Square Enix oznámil hru HARVESTELLA pro Nintendo Switch

novinka  1
Martin Šmíd, 28. 6. 2022 15:51
Herní vydavatel Sqaure Enix dnes oznámil hru HARVESTELLA pro Nintendo Switch a PC, která vyjde po celém světě už 4. listopadu. „Farmařte, bojujte a navazujte přátelství v novém světě fantazie. Vítejte v Lethe, poklidné vesnici, kde roční období jasně zbarvují prostředí. Zde začíná váš příběh v tomto novém RPG simulátoru života. Při každodenním životě hospodařte, vyrábějte předměty a sbírejte materiály a cestou potkávejte obyvatele města,“ stojí v popisku hry. V něm vývojáři zmiňují, že budete muset žít nejen svůj život, ale zároveň bude nutné i zabránit zkáze vesnice v sezóně smrti Quietus. Níže v novince se můžete podívat na dnešní trailer.


Tisková zpráva

HARVESTELLA se odehrává v živém a barevném světě, kde čtyři obří krystaly zvané „Seaslight“ vytvářejí stabilní změnu mezi čtyřmi ročními obdobími. Dobrodružství začíná, když se v Seaslight začnou objevovat abnormality, které vytvářejí „Quietus“, období smrti, které se odehrává mezi přirozeně se vyskytujícími čtyřmi ročními obdobími. Během tohoto období úroda chřadne a pro lidi není dobré vychízet ven. Bohužel se toto období každým rokem záhadně prodlužují.

V tomto RPG budou hráči pěstovat a starat se o plodiny, používat ingredience k vaření a výrobě předmětů a vydají se do světa, který se mění podle ročního období. Navštíví různá města, budou komunikovat s obyvateli města, rybařit a mnoho dalšího. Hráči si mohou vybrat z různých povolání jako je Fighter, Shadow Walker a Mage, a vydat se se svou partou do dungeonů, aby odhalili pravdu o původu světa i neštěstí, které se nezadržitelně blíží.

Zdroj: TZ

HARVESTELLA

nsw
Square Enix, Square Enix
Datum vydání hry:
4. 11. 2022
Žánr:
Simulátor

Komentáře