Konzolista.cz

The Banner Saga vyjde v polovině ledna pro konzole

novinkastředa 16. prosince 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Banner Saga vyjde v polovině ledna pro konzole
Herní vydavatel Versus Evil dnes oznámil, že oceňovaná hra The Banner Saga vyjde 12. ledna příštího roku i pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. „Pracovali jsme na konzolovém portu The Banner Saga po řadu měsíců. Portování provázely některé technické problémy, rovněž jsme potřebovali čas, abychom mohli upravit uživatelské prostředí pro ovládání skrze gamepad. Nyní i na konzolích hráče čeká příjemný zážitek,“ říkají vývojáři. „The Banner Saga je singleplayerová hra s tématikou Vikingů, kde si hráč skrze cestování po světě, bojem a mluvením s ostatními postavami, buduje svůj vlastní osobní příběh, ale také má vše dopad na přežití celé civilizace,“ dodávají vývojáři. Níže se podívejte na launch trailer.
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (1)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Samael_XIII

Jeej na toto sa tesim, Existuje tam nejaky character creation? Mam nejakeho avatara? alebo je to skor taky management ako X-Com?