Square Enix si zaregistroval Mini Ninjas: Hiro’s Adventure
novinka•středa 14. března 2012•Martin Šmíd•

Zdroj: Eidos Interactive
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama




















novinka
PlayStation vydá první hru Bad Robot Games, jde o kooperativní akci od tvůrce Left 4 Dead
novinka
Vyšla hra Metroid Prime 4: Beyond, podívejte se na launch trailer
novinka
Gameplay trailer na nedávno oznámenou závodní hru RIDE 6
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Představena akční RPG hra The God Slayer
recenze
Metroid Prime 4: Beyond
fórum
Silent Hill f: Artistická nekrofilie
novinka
Oznámena kooperativní akce Cast Outs od bývalých vývojářů SCE London Studio
novinka
Představena aktualizace Spec III pro Gran Turismo 7
novinka
Příští týden začne ve hře Diablo IV jedenáctá sezóna Season of Divine
Komentáře (6)
tohle je pecka, miloval jsem na DSku i na Wii...na DSku to byla moje první hra kterou jsem jedním dechem dohrál a neskutečně jsem se u toho bavil, jelikož mám na vysedávání u televize moc málo času na Wii jsem ji ještě nedohrál ale možná to při čekání na pokračování konečně napravím a dohraju :) Mini Ninja je úžasnej...nejvíc mne potěšilo řešení akce a násilí, které u her nesnáším, to, že zabitím nepřítele z něho uděláme zvířátko (nebudu zde rozebírat proč, každý asi zná ten příběh na začátku hry) je podle mého naprosto ideální. Například v Dead or Alive mám problém, že nemůžu hrát za mužskou postavu proti ženské, prostě mi to moje filosofie nedovolí mlátit do ženy a raději se nechám zabít....v Mini Ninja ale klidně zabijím, protože tím dávám vzniknout nový a možná i čistší život zvířátkům :) těším se moc![s7]
Super hra pohodovej relax [s14]
Je to absolutně výborná a oddechová hra, bavila od začátku do konce. Jediný zásek co sem zažil bylo u loďky a rybičky, než sem přišel jak udržet zaseknutej háček :)
Neznal jsem, Přečetl jsem si članek, zkouknul par videí a hnedka obědnal :D
super hra....sice pro decka ale bavila me....platku mam taky...[s6][s6][s6]
hráli jsme to já i děti a ještě jí máme doma, páč jí nechtěj prodat...do nového dílu určitě zařadit splitscreen coop a klidně i online. Juchů!