Studio PlatinumGames není nadšeno z konzolí PS5 a Xbox Scarlett
novinka•středa 19. června 2019•Martin Šmíd•

Zdroj: Nintendo
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
fórum
Think before you sleep
Komentáře (59)
@Konsty_ml: v pohodě, Gunther se také uklikl.
@leon, pardón, jsem se uklikl. 😭
Já teda nevím ps3 mě minula ale nedávno se tady modré oudolí hádalo jak ps3 porazila xbox 360 a že každej ps3 moc chtěl. Teď čtu jak ty hry na tom jeli hrozně 😂 takže by snad modré oudolí opět přes modré brýle špatně vidělo?
Mirasov: presne tak. Kdyby to bylo par her, jenze to byla temer kazda hra. Nejde ani tak o grafiku. Kdyz mel nekdo dobrou tv a umel si ji nastavit, tak to nebylo moc videt ale prumer 20-25fps bylo peklo. Nastesti tenhle pruser se tykal jen PS3. Ale aspon v zime zatopila
Nejhorší byla PS3, kromě exkluzivit většina her na to vypadala a hýbala se strašně.
Jo,dřívější konzole byly lepší-jedinečné.
furt nějací hnidopiši...
@FP-K1nG: tak specielně pro tebe jako pro méně chapajíciho jedince. Jediná možná volba mezí cenou a výkonem dalsi stupeň je až herní pc🤨😉 a jestli myslíš ty 3 exkluzivity co za něco stáli tak to pardón...
Bože ten Kuba nebo Martin to je co? :D Všechno co je na XoX jena PS4 + kopa exkluzivit které by samy o sobě uživily konzoli. A dávat ekvivalent (nebo jedinou jasnou volbu) k PC s grafikou za 70tis. XoX s 6TF muže jen debil. Však ta grafika má poloviční výkon grafik v ceně 10 K :D :D. Porovnání má smysl jako...Ferrari FXXK má cca 1000 koní a 1050 Nm..v tom případě je jediná volba Octávka 2.0L, protože je tomu auto kurev*ky blíže než 1.6L, která má aspoň o 40 koní míň než 2.0L!!!!!!! :D
Já jsem s grafikou spokojen uz na současný generaci na čem by se mělo zapracovat jsou podle mě Umělá inteligence nepřátel a destrukce prostředí k čemu mi bude fotorealismus když se nedá prostřelit okno
@Mcbeca666: kámo na hloupou otázku co hrají na xox už odmítám odpovídat 😉 když si uděláš čas, můžeš se sám podívat 😉 na hry na xox.
No jo martine Kubo ale co si na tom xboxu X zahrajes ? leda tak prave hry co jsou vhodny leda tak prave do toho pokojicku no ....je to sice nejvykonejsi konzole ale pro me na tom nejsou hry co by me nejak zajimaly a tak to ma proste spoustu lidi,takze zase pises uplny nesmysly :( bohuzel ...jinak teda ja nevim,i kdyz je jasny ze ty nove konzole budou proste slabsi nez by meli bejt,tak me to vubec nevadi,uz ted nechapu co z toho vyvojari dokazou vymacknout a vetsina her jsou pro me proste naprosto nadherny :) takze ja budu spokojenej urcite :)
Tak je to vyvojar..asi na to kouka trochi jinak nez kazdej z nas z gauce..urcite je kam se posouvat..kazdej si urcite v zivote rikal, ze ted co vychazi za hry je strop ale tak je to porat..fyzika, ray tracing v realnem case...tohle jsou treba dva aspekty kam se da hodne posunout..ja osobne sem spokojenej se soucasnou generaci a jsem nadsenej z te nove co bude jen se krapet bojim aby to zase nezabijel marketing tlacenim nesmyslu do lidi namisto aby to "zabijeli" vyvojari super hrami...
Tak když si člověk přečte specifikaci pc kde na E3 běžel Cyberpunk 2077 a zjisti že jen grafika tam stoji 70 tisíc 🤔 tak co chce člověk pak řešit. Proto říkám dnes jako rozumné minimum na hraní, pokud to člověk s hraním myslí vážně je pouze xox. Ostatní konzole jsou tak do dětských pokojíčku kde je 12 let stará lcd tv Hd ready 🤨 jak psal lykan.
Ukažte mi PC v hodnotě 10 000,- jako je PS4 Pro, na kterém běží Red dead redemption 2 nebo Uncharted 4 v takové grafice a můžeme se bavit. Tahat do diskuzí o konzolích nějaké PC předražené kokotiny může jen vocas.
