá hezkej design, ale u PS4 se o tom mluvit nesmí, chápu...

Taky věřim, že kdyby bylo po PS4 rozmazaný hovno, tak ty jsi první co ho vychválí a ještě řekne, jak krásně ti konzole voní, když se zahřeje

Ezee
Ezee #Alcaross
👍1

Ty jo já snad pořídím ten vertikální stojan na PS4 vypadá to fakt pěkně :)

Toreto92CZ
Toreto92CZ #Toreto92CZ
👍1

Jo a evropa co zase ostrouha co , at se jdou vyspat [s15][s15][s15][s15][s15]

CRU5T
👍6

no podle toho co jsem četl nejde o klasický potisk, ale o laserový gravírování...

weskerumbrella
👍1

např.já mám konzoli šupnutou v telev.stolu naležato tím pádem ani vrchní stranu nevidím.

426kahemi
👍24

Když pominu že jsi nejspíše chtěl být vtipný, tak koment docela o hovně.

Spratekk_CZ
👎15

Když pominu ten topinkovač okolo, tak potisk docela průměr

Predator
👍1

Dosti jednoduchý potisk, ale celkem pěkný. Už jsou mnohem hezčí neoficiální potisky než tyhle ofiko.

Spilif
👍1

Tak tohle se mi vůbec nelíbí, ale své fanoušky to asi mít bude ;)

Související články

Nejčtenější články