Spuštění druhé sezóny pro Call of Duty Vanguard a Warzone Pacific bylo odloženo, vývojáři chtějí nejdříve vyřešit většinu problémů
novinka•pátek 21. ledna 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision Blizzard
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (12)
@Slim Jim: Je to hratelní ale jako AAA hra mi to nepřijde
@maninovka: OK :)
@Odstrelovac 44: sry, omyl
Hraje někdo Warzone na Ps4? Mě to přijde nehratelné.
Nextgen update s nastavením FOV, bez toho to nezapnem.
Puste k tomu Phila...
@Odstrelovac 44: Este by mohli oddelit Warzonu aby mi zbytocne nezaberala miesto na disku, Odstavit adaptery na konzoliach a vyriesit blikanie na MW ktore ma neskutocne vytaca. Ale to by som chcel vela od nich aby ich vlastne hry fungovali normalne. Zial lepsiu mp hru ako cod cw nepoznam takze si nepomozem.
@Odstrelovac 44: Přesně Tak.Smíchaj to všechno dohromady a pak to má Fungovat?!?
Guru44: S hrama nic. Jen si studia zvykli vydávat polotovary a dodelavat je za chodu EA jim třeba kraluje 😉
A možno aj rozdeliť hry Cold War, Vanguard a Modern Warfare nech po každej aktualizácii nie je v nich pokaždé taký bordel.
Dva týdny stačit nebudou 🤣🤣🤣
Harry Potter :D