Studio Ready at Dawn už přemýšlí nad pokračováním The Order: 1886
novinka•pondělí 28. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (8)
Zatim to vypada jako linearni naskriptovany koridor s mizernou hratelnosti, ktery sazi hlavne na grafiku a filmove zpracovani. Tedy typickeho zastupce her pro konzumni masy jako TLoU. Muzs to mit komercni uspech stejne jako COD, ale nijak zvlast se na to netesim a tise doufam, ze predvedou jeste neco jineho, hlubsiho, ktere tyto predpoklady zvrati. Kdyby tyhle filmove hry dokazaly prijit alespon s kvalitnejsim pribehem jako Heavy Rain a ne primitivnim beckovym simulatorem masoveho vraha, ktery si klesti cestu pres mrtvoly.
Ty voe ja uz tady fakt nicemu nerozumim ...je jasne ze kdyz reknu ze na The Order: 1886 se tesim jak male decko - dostanu kupu nesouhlasu .Asi to tak ma byt dobre vypadajici hru hnet zaslapat do zeme a druhym to pokud mozno co nejvic skazit ! Muze te mi rict proc lezete do novinky o hre - kdyz uz presne vyte ze vas nezajma ??
jedná z hier na ktoré netrpezlivo čakám, bude to pecka[s1], mne sa páčia tunely viac ako ten trápny coop
Ved nic nehovorili ze bude revulucna pokial viem ak my daco neuslo je to klasicka akcna hra co moze len prekvapit alebo sklamat ale rozhodne nemaju velke slova ako to bolo u titanfallu.
Po pravde tá hra vyzerala ako obyčajná strieľačka z pohľadu tretej osoby. Akože nič extra, ale môže to byť dobrá akčná hra, ale nič viac.
Podle traileru to vypadalo jako pekna fantasmagorie
Uvažovat můžou, teď si ještě počkat jak dopadne ten první díl :)
Tak seběvědomí jim opravdu nechybí.