Techland bude podporovat hru Dying Light 2 dalších pět let
novinka•sobota 15. ledna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros.

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama

























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (21)
Dúfam, že sa to aspoň vyrovná 1ke.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
@Draken: Máš recht, nedavno jsem v akci koupil komplet jednicku i se vsema DLC co jsou, protoze vypadaj zajimave. Ale jen jsem to zapl..tak jsem to zase vypnul. To má snad 20fps nebo nevim..nebaví me s tim pomalym pohybem chodit natoz pak někoho sekat..Taky jsem doufal ze si pockam na cestinu a budu happy ale ta cestina padla bohuzel..ale ty fpska to fakt chce. Je to dost nehratelny pro mě.
@Petr: si piš.
@Petr: přesně, pro mě je to hra #1 už se chci bát jak sviň.
@Jiří Brož: jo,pro každou zbraň
Neví někdo jestli bude u hry podpora Dualsense?
Držím Techlandu palce. Líbí se mi jejich ambiciózní plány...Snad se nedočkáme průšvihu jako od CD projektu
@Buchy: Tak když to dokázal Larian, tak myslím že by to bez problému zvládl Techland, obzvláště vzhledem k tomu jak dlouho tu hru dlouho zásobovaly updaty a placenými DLCčky a tím jí drželi při životě. Tady spíš jde o to, jestli se už jim chtěla platit certifikace a tam bych viděl spíš zakopaného psa. Prostě nechtěli utrácet peníze za něco, co už by mělo minimální efekt, prostě když tam nebyla v prvních měsících které jsou nejdůležitější, tak pak už ve slevách to další jazyková verze nezachráníTakže bych v tom neviděl nějaké technické omezení jako spíš jestli chtějí, nebo jim to za to už nestojí.
Teď jsem koupil 30 her ve slevách takže to musí jít dohrát rychle
@AsuraCZech: neříkám, že to nejde. Otázka je, jak moc náročné to je a kolik to stojí. Z poslední doby právě Dying Light a Chernobylite jsou důkazem, že tak jednoduché to nebude.
@Buchy: Přidávání lokalizací není žádný problém, pokud studio chce a ukázkou je Divinity OS2 od Larian studios kde přidali fanoušky vytvořenou češtinu i na PS přestože v té době už hra měla dávno nejlepší prodeje zasebou, byla ve slevách za pár stovek, a k tomu to je izometrické RPG, takže žádná vyloženě masovka.
Doufám že ne jak u Payday 2 kde mají dlouho podporu přes dlc
to bohuzel taky znamena ze dalsich 5 let nebude dalsi dil.
@Abysswalker: hellraid byl zrusenej ale kousek nako vzali a je v dying light jako přídavek
Doufám že těch 5 let podpory neznamená 5 let oprav jako u CD projektu :D
Super zpráva, o zábavu bude na roky postaráno. Ovšem před DL3 jako další hrou, bych dal přednost něčemu novému a taky pamatuju že pracovali na hře Hellraid, která vypadala super, ale tu asi bohužel zrušili, škoda...
@Beast of Yharnam: A neni to malo ? 😅
@Draken: má vyjít next gen verze. Snad bude co nejdříve...
@xXH3adHunt3rCZXx hádám, že v politice přidávání lokalizace na PSko.
Není důvod nevěřit, u jedničky je neustále podpora co se týče rozšíření příběhů a hratelnosti, akorát to teda zatraceně drhne s optimalizací např. na PS5 (nevím jak je na tom XSX), už by zatraceně mohly vydat nějaký patch alespoň na odemčení 60fps, ta hra je v současnosti na PS5 snad jedna z nejhnusnějších, a o češtině raději ani nemluvit, každou chvilku vychází nějaký obří update kolem 10GB. ale žádný z nich zatím neobsahoval CZtit. ani unlock 60fps.