Studio Bloober Team se rozhodlo nekomentovat spekulace o remaku hry Silent Hill 2
novinka•úterý 17. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
@mnaca: Za mě je jejich nejlepší hra Observer_ :)
tohle už prostě musí vyjít .. Už je čas na nový SH
@mnaca: Bloober jsou talenti. Problém je, že neměli nikdy dostatek financí a času na rozvíjení svých nápadů. Pod taktovkou Sony a s větším kapitálem na to mají, ukuchtit desítkovou hru. :)
@mnaca: Třeba překvapí. U Vatra games bych tehdy taky neřekl, že můžou udělat dobrý silent hill a přitom byl Downpour za mě podařený díl.
Nedivím se že nekomentují, reakce internetu je taková, že by tu značku radši viděli v jiných rukách. A na to se nedá reagovat zrovna radostně "Ano, pracujeme na tom."
Tak to vypadá, že minimálně ten remake dvojky je jistý. No uvidíme
@Jakub Andreas: to vypadá na Angela Orosco.
To napětí by se dalo krájet jestli SH remake bude nebo ne. Ja věřim že bude
Jo dvojku si s radosti dám. Bral bych i jenom remaster The Room a Downpour. Každopádně naděje tu je
Myslím ze jasné není vůbec nic! Mohl říct ne a měl klid. Takže muže pracovat na čemkoli ,ale není kompetentní se o čemkoli bavit dokud nedostane svolení.
Si to šetří na nějakou tu herní šou no :D
Tak už je to jasný. Já jsem SH zkoušel jen na PSP, ale nikdy jsem ho pořádně nehrál. Líbila se mi ale atmosféra a doufám že se to povede
No ja nevím teda link
Takže silent hill confirmed