Studio Game Freak oznámilo přípravu akční adventury se samuraji Project Bloom

novinka  2
Martin Šmíd, 9. 5. 2023 22:07
Studio Game Freak si mnozí hráči spojí hlavně s veleúspěšnou sérií Pokémon. Dnes toto úspěšné studio oznámilo partnerství s herním vydavatelem Private Division, spadajícího pod společnosti Take-Two Interactive, výsledkem něhož bude velká AAA akční adventura se samuraji se zatím pracovním názvem Project Bloom. Režisér hry Kota Furushima v oznámení zmínil, že hráči mohou očekávat něco zcela odlišného od Pokémon her.

„Jsme nadšeni, že máme příležitost vytvořit novou IP, která je odvážná a tonálně odlišná od naší předchozí práce. Vydavatel Private Division byl od začátku tím, s kým jsme chtěli na naší nové hře spolupracovat. Jeho dosavadní výsledky a globální zkušenosti nám dávají veškerou důvěru k vytvoření nové rozsáhlé akční adventury, o které se nemůžeme dočkat, až se s vámi v budoucnu podělíme o další informace,“ řekl v oznámení.

Více o hře, jejíž vývoj teprve odstartoval, zatím nevíme a na první informace si budeme muset počkat, stejně tak na datum vydání i potvrzení platforem. Dá se ale předpokládat, že půjde o multiplatformní projekt pro PC a konzole PlayStation a Xbox. Možná hra bude dostupná i pro novou konzoli od Nintenda. 

Zdroj: TZ

Komentáře