Konzolista.cz

Square Enix si zaregistroval doménu pro Just Cause 3

novinkačtvrtek 24. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Square Enix si zaregistroval doménu pro Just Cause 3
Zhruba rok víme, že vývojáři z Avalanche Studios připravují hru podle filmové licence Mad Max, která by měla vyjít někdy v letošním roce. Vedle ní by ale měli připravovat ještě jeden další velký projekt, kterým by měl být Just Cause 3. Možná už v brzké době bychom se mohli dočkat oficiálního oznámení, protože Square Enix si dnes nechal zaregistrovat internetovou doménu JustCause3Game.com. Podle posledních spekulací se vydání Just Cause 3 plánuje na léto příštího roku, a to pouze pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Uvidíme, jestli třeba už na E3 dojde k velkému oznámení.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

To je dobra zprava.Ale osobne vyjde nejdri v roce 2016 takze spis budoucnost.SQERE-ENIX ma financni problemy a snad to na kvalite nepujde poznat.Zrkraceni rozpoctu na vyvoj o 10% v obdobi 2014-2015 nedava moc vyvojarum nove experimenty.Doufam,ze to nedopadne jak s Tomb Raider (2000-2003) kde to polozilo Core Desing.

Navic SQERE-ENIX uz opustilo tolik zvucnych jmen,ze je zarazejici proc koupily EIDOS a jsou tam kde jsou.

Driv to bylo u hry nadpis SQERE znamka kvality,ted to bohuzel uz rict nemohu.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

hra, která by mě konečně mohla donutit koupit next-gen, tak šup sem s ní

pitrsone
pitrsone #Trololo

Miky20 dvojka je stokrát lepší, máš tam prima hák díky kterému se přitahuješ nebo se vyšoupneš do vzduchu a otevřeš posléze padák. Přitahuješ vozidla lidi předměty atd. Do trojky jdu na sto pro, obrovský herní svět a krásné prostředí. Toto chlapsi je sázka na jistotu. Teď jc2 měním za watch dogs.

vewercak
vewercak #MARTYRS

viva la VENGEANCE

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Super, těším se. Doufám že to bude minimálně tak zábavné a šílené jak druhý díl :) Jen ty mise a příběh at' je lepší a budu spokojený [s14]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2
👎1

jo jo....jen nevim kde na to budu brat cas...tolik her a tak malo casu[s13]

miky20
miky20 #One& only
👍1

Dvojku sem nehrál, jednička mě celkem bavila a na tu dobu měla jeden z nejlepších vizuálů.

RipperRoo

Trochu mě znepokojuje to slovo "game". Snad se nebude dělat i film!

Související články

Nejčtenější články