Konzolista.cz

TGA 2014 – Nový trailer na akci The Order: 1886

novinkasobota 6. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: TGA 2014 – Nový trailer na akci The Order: 1886
Sony během předávání cen TGA 2014 měla hned několik želízek v ohni, a jedním z nich byl i nový trailer na akční hru The Order: 1886 od studia Ready at Dawn. Vývojáři od začátku dávají hlavně na silný příběh, zajímavý svět a vizuální zpracování, které jen těžko hledá nějakou vážnější konkurenci na konzolích, ale ani hratelnost by na tom neměla být špatně. Na trailer ukazující nové pasáže se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Frenky7
Frenky7 #Kafe

Jen dejte prosím pryč ty pruhy, myslím že 1080p za každou cenu nemá až tak smysl (zlášť, když to není žádné plnohodnotné full HD!!!). Už The Evil Within ukázal, že tudy cesta nevede.

Harnet
Harnet #SONY

Must have [s7]

japonec

no nevím jestli to bude mít cz titulky.to by je už oznámili

žakelin4
žakelin4 #PRO

Další kultovní záležitost. Něco jako TLOU. Tohle prostě musím mít.

One
One #☯☯☯
👍1

Miky, Santa Monica je také zárukou kvality.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Tohle bude pecka [s7]

alex33cz

To bude super pribeh. Jen doufam ze budou cz titulky jinak budu mit z pribehu leda hovno... jinak se tesim.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Ten vizual je proste neskutecny, to je na prasknuti cocky. :-)

bobosek

plejstik existuje 5K televize a také monitory ve formátu 21:9

miky20
miky20 #One& only
👎3

Asi takhle...zasazení mi naprosto vyhovuje, Viktoriánská Anglie trošku jinak, proto mám i hroznou radost z AC Victory. Grafika krasná a filmovost ve hrách miluju. Gameplay ale jaksi nic nového a za celou dobu od oznamení hry jsme skoro nic neviděli. Uvidím, jako kdyby se to povedlo, nemám problém si na to ps4 sehnat, ale moc té hře nevěřím. Jo kdyby to bylo od ND, tak to je jiná, tam vím, že U4 bude skvělé.

One
One #☯☯☯
👍1

Order a Bloodborne, wow.[s7]

Paprik
Paprik #PS5&XSX

Pěkný steampunk :-)

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍3

k téhle hře se začínám hrozně upínat..to zpracování je neuvěřitelný a pevně věřím že hratelnost bude taky na úrovni..snad mě to nezklame..

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍2

Plejstik3: to dělával Philips a už výrobu ukončil. Ale sehnat se dají od jiných výrobců, pokud máš zbytečných 120 tisíc v dolarech:-)link

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎6

Nic moc

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

Príbehový videa budou vizuálne úchvatný (zpracování vzducholodi me, jakožto leteckýho nadšence, nadchlo), o tom žádná a ted' už jsem jen zvedavý na prípadný herní zábery. Ale zkouknu jen jedno video a zbytek si nechám až na domácí premiéru, kdy Blu-ray disk s THE ORDER 1886 zapluje do mechaniky mojí PLAYSTATION 4 [s14]

Jenom doufám, že tahle videohra bude s CZ lokalizací (titulkama), at' si mužeme vychutnat príbeh opravdu naplno. Mimochodem, to tady vážne nemá nikdo prehled o televizorech s obrazovkou 21:9? A co projektory, existuje nejaký, který má "filmový režim" a jede ve 21:9? Prece by ty videohry / filmy nikdo nevytvárel (pro domácí použití) s pomerem stran 21:9 jenom proto, aby lidi "prudil" cernýma pruhama na - dnes už naštestí standartních - televizorech a projektorech s obrazovkou 16:9, ne? [s14] Díky za prípadný tipy..

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍3

Gameplay je třeba ta rvačka ve vzducholodi nebo střelba v baráku, více dnes na PSX

Chris Redfield

Mitsu: gameplay bude na PS Experience.

Chris Redfield
👍5

[s7][s2][s9][s11][s12] Bude to mega pecka!

Související články

Nejčtenější články