Studio Young Horses oznámilo hru Bugsnax
novinka•pátek 12. června 2020•Martin Šmíd•

Zdroj: Young Horses
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama






novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (9)
@2lScavenger: taky co z tebe vyrostlo
Plejstik: proč by 8 létě dítě nemohlo hrát GTA nebo dying light já už od školky hrál na ps1 hry typu Syphon filter, resident evil a podobně a nijak mě to psychicky neovlivnilo. Tohle hrát moje dítě v 8 letech tak si myslím ze je mentálně zaostaly a mysli si co chceš v 8 letech má dítě běhat za balónem a hrát co chce a ne šaškovat na pískovišti a hrát teletubbies :D
Plejstik, hry pro deti muzou byt i dobre, viz ratchef, crash atp. Tohle je regulerlni odpad typu prase pepa.
Tak třeba Octodad byla taková docela blbina,ale zabavila a byla to sranda.Tohle bude asi něco podobného.
K tématu. Vypadá to jako naprosto pecková a NENÁSILNÁ videohra pro malé / mladé publikum. Co si budeme povídat, osmiletým dětem Grand Theft Auto 5 nebo Dying Light do ruky rozhodně nepatří
A upřímně, i já si tuhle videohru - bez hloupých, rádoby drsných internetových keců - rád vyzkouším. Minimálně do vyzkoušení proti tomu nemůžu říci ani "popel". Grafika rozhodně působí svěže, všechno nádherně vyhlazený. Dechberoucí podívaná jako je například Ratchet & Clank to není, ale má to svůj osobitý styl a je to roztomilá podívaná...
A to děsivý monstrum na konci videa, uf...co to stvoření muselo všechno sníst, aby z něho vyrostlo to, co vyrostlo?
2lScavenger..
Zcela upřímně, pokud je tady něco, co by se dalo označit za "sranec", tak jsou to bez debat Tvoje komentáře. Vyjadřovat se tímhle stylem k práci druhých, to může snad jen osoba, která je ráda, když se čitelně podepíše a sama si zaváže tkaničky u bot
To je na iPhone 3GS ?
Hrozna blbost, kterou snad nemuze ani vyvojare bavit delat. Ale bude to masterpiece v porovnani s Volcano High nebo jak se to jmenuje, to jsem mel chut ten stream vypnout jaka to byla hovadina.
Ty pi*o to je sraniec