Teaser trailer na film Avatar: The Way of Water
novinka•pondělí 9. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama


novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (22)
neskutecná blbost ta jednička , tohle bych v kině nevydržel sledovat
@CaJTeeKaNee: Je nějak potvrzené, že by měl mít avatar 5 dílů????
Audiovizuální špička, to očekávám, v tomhle je James Cameron neuvěřitelně precizní.A není to jen rozpočtem, což potvrzují dražší filmy, které takové kvality zdaleka nedosáhly.Příběh ala Pocahontas je už věc jiná 😅
Po pravdě nic moc. Ale zajdu na to.
Já když viděl první díl v kině, tak sem tam hodně viděl Albion (jedna z nej her co sem kdy hrál).
Jj to bodou kina plná a padat rekordy jak u jedničky těším se léta čekání se blíží. Jak jinak než originál v Dolby Atmos v Cinema City.
Vyzerá to fakt pekne a áno bude to epické ale ten Waw efekt ako v dobe jednotky tu už proste nebude v časoch HFW a podobných hier to už nie je tak cool a súhlasím s tým že tvorca Votrelcov Terminátora mohol svoj čas venovať radcej iným filmom
Vypadá to jako z jiného světa, mimochodem, Cameron netočí filmy, pokud nemá divákovi co říci. A pokud má, pak to stojí za to. Takže na tohle se nelze netěšit.
Sakra, vypadá to stejně dobře jako před lety.
Scénář v jedničce je naprosto funkční. Svět originální a myšlenka samotných avatarů taky. Všechno je to potom mistrně natočeno a zrežírováno. Cameron je za mě nejlepší režisér všech dob a jsem přesvědčenej, že celá pentalogie bude výborná.
A2: scénář prvního dílu byl proste Pocahontas, ale takhke hezkej audiovizuál se jen tak nevidí tak mi to moc nevadilo. Za mě ten svět je zajímavej, teď do toho jen dat smysluplnej scénář.
Kdysi to byla podívaná, dnes už to nebude nic extra. Dvojku měli vydat mnohem dřív..
Avatar je super film v paradnim prostredi s ultimatnim vizualem a je uplne jedno, ze je to okopirovana Pocahontas:)
@A2: v tomto s tebou nesouhlasím, svět je krásný a nq poměry filmového platna myslím velmi zajímavý. Příběh není nikterak zajímavý ale myslím si že přesně ví jak udelat film pro většinu která na to pujde do kina. A o tom to je. A myslím si že si plní prostě jen své sny a zabto má můj obdiv. Ale neberu ti tvůj názor on vlastně příběh je nuda svým způsobem, ale vždy se rád do toho světa vrátím. Stejně jako do světa Vrány nebo jakéhokoli jineho který mě zaujal. Prostě je to oddychovka pro mě. Nevím jak to máš ty ale rozhodně je to víc uklidňující než Satanské tango od Beli Tarra na tom se asi shodnem 😉
je škoda, že tak talentovaný režisér tráví tolik času v tak nezajímavém světě s tak neoriginálními příběhy.
Těším se a nemohu uvěřit že tu bude !!!Určitě jdu do kina !!A věřím ve film roku a snad filmovou událost na dlouho dobu !!Tak jak to umí jen James Cameron!!
Včera sem videl v imaxu na strangovi a je to totat audiovizual masaker. Tesim se a opet imax jedine. Myslim si ze v mensim kine to trosku zchudne. Jako jednicka 2x imax a pak na porovnani běžné vplatno a ten wow efekt uz nebyl takovej
Já chci vesničko má středisková HD IMAX 4k remaster !
Prvý diel bol vo všetkých stránkach podmanivý film. James Cameron už 2x zmenil pokračovania filmov inak ako sme ich čakali. Že budú horšie. Je to asi najväčší vizionár z celého Hollywoodu a ja mu verím. Toto bude vizuálny a scifi meganámrd. 😁
To zase zboří kina
V kině to bude audiovizuální orgie, ale od zbytku moc neočekávám... Možná, že nakonec budu překvapen? :)
Docela se tesim…nic nez vizualni hody od toho ale necekam, stejne jako od jednicky…hra by mohla byt super ve stylu Horizon…
Tohle je prostě povinnost v kině!Ještě jsem hodně zvědavý na tu hru od Ubi