Studio Techland oznámilo přípravu AAA fantasy akční RPG hry s otevřeným světem
novinka•úterý 17. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz

REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama


novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
@QaiGonJinn12: Jojo elden ring to hrozně nakopl, předtím trend open worldu vůbec neexistoval.
Mám trochu obavy po zkušenosti s Dying Light 2, jak ten jejich open world bude zase vypadat. Když na to nemáš, tak méně je někdy více.
No Jo Elden ring to zas nakopl. Tak tu zas bude záplava open worldu
@Abysswalker: Přesně. Toho Hellraid je hrozná škoda. Snad tohle nedopadne stejně.
Dodnes mě mrzí, že zrušili Hellraid, tak snad tohle bude slušná náhrada.
Tak to sa budú musieť inak snažiť. ER nastavil OW svetom laťku tak vysoko, že už nie je ani čo preskakovať. Techland síce nie je nováčik, ale už tam vidím tých 1000 otáznikov rozosiatych na mape.
@BadExHuman22: ale treba takovy Ghost of Tsushima byl taky OW a byl perfektni.
@Oli shu: já tě naprosto chápu, taky jsem teď přešel spíše ke koridorovkám, ale když se jim podaří udělat zase o něco lepší a zajímavější open world který nebude čerpat z nápadů na mapu u AC, Far Cry atd. tak si to s chutí zahraju. Ale bohužel open worldy po AC nebo Far Cry jsou už na jedno brdo. Takový Zaklínač měl sice taky hromadu otazníčků na mapě, ale každý quest nebo sidequest byl unikátní, každý měl ten svůj příběh a průchod questem
@Oli shu: to jsi si všimla brzo teda 😄
Hmm a vyjde tak 2027takže na PS6
Kéž by nějaké temné dospělé fantasy 😁 Zaklínač 1 apod... Bylo by to fajn
No tak uvidíme. Chtělo by to nějaký nový AAA open world který není od Ubi atd.