Sucker Punch už přemýšlí o dalším díle inFamous
novinka•pondělí 24. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (12)
Hater určitě nejsem, InFamous se mi líbí... ale určitě by se mi nelíbilo kdyby to bylo každý rok jako AC.
Jen to poradne vyzdimejte udelejte z toho Ass creed kterej je cim dal tim vic nesympatickej hura ! Kazdej rok novej dil... jen si znicte znacku.
spoock,ono je to těžké. Když to inovujou,budou fanoušci prskat,že je to moc jiné viz Resident Evil 4,5,6,nebo MGS V...Když to nemění,prská se znovu,že je to to samé pořád dokola. Výběr je složitý...
Chtělo by to hlavně posun v hratelnosti, protože dělat to samé mě už v AC sérii omrzelo a hezká grafika není vše.
Prosim ,proc ne ? Libi ....ale radsi bych uvital dat nejvic casu a energie do..jeste bohatsiho,zabavnejsiho,pestrejsiho prvku jmenem hratelnost :) To by melo byt na 1 miste,pak az se divat na jine mesta,postavy atd
Tak snad se jim už konečně podaří udělat zábavnou hru
Nástroje pro tvorbu už mají a za dva roky by mohli, vzhledem k velikosti jejich týmu, připravit obstojné pokračování.
Proč ne , pořád tu slyším nářky že není co hrát tak proč si nezahrát další díl za dva roky
Já bych si další díl klidně dal, ale né za rok nebo dva, chce to lehký odpočinek.
Jeden, dva díly budiž, pak něco novýho, ale vydat se cestou AC by byla podle mě hooooodně velká chyba. Leda že by na to tak nedlabali jak kolegové v Ubi, ale nevím nevím.
Pokud bude kvalitní,proč ne. Ale začíná to smrdět ždímačkou. Uvidíme.
Ale nic se nemá přehánět...