Square Enix si zaregistroval doménu pro Just Cause 3
novinka•čtvrtek 24. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (8)
To je dobra zprava.Ale osobne vyjde nejdri v roce 2016 takze spis budoucnost.SQERE-ENIX ma financni problemy a snad to na kvalite nepujde poznat.Zrkraceni rozpoctu na vyvoj o 10% v obdobi 2014-2015 nedava moc vyvojarum nove experimenty.Doufam,ze to nedopadne jak s Tomb Raider (2000-2003) kde to polozilo Core Desing.
Navic SQERE-ENIX uz opustilo tolik zvucnych jmen,ze je zarazejici proc koupily EIDOS a jsou tam kde jsou.
Driv to bylo u hry nadpis SQERE znamka kvality,ted to bohuzel uz rict nemohu.
hra, která by mě konečně mohla donutit koupit next-gen, tak šup sem s ní
Miky20 dvojka je stokrát lepší, máš tam prima hák díky kterému se přitahuješ nebo se vyšoupneš do vzduchu a otevřeš posléze padák. Přitahuješ vozidla lidi předměty atd. Do trojky jdu na sto pro, obrovský herní svět a krásné prostředí. Toto chlapsi je sázka na jistotu. Teď jc2 měním za watch dogs.
viva la VENGEANCE
Super, těším se. Doufám že to bude minimálně tak zábavné a šílené jak druhý díl :) Jen ty mise a příběh at' je lepší a budu spokojený [s14]
jo jo....jen nevim kde na to budu brat cas...tolik her a tak malo casu[s13]
Dvojku sem nehrál, jednička mě celkem bavila a na tu dobu měla jeden z nejlepších vizuálů.
Trochu mě znepokojuje to slovo "game". Snad se nebude dělat i film!