Temný rytíř se vrátí v epickém finále - Batman: Arkham Knight - trailer
novinka•úterý 4. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (28)
Marcel.. bavím se o traileru, nikoli o hře. Jelikož je trailer vlastně filmeček, kterej z herníma záběrama nemá nic společnýho, tak je otázkou, jak se "animátor" či kdo to dělá poradí s fyzikálností a v případě chování aut si prostě neporadil tak dobře, jako s fyzikálností postav... toď vše. Nebylo to složité že? Stačilo jenom trochu použít to co sedí na krku a nevynášet hned soudy :o)
Huste - jsem zvedavi na gameplay .....
Stříkám[s7][s7][s16]
Game Informer preview link
Jooooooooooo diky bohu tak to bude luxus kupuju hned v den vydani a vsema deseti jooooo jen tak dal :)
Maverick_cz a můžeš mi říct kde si viděl tu fyziku batmobilu v akci, že už tu vynášíš soudy? :D Jestli z toho NE-INGAME filmečku výše, tak bravo, pozvedl si odbornost lidí z konzolisty, na novou úroveň. :D
Ke hře - batman mě celkem baví, na ps3 ještě musím dohrát Arkham City, hlavně je super, že konečně někdo odpískal starou generaci a začne makat na opravdovém NEXT-GEN titulu!!! [s14]
Trailer vypadá velmi pěkně, tak teď ještě dotlačit do zdárného konce i hru samotnou. U tohoto studia mám však narodíl od předešlé hry pocit jistoty. To že se odváží vydat hru pouze na dvě nové konzole a PC je neskutečně odvážný krok, kterému fandím. Za mě palec nahoru, E3 bude letos prostě nářez! Už teď mám 4 želízka. Arkham Knight, Alien Isolation, MGS5 Phantom Pain a doufám že i Tomb Raider 2. Už aby se mi na PS4 doma přestalo prášit a já mohl pořádně zatavit procesor téhle parádní mašinky :-)
na choreografii a "fyzikálnosti" soubojů si dali záležet, ale na fyzikálnosti chování aut už ne :o(.. starej dobrej Lotus na 386 má fyziku lepší ;o) Batmobil se mi nelíbí.. přijde mi to jako nastrojená Zonda. Filmovej batmobil od Nolana je pro mě úplně jinej sport
Skvělí trailer a hra určitě bude taky hodně kvalitní [s16] Hrál jsem Arkham City a bylo to naprosto fascinující, nehorázně se těším [s14]
Zamerať sa na next-gen + PC je výborná voľba, súčasné konzoly nestíhali poriadne už ani Origins. Som zvedavý kto bude dabovať Batmana. Kevin Conroy je klasika, ale myslím že Roger Craig Smith sa tiež výborne osvedčil.
miky20: nie vyřadit ale vyladiť!
Tak to má být! NG only [s7] teď ještě vyřadit PC a udělat obě verze stejně kvalitní :P
Jak napsal Apsi, GOTY!
tekken90 jj primo na zakazku - west mountfield customs [s14]
Ale Batmanova sekačka na trávu! [s7][s6]
trailer pecka, ale ten batmobil vypada jako sekacka na travu[s13]
Je to sice trailer, ale sakra povednej!
Takže konečně důvod koupit PS4, chtělo by to bundle :)
Masakr!!!:-)
První dva díly od rocksteady byly výborný a tohle vypadá ještě líp, už se nemůžu dočkat až se mi to bude točit v PS4.
harnet to žes ještě nehrál žádného batmana jsi snad udělal tu největší chybu ve videoherní brandži jaká jde. arkham asylum i city jsou famozní v každém detailu, origins bohužel nic nového nepřines ale i tak je to suprčupr hra. a novej bat no prostě už ho chci JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO[s6][s6][s6][s6][s6][s7][s7][s7][s7][s7][s6][s6][s6][s6]
[s2][s2][s2] To je nářez!
Batmana jsem nikdy nehral a po pravde jsem to považoval za pi*ovinu, ale dle toho, co jsem videl, jsem okamžite zmenil nazor, jsem mile prekvapen, ješte game play a pokud bude libit, budu opravdu uvažovat o koupe [s6]
GOTY
Fenix: ROFL Remendy [s6][s6][s6] Rocksteady!
Super Batman pro PS4
Ty krávo,batmobil vypadá paráně a koukám že batman má i nový brnění..to bude super..doufám že se mě tam objeví i killercroc[s7][s7]
Sem s tím [s14] Těším se, už aby byli nějaké videa a screeny [s14] Hlavně Batmobilu v akci [s14]
To je dobre že se soustredej jen na nextgen, tesim se....