The Division – Gameplay video

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (12)
Division bude mazec, už se těším až vypukne herní coop šílenství...
Moc sa netešte,ja už ubisoftu v grafike neverím.Najskôr Far Cry 3 a potom to največšie klamstvo v podobe Watch Dogs.
Mě by jen zajímalo jestli tam tedy budou nějací infikovaní kriplíci se kterých se v podstatě stanou přenašeči-„zombíci“ ,ale to si spíše vymýšlím. Jinak si stále stojím za tím že to vypadá nádherně a má to atmosféru, hlavně v tom metru.
Na to se těším!
Dobre jak cip [s6] [s7] urcite si koupim .... hodne mi to pripomina Socom , ale vypilovany po vsech smerech ... Pekna prezentace - zatim to vypada ze The Division naplni ocekavani ...
No je to nátěr jako prase. Graficky parádní a zvuky taky bomba.Lokace promakaný do detailu. Těším se
Jinak ta prosklená zastávka není úplně tak prosklená , je na ní nějaký reklamní panel z oceli (možná), každopádně, kdo se dívá pořádně vidí, že jak do té zastávky po něm perou tak se do té desky dělaj boule z druhý strany od těch kulek. Skleněné jsou jen ty boky. Myslím, že to bude promakaná a hodně zajímavá hra na rozdíl od naprosto nemastnýho neslanýho a pořád stejnýho BF cosi.
Krasny vizual, tuctovej gameplay.
Vypada to hodne zajimave, neotrele a napadite, ale to kryti se za prosklenou zastavkou mi take prislo divne. No, jeste to nevychazi, tak uvidime, kam to az dotahnou.
nevypadá to vubec špatne [s14]
To bude dobrá prasárna..těšim se!!
Mazec
toma clancyse můžu ale tohle?to bude grafickej mazec.