Tento týden se zřejmě dozvíme datum vydání Watch_Dogs
novinka•úterý 4. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (9)
Pockam az jak hra dopadne potom koupim....Jinak datum vydani by mel byt 18.4.2014...[s16]
už se nemohu dočkat snad nebudeme čekat dlouho [s16]
No nad napadem se da polemizovat. Libi se mi otevreny svet, ktery by pry mel byt minimalne srovnatelny s GTA V, coz na nove konzole chybelo. Mam rad, kdyz si muzu delat co chci a nez se vyda GTA V na nove konzole, coz si myslim, ze bude tak o prazninach (jen muj nazor, tak me nekamenujte :-D ), tak to bude hra ktera bude dostatecna nahrada. Docela se tesim a urcite si ji poridim prvni den prodeje...:-)
nevím proč sem mě v hlavě datum vydání na konci března..každopádně věřím že to bude paráda..konečně zase hra s novým nápadem..věřím tomu..
musím přiznat, že se už netěším na tu hru jako ze začátku… asi proto, že se jedná o ubi, takže první díl stejně nebude takový, jak bych si ho představoval a začne být lepší u druhého, sedmého dílu… takže ho měli vydat rovnou na launch…
Je škoda že to na PS4 nebude s CZ titulkama, asi časem teda pořídím ještě na PS3.
Asi proto, že mě takové kecy celkem se*ou [s14] Ale tak víš jak, mi si budem užívat perfektní hru, a on ani nepřičuchne k obalu protože to byla "odložená hra" [s14]
BadExHuman- nevim proc mu vubec odpovídáš:-) je to jen hater[s15]
Jen proto že to odložili neznamená že to bude špatná hra. Zrovna jedna z mích nejočekávanějších. Já Ubi věřím. Dělají skvělé hry a Watch Dogs vypadá už od oznámení skvěle. Soudit budu, až si to zahraji. [s14]