Tabata chce udělat Final Fantasy XV jednodušší

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (11)
Hardcore fanoušek nechť raději sáhne po Type-0 :)
cim dal tim vic se mi serie na ktere jsem zacinal s konzolema: vzdaluje.
svet se meni a ja pomalu zacinam hrat uplne jine hry, nez ty, nad kteryma jsem se tetelil blahem jeste pred par lety.
nu coz. FF vymenim za Tal Of a Assassina vymenim za Mordor.
Mě nepřijde třeba XIII díl špatný, každý FF má něco do sebe i když nejvíce mi sedl systém z FFX. Každopádně se bojím co se vyklube z XV [s8]
Chudák final fantasy.. Napřed sérii znásilní tím třináctým dílem a teď v tom chtějí pokračovat...
Už asi neudělají ff jako byli staré dily....
Tak od akčního soubojáku jsem to očekával. Pokud nabídnou komplexní příběh a terén k prozkoumávání, nemám problém.
up_er: taky mám ten pocit.... Nechápu, proč všichni srovnávaj s KH?? Od začátku to byly 2 rozdílný série zaměřený každá jinam. Jasně to vidim a poznávám tě - Jasná... už XIII byla zoufale jednoduchá, co se soubojový části týká a tohle ještě jednodušší??? Myslel jsem, že RPG je aspoň trochu o přemejšlení a taktice, ne o synchronizovaných tanečcích Backstreet boys s meči před, za, u a okolo epesního bouráku...
tohle bude mega fail...verte mi
jednodušší jak XIII-2 ono to jde? :D
FF bude jednodušší,RE bude "akční",svět se zbláznil[s15]
At tam daj volbu optíznosti a majto jednoduchy a co se Kingdom hearts týce tak tam se sice prevazne busi hlavne do krizku ale na to zeje to hra kde asistuje kacer donald mela místy porádne vysokou optiznost hlavne teda 1 a birth by sleep.Tak ze bych rek ze to nebyla tak bezmyslenkovita rezba.
Vždyt všechny díly serie jsou jsou celkem snadné. Co chtěj zjednodušovat? Podle mě má nejlepší bojovej system FF7 a FF10 z hlavní serie. Pokud by byl v FF15 bojovej systém s několika vylepšenímy jako je ten v Type-0 tak bych se nezlobil.