Společnost SteelSeries oznámila multiplatformní headset Arctis Nova 4

novinka  5
Martin Šmíd, 1. 6. 2023 11:48
Společnost SteelSeries před několika hodinami oznámila, že uvede na trh nový multiplatformní headset Arctis Nova 4, který bude možné využívat na PC, ale také konzolích PlayStation, Xbox (pouze model Arctis Nova 4X) i Nintendo Switch. Cena nového headsetu byla stanovena na 129 euro, přičemž některé obchody u nás ho začaly prodávat za 3 190,-Kč. Pokud se chcete o headsetu dočíst více, přikládáme níže oficiální tiskovou zprávu od SteelSeries s dalšími podrobnostmi.

Oficiální tisková zpráva společnosti SteelSeries

SteelSeries uvádí na trh bezdrátový headset pro hraní a poslech hudby za dostupnou cenu. Model Arctis Nova 4 přináší stejně kvalitní propracovaný Hi-Fi zvukový výkon využívající Nova Acoustic Systém jako jeho předchůdci. Kvalitu dále umocňuje aplikace Sonar s profesionálním ekvalizérem.

SteelSeries Arctis Nova 4 disponuje originálně navrženými výkonnými Hi-Fi měniči, které v kombinaci se softwarem poskytují hráčům prvotřídní 360° prostorový zvuk, který lze dále vylepšovat právě prostřednictvím aplikace Sonar. SteelSeries Sonar je součástí celého ekosystému SteelSeries GG a nabízí první profesionální parametrický ekvalizér určený hráčům. Uživatelé mají možnost si vybrat z několika předvolených profilů specifických pro jednotlivé hry a různé ekvalizéry vytvořené esportovými profesionály.

Komunikace je klíčovým faktorem pro týmové hry, streamování nebo hovor přes Discord, Zoom, Teams či mobilní zařízení. Zatažitelný mikrofon ClearCast druhé generace je vybaven funkcí Noise Canceling, která využívá AI algoritmů pro eliminaci okolního hluku až o 25 dB.

Pohodlné provedení a kvalitní materiály zajišťují celodenní pohodlí ať už headset hráč využívá v herním doupěti, na cestách, poslouchá hudbu, sleduje filmy nebo telefonuje. ComfortMAX systém je reprezentován nastavitelným hlavovým mostem s flexibilní čelenkou, otočnými náušníky s paměťovou pěnou a celkově lehkou konstrukcí o hmotnosti pouhých 262 g.

Vysokorychlostní bezdrátové připojení Quantum 2.0 zaručuje instantní zvuk bez zpoždění. USB-C adaptér pak toto bezdrátové připojení přináší do všech zařízení včetně PC, Mac, PlayStation, Xbox (pouze model Nova 4X), Switch a mobilních zařízení.

Zdroj: TZ

Komentáře