@Marcel Pacovský: Jo jenze grafika na PS1 byla v ty dobe TOP co se dalo sehnat...to dneska o konzolich vazne rict nemuzes. HW jsou pozadu uz ted. A neni se cemu divit. Nemuzou si dovolit konzole za X desitek tisic s tim nejlepsim...protoze by se to tak neprodavalo. Staci se kouknout na PS4...kolik stala 11-12k? A kolik deti brecelo jak je to drahy...
Ja jsem sam zvedavej jaka hra bude opravdu prvni na nove konzole a jak bude vypadat.
Ja jsem naopak rad ze se architektura shoduje s PC. Zadny specificky cipy nechceme. To tu uz bylo s PS3 ktera byla dle me specifickej pruser od Sony, pac krom exkluzivit byla temer kazda hra humus ve srovnani s X360 ktera byla jeste o rok starsi. Vyblity vodovky ala GTA4 nelze zapomenout.
Hlavně ať to šlape minimálně na 60 snímků při 4K a jsem spokojený jako
Kruci, ja pamatuju ten skok z 1cky na 2ku a pak predstaveni Killzonu 2 na trojec. Sem neveril, ze videohry takhle muzou vypadat. A dneska vsichni rozmlsani az beda.
Konzoli zatím neřeším. Spíše řeším na ní budu hrát. To máte jak s autem uprostřed pouště a dojde vám palivo a kanystry jsou prázdný . Takže až se ukáže "kousek" co mě "donutí" si pořídit novou ps5... no ukažte se studia
Neviem čo riešite je logické že konzola za 500 eúr nebude mať procesor ktorý vyšiel pred týždňom a predáva sa za 800 eúr pokiaľ niekto chce hrať na technologickej špičke tak si môže za cca 10 násobok kúpiť PC konzola je vždy kompromis medzi výkonom a cenou neviem ja osobne som spokojný s PS4 Pro pokiaľ by som chcel 4 K 150 snímok za sekundu tak si kúpim také PC ale načo dávať také peniaze za niečo čo stráca na cene rýchlejšie ako Nový čas
Hraní na PC ? Děkuju, nechci - u toho se hrbí jen nebožáci ... ;-)
Trico: ten palec dolů mi ulítl, mělo to být obráceně..
Hlavně asi nejsou nadšeni z toho novýho XBOXu ... ;-)
Hlavně, ať to má 60 fps stabilně u každé hry při fullhd a max. nastavení grafiky ekvivalentně PC. Takže by to mohlo konečně dohnat moje několik let staré PC, které zrovna prodávám.. Těch 30 fps s propadama u každé třetí hry fakt není to pravé ořechové..
Nějaký kokot Ituši Kombaba nebo co je to za sráče plácne a pobrečí si že novâ generace konzolí nebude nic inovativního a my hráči se asi všichni postavíme na hlavu.Koho to kurva zajímá že ten člověk neví která pačka jak se mačkâ nechce dělat hry na novou generaci tak ať jde třeba na šachtu. Zajímavé že ostatní studia pějou jen chválu.
Tak mi je jedno jak to bude, hlavne kdyz ty hry budou bezet svizne, bude to hezke a hratelnost bude super, to jestli je to PCcko v krabicce s logem Xbox nebo PS je druhotne. Plac nad HW strankou tu bude vzdy, ale to ze to bude zpetne kompatibilni a tvurci nebudpu zapasit s architekturou je preci super, ne?
Tak jako uvidíme jaké to nakonec bude že jo.
Někdo z vás jako třeba já má tu klasickou úplně první PS4.
Pak až vyjde 5 tak vyzkoušíte a uvidíte posun že ano.
Mohl bych říct "tak si ji kupovat nemusíte" ale každý kdo prostě jede v PS už roky, tak si jí koupí tak nebo tak.. Už kvůli té řadě her co na to vyjde. A bude vám jedno jestli to poběží v 60fps nebo nevim v čem všim ještě.
Hlavně se tu všichni porafejte o tom co je lepší atd... Ve finále to prostě na pořádný PC nemá, to je jasný. Ale zase na PC si nezahrajete ty "EXKLUZIVKY" což je škoda.
Ještě nedávno se hrálo na PS1 a grafika prostě v hajzlu oproti tomu co máme teď ale řeknetě.. Stěžoval si někdo... "Mě se ta grafika nelíbí to je hnuj" ne. Prostě hrajete a o tom to je. A ne jestli v dálce vidíte o 4-5 stromů navíc.
Uvidíme jaká bude 5ka oproti 4ce.
Takže mír borci.
A je to tady. PS5 bude další PS4 Pro za plnou cenu.
To snad ale bylo kazdymu jasny kdo to sleduje ze se konzole stanou vlastne PC. Je to rychlejsi snazsi a levnejsi...navic v dnesni rychle dobe uz nestaci 1 konzole na 8 let...takze vymenit grafiku ala chip v konzoli je levnejsi...Skoda jen ze ten HW kdyz uz neni poradnej :-/