Konzolista.cz

Tabata chce udělat Final Fantasy XV jednodušší

novinkastředa 24. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Tabata chce udělat Final Fantasy XV jednodušší
Na Final Fantasy XV se určitě těší většina fanoušků série, i když tato novinka je asi moc nepotěší a možná je i zvedne ze židle. Hajime Tabata, který se nově stal režisérem hry, by chtěl udělat Final Fantasy XV daleko jednodušší a přístupnější naprosto všem. Final Fantasy XV by pochopitelně mělo mít velkou hloubku, jako tomu bylo u předchozích dílů, ale některé prvky mají být značně zjednodušeny, třeba souboje, které budou přímočaré a spíše se točit kolem mačkání co nejméně tlačítek. Bojový systém by ostatně měl být hodně podobný tomu, jaký třeba praktikuje Kingdom Hearts, i když pochopitelně s množstvím změn a úprav. Uvidíme tedy, jak nakonec zjednodušení hráčům sedne. Ostatně už začátkem příštího roku si budeme moci vyzkoušet hratelnou demoverzi, která napoví, co vůbec od hry očekávat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

Hardcore fanoušek nechť raději sáhne po Type-0 :)

godycz
godycz #katana-san
👍1

cim dal tim vic se mi serie na ktere jsem zacinal s konzolema: vzdaluje.

svet se meni a ja pomalu zacinam hrat uplne jine hry, nez ty, nad kteryma jsem se tetelil blahem jeste pred par lety.

nu coz. FF vymenim za Tal Of a Assassina vymenim za Mordor.

sotysnake
sotysnake #snaaaaake
👍1

Mě nepřijde třeba XIII díl špatný, každý FF má něco do sebe i když nejvíce mi sedl systém z FFX. Každopádně se bojím co se vyklube z XV [s8]

nitratip
nitratip #ps power
👍3

Chudák final fantasy.. Napřed sérii znásilní tím třináctým dílem a teď v tom chtějí pokračovat...

Už asi neudělají ff jako byli staré dily....

sephiroth_-77
👍2

Tak od akčního soubojáku jsem to očekával. Pokud nabídnou komplexní příběh a terén k prozkoumávání, nemám problém.

magicomira
magicomira #devoted...
👍1

up_er: taky mám ten pocit.... Nechápu, proč všichni srovnávaj s KH?? Od začátku to byly 2 rozdílný série zaměřený každá jinam. Jasně to vidim a poznávám tě - Jasná... už XIII byla zoufale jednoduchá, co se soubojový části týká a tohle ještě jednodušší??? Myslel jsem, že RPG je aspoň trochu o přemejšlení a taktice, ne o synchronizovaných tanečcích Backstreet boys s meči před, za, u a okolo epesního bouráku...

up_er
👍1

tohle bude mega fail...verte mi

Seth123

jednodušší jak XIII-2 ono to jde? :D

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍1

FF bude jednodušší,RE bude "akční",svět se zbláznil[s15]

papirus20
👍2

At tam daj volbu optíznosti a majto jednoduchy a co se Kingdom hearts týce tak tam se sice prevazne busi hlavne do krizku ale na to zeje to hra kde asistuje kacer donald mela místy porádne vysokou optiznost hlavne teda 1 a birth by sleep.Tak ze bych rek ze to nebyla tak bezmyslenkovita rezba.

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Vždyt všechny díly serie jsou jsou celkem snadné. Co chtěj zjednodušovat? Podle mě má nejlepší bojovej system FF7 a FF10 z hlavní serie. Pokud by byl v FF15 bojovej systém s několika vylepšenímy jako je ten v Type-0 tak bych se nezlobil.

Související články

Nejčtenější články