Konzolista.cz

The Crew vyjde letos na podzim + nový trailer

novinkaúterý 8. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Crew vyjde letos na podzim + nový trailer
Delší dobu jsme tu neměli nové informace o závodní hře The Crew, kterou oznámil Ubisoft v minulém roce na E3. Ticho dnešním dnem končí, protože Ubisoft právě oznámil, že hra vyjde už letos během podzimu pro konzole nové generace PlayStation 4 a Xbox One. Aby toho nebylo málo, byl vydán i nový trailer se spoustou nových gameplay záběrů, podívat se na něj můžete níže v novince. Byly rovněž oznámeny dvě edice, určené pro předobjednávky. Limitovaná bude obsahovat bonusové vozy BMW Z4 sDrive35is, Mini Cooper S a Dodge Ram SRT-10. Muscle Edition pak nabídne všechen obsah z limitované edice a navíc vozidlo 2014 Ford Mustang GT.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kanive
Kanive #IDontKnowU

krox nevypadal si, že mluvíš o ps4 hrách a už vůbec o coop hrách :D

GaMbLeRcz
👍1

vypadá to moc hezky tak ať se to i tak hraje.

Krox
Krox #noping out

to kaniwe: že minulej podzim tech COOP her na PS 4 vyšlo :D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍2

madness...Ty už si hrál Watch Dogs,že mluvíš o nenaplněných očekáváních? [s6]

426kahemi
👍1

A nakonec to vyjde dřív jak DriveClub :D

madness
madness #madness
👎1

obávám se, že the crew půjde v očekávaných šlépějích watch dogs, čili nenaplněná očekávání...

Kanive
Kanive #IDontKnowU

Hry který si nestihl minulej podzim?

Krox
Krox #noping out
👎1

no jiste podzim, podzim a zase pro změnu podzim. Co mam hrát v letě ?!

RobotCZ

No zaplať Pán Bůh za to. Už mi to NFS leze krkem. Tohle vypadá jak kopie prvního Motorstormu na PS3 :-D :-D skvělý

Kimi
Kimi #Z.M.R.D.I

Boombaaa... Zavodni hra bez Mustanga by snad ani nesla!!!

tomidelo
👍1
👎1

to bude luxusni hra [s7]

Související články

Nejčtenější články