Konzolista.cz

Square Enix připravuje novou konzolovou RPG hru, oznámení v prosinci

novinkaúterý 25. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Square Enix připravuje novou konzolovou RPG hru, oznámení v prosinci
Yosuke Matsuda, prezident Square Enixu, v posledním rozhovoru pro magazín Famitsu řekl, že brzy udělají radost všem fanouškům konzolových RPG her. „V současnosti pracujeme na novém velkém RPG pro konzole, přičemž se nejedná o remake. Budeme moci o něm začít mluvit v prosinci. Máme ještě docela dost titulů pro konzole, které nejsou oznámeny, a to nejen pro konzole, navíc i naše zahraniční studia pracují na nových titulech. Myslím, že budeme mít docela širokou škálu her, které budeme moci v příštím roce oznámit. Jedná se o projekty, které začaly vznikat poté, co jsem se stal prezidentem Square Enixu. Budeme toho mít opravdu hodně co ukázat, a to nejen pro Japonsko, ale i pro Evropu a Severní Ameriku,“ říká Yosuke Matsuda. Uvidíme, jestli tato nová hra bude oznámena během PlayStation Experience, dávalo by to smysl.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (5)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
VenousekVesely
👍1

Legacy of Kain sem stím

stillalive

Tak snad se od oznámení nebude čekat zase x let. Doufám.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Mohli by udelat další Deus Ex

jiridvorak515
👍1

Lost Oddysey 2.

Prosim na PlayStation4.Na X360 to bylo v roce 2008 zjeveni a kazdy tenkrat veril,ze Final Fantasy XIII bude vrcholne dilo,ale vsichni vime jak to dopadlo.Final Fantasy XII posledni na PS2 spis mely udelat na PS3 nebo aspon v HD.Velka skoda.

Jinak uz na NES byla Final Fantasy zjeveni a kdyby tenkrat nemela takovy uspech asi by cele Squre zavrelo kram.Dnes uz patri mezi spickove firmy,ale je to zejmena kvuly divizi Eidos,ze ?

nitratip
nitratip #ps power

Tak zrovna u square bych raději remake než nějakou novou rpg hru ala tunel s libivou grafikou...

Související články

Nejčtenější články