Studio Quantic Dream oznamuje hru Under The Waves, vyjde s českými titulky

novinka  10
Martin Šmíd, 23. 8. 2022 20:40
Francouzské studio Quantic Dream dnes během prezentace Gamescom Opening Night Live oznámilo přípravu podmořské dobrodružné hry Under The Waves, na níž pracují vývojáři z Parallel Studio. Ta je ve vývoji pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S, přičemž s vydáním, o které se postará právě Quantic Dream, se počítá na příští rok. Více podrobností vám přineseme hned, jakmile budou dostupné.

UPDATE: Informace o hře

Under the Waves je dobrodružství s příběhem o pohlcující síle smutku. Odehrává se v hlubinách Severního moře v technofuturistických 70. letech 20. století, kdy se profesionální potápěč Stan snaží překonat ztrátu, která mu změnila život, a přijmout novou budoucnost. Odloučení v mořských hlubinách se dobře hodí k jeho duševnímu rozpoložení a jak Stan postupuje dál do dobrovolné samoty, začíná zažívat podivné události hluboko pod mořskou hladinou. Nakonec bude muset udělat těžké rozhodnutí… zůstat navždy ztracený v hlubinách, nebo se osvobodit a dostat na povrch a prožít zbytek života.

Milostný dopis oceánu, Under The Waves, vás pozve do nádherného podmořského světa, který ožívá v poetické kombinaci filmové vizuální podoby a dojemného příběhu. Prožijte napínavý příběh Stanovýma očima a proveďte ho nepředvídatelnou řadou událostí, které ho zavedou hlouběji a hlouběji do propasti, která je odrazem jeho vlastní psýché.

Prozkoumáte rozlehlé mořské dno pomocí Stanovy ponorky, kde se s krásným divokým životem, který je Stanovou jedinou společností, zatímco je uvězněn ve své vlastní hlavě. Ve Stanově speciálním skafandru budete procházet jeskyně, vraky a podmořské rostliny a sledovat záhadné projevy jeho vzpomínek, abyste našli cestu zpátky na povrch a zachránili mu život. Budete sbírat materiály a předměty, které Stanovi pomohou dostat se dál na této cestě sebeobjevování. Budete se muset odvážit sejít z vyšlapaných cest, abyste zažili fascinující okamžiky a zjistili více o tragické minulosti, které se snaží uniknout...

Trailer


Zdroj: Tisková zpráva

Under The Waves

xsxps5ps4xone
Quantic Dream, Parallel Studio
Žánr:
Adventura
KARTA HRY

Komentáře