Konzolista.cz

The Division – Gameplay video

novinkapondělí 9. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Division – Gameplay video
V minulém roce Ubisoft na své tiskové konferenci oznámil akční MMO hru Tom Clancy's The Division, na níž pracují vývojáři ze studia Massive Entertainment. Ačkoliv se jí v následujících týdnech nedočkáme, vývojáři nechybí na E3. A nechyběli ani na tiskové konferenci Microsoftu, na níž jsme se dočkali prezentace pěti minutové demoverze, na záznam se můžete podívat níže v novince. Tom Clancy's The Division vyjde pravděpodobně příští rok pro PlayStation 4 a Xbox One.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cannibal32
👍1

Division bude mazec, už se těším až vypukne herní coop šílenství...

dionizer

Moc sa netešte,ja už ubisoftu v grafike neverím.Najskôr Far Cry 3 a potom to največšie klamstvo v podobe Watch Dogs.

Predator

Mě by jen zajímalo jestli tam tedy budou nějací infikovaní kriplíci se kterých se v podstatě stanou přenašeči-„zombíci“ ,ale to si spíše vymýšlím. Jinak si stále stojím za tím že to vypadá nádherně a má to atmosféru, hlavně v tom metru.

stillalive
👍1

Na to se těším!

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Dobre jak cip [s6] [s7] urcite si koupim .... hodne mi to pripomina Socom , ale vypilovany po vsech smerech ... Pekna prezentace - zatim to vypada ze The Division naplni ocekavani ...

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍1

No je to nátěr jako prase. Graficky parádní a zvuky taky bomba.Lokace promakaný do detailu. Těším se

Jinak ta prosklená zastávka není úplně tak prosklená , je na ní nějaký reklamní panel z oceli (možná), každopádně, kdo se dívá pořádně vidí, že jak do té zastávky po něm perou tak se do té desky dělaj boule z druhý strany od těch kulek. Skleněné jsou jen ty boky. Myslím, že to bude promakaná a hodně zajímavá hra na rozdíl od naprosto nemastnýho neslanýho a pořád stejnýho BF cosi.

Starky
Starky #NaughtyGod

Krasny vizual, tuctovej gameplay.

eeeee
eeeee #můj názor

Vypada to hodne zajimave, neotrele a napadite, ale to kryti se za prosklenou zastavkou mi take prislo divne. No, jeste to nevychazi, tak uvidime, kam to az dotahnou.

Loser

nevypadá to vubec špatne [s14]

bezatom99

To bude dobrá prasárna..těšim se!!

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Mazec

GaMbLeRcz
👍1

toma clancyse můžu ale tohle?to bude grafickej mazec.

Související články

Nejčtenější články