TGA 2014 – Nový trailer na akci The Order: 1886
novinka•sobota 6. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (19)
Jen dejte prosím pryč ty pruhy, myslím že 1080p za každou cenu nemá až tak smysl (zlášť, když to není žádné plnohodnotné full HD!!!). Už The Evil Within ukázal, že tudy cesta nevede.
Must have [s7]
no nevím jestli to bude mít cz titulky.to by je už oznámili
Další kultovní záležitost. Něco jako TLOU. Tohle prostě musím mít.
Miky, Santa Monica je také zárukou kvality.
Tohle bude pecka [s7]
To bude super pribeh. Jen doufam ze budou cz titulky jinak budu mit z pribehu leda hovno... jinak se tesim.
Ten vizual je proste neskutecny, to je na prasknuti cocky. :-)
plejstik existuje 5K televize a také monitory ve formátu 21:9
Asi takhle...zasazení mi naprosto vyhovuje, Viktoriánská Anglie trošku jinak, proto mám i hroznou radost z AC Victory. Grafika krasná a filmovost ve hrách miluju. Gameplay ale jaksi nic nového a za celou dobu od oznamení hry jsme skoro nic neviděli. Uvidím, jako kdyby se to povedlo, nemám problém si na to ps4 sehnat, ale moc té hře nevěřím. Jo kdyby to bylo od ND, tak to je jiná, tam vím, že U4 bude skvělé.
Order a Bloodborne, wow.[s7]
Pěkný steampunk :-)
k téhle hře se začínám hrozně upínat..to zpracování je neuvěřitelný a pevně věřím že hratelnost bude taky na úrovni..snad mě to nezklame..
Plejstik3: to dělával Philips a už výrobu ukončil. Ale sehnat se dají od jiných výrobců, pokud máš zbytečných 120 tisíc v dolarech:-)link
Nic moc
Príbehový videa budou vizuálne úchvatný (zpracování vzducholodi me, jakožto leteckýho nadšence, nadchlo), o tom žádná a ted' už jsem jen zvedavý na prípadný herní zábery. Ale zkouknu jen jedno video a zbytek si nechám až na domácí premiéru, kdy Blu-ray disk s THE ORDER 1886 zapluje do mechaniky mojí PLAYSTATION 4 [s14]
Jenom doufám, že tahle videohra bude s CZ lokalizací (titulkama), at' si mužeme vychutnat príbeh opravdu naplno. Mimochodem, to tady vážne nemá nikdo prehled o televizorech s obrazovkou 21:9? A co projektory, existuje nejaký, který má "filmový režim" a jede ve 21:9? Prece by ty videohry / filmy nikdo nevytvárel (pro domácí použití) s pomerem stran 21:9 jenom proto, aby lidi "prudil" cernýma pruhama na - dnes už naštestí standartních - televizorech a projektorech s obrazovkou 16:9, ne? [s14] Díky za prípadný tipy..
Gameplay je třeba ta rvačka ve vzducholodi nebo střelba v baráku, více dnes na PSX
Mitsu: gameplay bude na PS Experience.
[s7][s2][s9][s11][s12] Bude to mega pecka!