Studio Funcom získalo licenci na Dunu
novinka•úterý 26. února 2019•Martin Šmíd•

Zdroj: Funcom
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
Dnes jsem četl na jiném webu, že Funcom mimo jiné spolupracuje se studiem Petroglyph na Conan strategii. Zajímavější ale je, že toto studio založili bývalí zaměstnanci Westwood Studios, autory Dune 2. Tím se tedy pro Funcom nabízí další spolupráce přímo s tvůrci původní strategie, byl by hřích toho nevyužít
Ja chcem radesej real time strategy ako red alert ved som hru duna 2 hral na AMIGE 500 a to bola dobra pecka a takich strategyji je hrozne malo vychadza.
super, další open world shit, kterej zanikne mezi těma dalšíma 150 open worldama...
Fajn, dneska z nostalgie nainstaluju Dune: Battle for Emperor a srovnám HarkoPlejky se zemí 😎
škoda licence
Jak bylo psáno výše, také očekávám, že jedna z nich bude upravený Conan Exiles. Na druhou stranu ten mě docela bavil (hráno tedy na PC kvůli modům), takže bych s tím problém neměl. Ale rád bych pak viděl něco ve stylu prvních dvou Dune her, tedy adventuru a strategii (to už je let co člověk Dunu vybojoval zpět Harkonenům ).
tahovku ve stylu mutant year zero ktery se opravdu povedl bych bral nejvic.klidne bych vzal i reskin conana a strategie jako byla duna2k
Bylo by super, kdyby vzniklo pokráčování nebo remake RTS Emperor: Battle for Dune:) I Dune 2000 byla super:)
Safra, Dune jsem miloval. Hlavne dvojku! Udelejte nejakou RTS a budu v sedmem nebi :)
Multiplayerovou akci si strčte do prdele..
Dune 2000
Mutant Year Zero me hodne bavilo snad bude taky dvojka
Možnost osedlat červa již brzy
budte radi ze sa neco vyraba nmuselo byt nic a kto to ma dostat EA alebo zazracni activision ty setko dojebu ich len zaujima zisk natrepat kraviny a vybrat penaze nedorobene hry a patch loading a obsah nikde
Neee
Takže můžeme čekat něco podobného jako odpad Conan Exiles Chce se mi blejt, Duna by si zasloužila pořádnou příběhovou hru a ne další generickou sračku