Sportsfriends má datum vydání na konzolích PS3 a PS4
novinka•sobota 26. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (13)
Zlovkvetinaci: jednak s CoD jsi se netrefil a dale hratelnost beru jako samozrejmost, grafika by mela byt plus/minus odpovidajici pristroji, na ktery se hra dela. Tohle me pripomina hry z doby, kdy jsme hrali Arkanoida xD
Jistě protože grafika je důležitější než hratelnost/zábava. Hádám, že asi můžeš s klidem hrát svoje Call of Duty a žít si ve svém omezeném světě.
Zlovkvetinaci: neohrnuji nos nad hrou za tri stovky, ale hrou, ktera je graficky na urovni roku 1990 ... Neznam nikoho z hracu v mym okoli, koho by takovahle kravina bavila. I ti, co hraji ve skupinach nebo v rodine, voli jine hry, nez takoveto vyplody. Sporty s Move, detske zavodni hry, apod. Tyhle blbosti na nextgen nepatri, retro at nechaj Nintendu ...
Indie odpověď na Wii Party. Sice jen 4 hry, ale vypadají skutečně zábavně. Rozhodně se na to těším a kupuju jen co to vyjde.
Vážně nevím, jakým komplexem trpí lidi, co ohrnují hrou za tři stovky, ale takový už asi lidé na internetu jsou.
Vojta_cz...
Spolecnost SONY ztrapñují leda tak nekterí její zákazníci, nikoliv videohry. Ale to platí vseobecne pro vsechny spolecnosti [s14]
InvalidDante...
Díky za Tvuj komentár. Je bezvadny potkat na internetu i lidi, kterí to mají v hlave srovnany [s14]
Jestli to bude zadara v plusku tak bych to zkusil v lokalnim mp to mozna bude chvili sranda, ale chtit za to prachy...:D to je kradez za bileho dne.
Nějak nechápu na co si vlastně stěžujete. Když někoho hra nezajímá, tak ať ji prostě ignoruje. Já si taky nestěžuji že v kinech dávají samé hollywoodské blbosti a dobrý film se objeví jednou za rok. Prostě si na něj počkám a zbylý odpad ignoruji.
Smarja to si uz z nas nekdo dela prdel ? To je nejaka zaskodnicka akce ne ? Tyhle blbosti at na trhu nechaj konkurenci a neztrapnuji timhle znacku Sony ... Toho, kdo s timhle prisel, bych okamzite vyhodil.
xpastic: na ps3 take vychazely minis hry. Nebudte hloupi, dobra a zabavna hra muze vypadat a casto i jednoduse. Nepripravujte se kvuli predsudkum o skvelou zabavu. Viz treba i hotlne mami nebo terraria. Jaka bude tato hra se teprve uvidi.
Ja si konzoli koupil kvuli zabave a je povrchni to oduzvat predem. Jedna z mych nejoblibenejsich her uz od casu psp je Bloons. Na prvni pohled nevypada nijak vabne, ale ve skutecnosti je to velmi dobre zpracovana a chytlava hra, kterou hraju casto do dnes. To same treba minecraft. Kam se na to hrabe treba TLoU, ktere sice na prvni pohled vypada dobre, ale kdyz clovek nahledne pod povrch, zjisti ze je kycovita hra s tezce odflaknutou hratelnosti.
Hoši to je tutovka opožděný april.Jinač si to nedovedu vysvětlit.Na PS4?[s3]
To je nějaký opožděný apríla, jestli to myslí vážně, tak si to můžou strčit někam.Kvůli tomuhle jsem si nex-gen konzoli nekoupil.
Jako, Sony je strašně hodná, že všem dovolí si vydat hru, ale na tohle jsem hleděl jak bacil do lékárny, ale budu klukům držet palce.