Konzolista.cz

Tento týden se zřejmě dozvíme datum vydání Watch_Dogs

novinkaúterý 4. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tento týden se zřejmě dozvíme datum vydání Watch_Dogs
Pokud by šlo vše podle plánu, že bychom si několik měsíců užívali podle Ubisoftu revoluční akční hru Watch_Dogs, která má ukázat pravý potenciál nových konzolí. Jak ale víte, vývojáři hru na poslední chvíli odložili, protože ještě potřebovala doladit. Poté nastalo ticho, ale to zřejmě už tento týden skončí. Nejprve na oznámení data vydání teaserovala oficiální PlayStation stránka, dnes už sami vývojáři na svých twitterech říkají, že tento týden o Watch_Dogs uslyšíme. Jakmile budeme vědět více, samozřejmě vám dáme vědět. Watch_Dogs vychází na konzole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One. Později snad vyjde i na Nintendo Wii U.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Pockam az jak hra dopadne potom koupim....Jinak datum vydani by mel byt 18.4.2014...[s16]

SpawN
SpawN #Sony

už se nemohu dočkat snad nebudeme čekat dlouho [s16]

Raulito7

No nad napadem se da polemizovat. Libi se mi otevreny svet, ktery by pry mel byt minimalne srovnatelny s GTA V, coz na nove konzole chybelo. Mam rad, kdyz si muzu delat co chci a nez se vyda GTA V na nove konzole, coz si myslim, ze bude tak o prazninach (jen muj nazor, tak me nekamenujte :-D ), tak to bude hra ktera bude dostatecna nahrada. Docela se tesim a urcite si ji poridim prvni den prodeje...:-)

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

nevím proč sem mě v hlavě datum vydání na konci března..každopádně věřím že to bude paráda..konečně zase hra s novým nápadem..věřím tomu..

Kira_Sakuya

musím přiznat, že se už netěším na tu hru jako ze začátku… asi proto, že se jedná o ubi, takže první díl stejně nebude takový, jak bych si ho představoval a začne být lepší u druhého, sedmého dílu… takže ho měli vydat rovnou na launch…

senator
👍1

Je škoda že to na PS4 nebude s CZ titulkama, asi časem teda pořídím ještě na PS3.

BadExHuman22
BadExHuman22 #XSX💚/PS5💙
👍1

Asi proto, že mě takové kecy celkem se*ou [s14] Ale tak víš jak, mi si budem užívat perfektní hru, a on ani nepřičuchne k obalu protože to byla "odložená hra" [s14]

zelvik44
👍4

BadExHuman- nevim proc mu vubec odpovídáš:-) je to jen hater[s15]

BadExHuman22
BadExHuman22 #XSX💚/PS5💙
👍4

Jen proto že to odložili neznamená že to bude špatná hra. Zrovna jedna z mích nejočekávanějších. Já Ubi věřím. Dělají skvělé hry a Watch Dogs vypadá už od oznámení skvěle. Soudit budu, až si to zahraji. [s14]

Související články

Nejčtenější články